Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (17)

DZIEŃ 41/100

Pewien dziadek ciągle narzekał swoim wnukom, że koszty życia strasznie wzrosły w dzisiejszych czasach.
    - Pamiętam kiedy bylem młody i mama mi dala 5 złotych na zakupy, a ja wróciłem
    do domu z pełną reklamówką - wędliny, mleko, chleb, ser, masło. A teraz co?!

pokaż spoiler Wszędzie te bramki, te kamery!

#suchar #100dnisucharow
    pokaż całość

odpowiedzi (55)

Mirki warto walczyc o swoje- pracuje na statku dla amerykańskich linii żeglugowych. Przypłynęliśmy do suchego doku na remont i warunki życia dla załogi spadły na łeb na szyję. Brak klimy w kabinach (a jesteśmy na Bahamach i zwyczajnie nie da się w środku wytrzymać), woda tylko kilka godzin dziennie etc. Poszedłem na skargę do moich bezpośrednich przelozonych- nic, do "biura ds. załogi"- nic, HR- nic. Reszta moich kumpli z załogi machnela na to ręką, "to tylko dwa tygodnie". Zreszta to przeważnie Azjaci i mentalność u nich inną. Wkurwiłem się i npisałem ogromnego maila do samej góry korporacji ze skarga na warunki, dostałem odpowiedź baaardzo szybko, plus klucze do nowej kabiny a cały dział HR dwoi się i troi żeby przywrócić normalne warunki reszcie załogi xD

A niektórzy i tak pewnie powiedzą że jestem roszczeniowym milenialsem i jak pływali na galerach to byli szczęśliwi jak nadzorca rzucił w nich pajdą suchego chleba a pili tylko morską wodę raz na miesiąc i nikt nie narzekał xD

#pracbaza #wygryw #chwalesie
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (44)