Wpis z mikrobloga

Pewnie wokół fanów NBA jest sporo użytkowników Youtuba. Sam prowadzę na razie mały rozwijający się kanał na yt pod nazwą "Alley-Oop" o różnych treściach związanych z koszem, głównie ze światem NBA. Chciałbym żeby koszykówka w Polsce i hajp na kosza się jak najbardziej rozwijał bo to jest naprawdę coś fajnego. Jest tu sporo osób, które jarają się koszem, a chyba najlepsze, że można się tym dzielić żeby jak najwięcej ludzi zaczęło interesować się światem NBA. Chciałbym dotrzeć do jak największej liczby osób, do tych najbardziej zagorzałych fanów, ale też do ludzi, którzy dopiero zaczynają interesować się koszykówką. Stąd moje PYTANIE - jakie treści w formie wideo o NBA najbardziej by was interesowały? Czego brakuje na yt jeśli chodzi o koszykówkę?
Chętnie usłyszałbym odpowiedź od każdego kto jara się NBA.
Z góry dzięki za pomoc, 5!
https://www.youtube.com/channel/UCdoDXBGrGmvKdB-qGPFFk9A/featured?view_as=public
#nba
  • 14
@Tommy-V: nie wiem w sumie czego brakuje. Może trudnej, żmudnej i nudnej analizy taktycznej poszczegolnych zespołów, zagrań, meczy.

Poza tym NBA jest amerykańskie, większość ludzi ogarnia angielski i śledzi zagraniczny youtube. Trudne pytanie zadałeś.

Z @ojmirkumirku pogadaj, on youtuber z długim stażem :) Sam pewnie nie raz zastanawia się o czym zrobić materiał. Założę się, ze to nie jest łatwy kawałek chleba.
@Tommy-V Raczej nic nie wymyślisz więcej niż zagraniczni youtuberzy (chociaż już na starcie jesteś lepszy niż Mike KORZEMBA). To co ja bym chętnie widział to przedstawienie sylwetek retro graczy, bo co niektórzy myślą że nawet lata 90 to prehistoria i Panie, z czym do ludzi, z czym do p o t ę ż n e g o LeBrona ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Tommy-V: filmy z analizy by sie nie przyjely chyba ze dla 100 osob faktycznie zainteresowanych tematem o ile.robilbys to dobrze, jak chcesz dotrzec do grona jak najwiekszej liczby osob zaczal bym od filmu czym jest pilka, kosz, skad strzal daje ile punktow etc.