Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (25)

Ale ta główna jest zjebana.

Para Amerykanów podróżowała po krajach Azji Środkowej i została zamordowana przez bandytów, którzy podali się następnie za zwolenników Abu Bakra al-Baghdadiego.

Tyle fakty

A co na to dzienna?

Zjebane lewaki podróżowali po terenach kontrolowanych przez Isis chcąc udowodnić że panuje na nich miłości i pokój, zostali zamordowani za swoją własną głupotę. Ale głupi ci lewaki

Jedno pytanie - od kiedy Tadżykistan czy cała Azja Środkowa jest terenem kontrolowanym przez Isis? Jak sama nazwa wskazuje tereny Isis znajdują się w Iraku i Syrii, zresztą są już coraz mniejsze. Więc pod żadnym względem nie są to tereny Isis. Nie ma też żadnych wskazań na to że ich podróż miała jakieś podłoże ideologiczne, po prostu chcieli oderwać się od swojego codziennego życia i zwiedzić mniej znany zakątek świata.

#glownatogowno #islam #isis #bekazpodludzi
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (66)

chcę się wam do czegoś przyznać. jak byłam mała to lubiłam grać sobie w gta vice city (ʘ‿ʘ) jednak nie lubiłam tam zabiijać ludzi ani kraść aut, bo za to goniła policja a ja się strasznie tego bałam ehh. chodziłam więc sobie na piechotkę i szukałam schowanych paczek po kątach. bardzo to lubiłam (ʘ‿ʘ) koniec

odpowiedzi (38)