Wpis z mikrobloga

@tomekwykopuje: Absurd niesamowity. Jeden z najbogatszych klubów świata nie docenia możliwości nierespektowania kontraktu przez swojego bramkarza -> zostały dwa dni do końca okienka transferowego -> klub wpłaca wysoką klauzulę odstępnego za młodego bramkarza, który jest bardzo ceniony przez trenera i był głównym kandydatem do bramki Realu. „Najbardziej absurdalny transfer w historii”? Jak zwykle przesadzasz.
@tomekwykopuje: Jasne, że nie jest wart tych pieniędzy w normalnych warunkach. W sytuacji w której Chelsea otrzyma zwrot prawie połowy ze sprzedaży Courtoisa i dostaje młodego bramkarza na lata pasującego do filozofii Sarriego, dodatkowo w ostatnich godzinach okienka, bo wcześniej #!$%@?ła to ten ruch trochę inaczej wygląda.
@RoHunter Główny kandydat do bramki Realu, którego klub z Madrytu zrezygnował jak Kepa miał klauzule wykupu w wysokości 20 mln euro. Jeśli nie widzisz absurdu w sytuacji w której najdroższym bramkarzem w historii zostaje gość, który gra w La Liga z półtorej roku, w Europie nie grał nigdy to ja nie wiem jaki transfer uznać za jeden z najbardziej absurdalnych.

Btw: nie napisałem "najbardziej absurdalny"
@RoHunter Co się składa na tą cala otoczkę? Barcelona jak na razie zapłaciła 105 mln za jeden z największych talentów na świecie, Chelsea kupuje za 80 mln bramkarza który nawet nie był w TOP 3 LL w poprzednim sezonie. No no masz rację
@RoHunter na rynku jest nadal tańszy, solidniejszy bramkarz, imo lepiej dać 30 mln euro za Jaspera Cillessena, który da pewna jakość i jest idealny do stylu Sarriego, na pewno spełnilby oczekiwania przez 3-4 sezony
@tomekwykopuje: Solidnego zmiennika to sobie Barcelona może zostawić na ławce i grać nim w Pucharze Króla z Leganes, a nie sprzedać za 30 milionów do Chelsea, która już woli zrobić "jeden z najbardziej absurdalnych transferów" niż kupić Cillessena.
@cross7676: Pierwszy raz słyszysz o sprawie Courtois? Przecież Chelsea negocjowała z Romą w sprawie Alissona. Widocznie wtedy nie chciała wchodzić przebijanie się ofertami z LFC lub/i myślała, że Belg będzie respektował swój kontrakt, a nie zachowa się tak żałośnie nieprofesjonalnie.