Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania #kiciochpyta #medycyna #pomocy #przegryw

Cześć mirki, jestem zmuszony pisać z anonimowego, bo temat dosyć drażliwy. Podejrzewam, że będą podś#!$%@?,ale jeśli jednak ktoś mi pomoże to było warto ;)
Ale do sedna.
Od jakiegoś czasu mam problem z nieświeżym oddechem... serio nie wiem o co chodzi. Już kiedyś dostawałem znaki, że coś jest nie tak, ale to olewałem, a od pewnego czasu zauważyłem, że serio mam z tym problem. Od razu zaznaczam, że higiena jamy ustnej jest ok - chodzę na kontrole, myję zęby minimum 2 razy dziennie, staram się także czyścić język drugą stroną szczoteczki i często używam płukanek. Nawet wybrałem się do dentysty i mówiłem, że coś mi nie pasuje, jednak stwierdził, że wszystko jest ok, dziąsła i zęby zdrowe, a po wypiciu alkoholu tak jest. No właśnie tak nie jest, nie aż tak jak u mnie, bo nigdy u znajomych tego nie zaobserwowałem.
W ciągu dnia jakoś sobie z tym radzę - najgorzej jest po wypiciu alkoholu, a lubię sobie np. wypić piwo. Przez to przestałem się spotykać ze znajomymi, bo mi po prostu wstyd ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wyobraźcie sobie jak np. sobie cicho bekniecie, wypuścicie powietrze nosem, a ktoś z naprzeciwka zaczyna komentować co tu tak wali kupą () Jest to dosłownie zapach gówna. ;/
Nie mam pojęcia dlaczego tak jest, macie jakieś rady ?
Moje życie towarzyskie legło w gruzach i nie mam pojęcia gdzie się wybrać z tym problemem. Mój lekarz olał temat, myślałem żeby iść do prywatnego, tylko ma to sens ? Może ktoś też tak miał ?

Weźcie ratujcie, bo #!$%@? lubię wypić piwo w towarzystwie a przez to jak wypiję po prostu siedzę cicho bo wstyd się odezwać.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 12