•  

  Kilka dni temu zadzwonił telefon. Patrzę - jakiś obcy numer, pewnie telemarketerzy. Postanowiłam zrobić sobie heheszki, a przy okazji połączyć przyjemne z pożytecznym, żeby więcej mi nie dzwonili z super ofertami.

  Odbieram, mówię halo, pani sie przedstawia, mówi że super oferta, dla mieszkańców miasta Takiego, w przedziale wiekowym 40-70 lat.

  (Umowa jest na mojego tatę, a mieści sie w tym przedziale)

  No i pani pyta, czy mieszcze się w tym przedziale. No to mówię, ze niestety, ale ja mam dopiero 16 lat. Pani zaczyna mnie przepraszać, ale pyta, czy może ktoś z dorosłych nie byłby zainteresowany. Mówię, że nikogo nie ma w domu teraz. Więc pani ponownie przeprosiła i się rozłączyła.

  Mam 23 lata, co prawda i tak bym sie nie miescila w tych kategoriach wiekowych, ale stwierdziłam, ze jak zrobię się na niepelnoletnia to gdzieś zanotują ten fakt i nie beda dzwonić. Lubię fakt, że głos mam jak gimbus, czasem się przydaje.
  No i wygląd też jak gimbus, ale to już inna kwestia xD

  Dzwonili też do mojego niebieskiego, odebrałam, pani powiedziała formułkę, a ja zatykając nos i trochę zaciągając powiedziałam: "łoj paaniii, ja z mjaasta X nie jezdem, to za daleko dla mnie tam jechadź".
  No i pani sie rozłączyła.

  Tak że polecam.

  #callcenter #heheszki #logikarozowychpaskow ?

  +: salmonistasty, Cherryblossomya +1 inny
  •  

   @pingwinowa:
   -Dzień dobry, jestem z Pańskiego banku blabla bla i dzwonię zaoferować Panu superlokatę blablabla
   Wysłuchuję co Pani ma do powiedzenia, Pani się nakręca. W pewnym momencie przerywam Pani że chciałbym zadać jej jedno pytanie. Ofc pani zamienia się w słuch i...
   -Czy może mi Pani powiedzieć jaki ma Pani biust ?
   -.... ..... Ale ja nie mogę takich rzeczy mówić!!!
   -Proszę Pani, wymaga Pani abym w zaufaniu powierzył dużą sumę a Pani nie jest w stanie udzielić mi prostej informacji ?
   Pani zaczyna się jąkać co kwituję tym iż nie będę trzymał kasy w instytucji która ma przede mną ukrywa nawet tak banalne rzeczy i rozłączam słuchawkę.

   -Dzień dobry, nazywam się Anon Anonowski i dzwonię aby przedstawić Panu ofertę najzajebistszego operatora sieci komórkowej na świecie.
   -Przepraszam Panie Anon, ale muszę zadać to pytanie: Czy jest Pan gejem?
   -... wtf?
   -Proszę Pana, jako aktywny przedstawiciel społeczności homoseksualnej nie życzę sobie obsługiwania przez jakiegoś pieprzonego heterozboczeńca. Proszę mnie przełączyć natychmiast do konsultanta który jest homoseksualistą!
   -Eeee ale eeee...
   -Nie będę rozmawiał z takimi zboczeńcami! Rozłączam połączenie.

   Dziwne ale na ogół już więcej ¯\_(ツ)_/¯nie dzwonią

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Podjebane z grupki mieszkaniowej. Tak się dzieje gdy stulejka osiąga apogeum i zaczynasz mylić szukanie współlokatorki z tinderem. Cieszę się, że będę mieszkała ze znajomymi osobami i takie sytuacje nie będą miały miejsca, bo gdybym trafiła na kogoś takiego a szydło z worka wyszłoby dopiero po podpisaniu umowy, strzeliłabym kopytami. Absolutnie obrzydliwe, ale przynajmniej każda może spierdolić za wczasu bo na wstępie informuje, że jest chory.
  #stulejacontent #bekazpodludzi
  Reszta w komentarzach.
  pokaż całość

  odpowiedzi (52)

 • avatar

  Ze względu na ostatnio dobrze przyjętą pastę o siostrze która spotykała się z gangusem Tomkiem wrzucam kolejną autorską świeżo powstałą pastę. Mam nadzieje, że się spodoba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Mirki moją pasją jest chodzenie do lekarza ale nie takie zwykłe żeby się zbadać ale o tym za chwilę. Żeby móc realizować swoją pasje musiałem kilka lat ciężko na to pracować oddając krew XD W dupie miałem chorych ludzi, chodziło tylko o profity a zwłaszcza o jeden konkretny. Co dwa miesiące punkt 8 byłem pierwszy w kolejce żeby spuścili ze mnie 450 ml czerwonej cieczy, nie policzę ile zeżarłem czekolad które za to dawali, dorobiłem się z czasem nawet darmowej komunikacji miejskiej jako zasłużony dawca żeby móc jeździć po wszystkich przychodniach w mieście za darmo.

  Kiedy te pijawki wyssały już ze mnie 20 litrów krwi odebrałem swój artefakt, najcenniejszą rzecz jaką posiadam istny godmode mianowicie legitymacje honorowego dawcy krwi, spełniły się moje najskrytsze marzenia. Ludzie marzą o różnych rzeczach o domu za miastem, kochającej żonie czy mercedesie z salonu, moim celem było wchodzenie przed starymi babami do lekarza bez kolejki XD

  Jako bonus mogłem też kupować w aptece po za kolejnością ale to nie cieszyło tak bardzo jak mój główny cel czyli wizyty u lekarza. Oczywiście kilka razy w miesiącu wpadałem do apteki, zazwyczaj w dni w które wypłacane są emerytury i renty, żeby wjebać się staruchom w kolejke i delektować się ich bólem dupy.

  Kupowałem zawsze paczkę prezerwatyw głośno prosząc o nią przy ladzie XD Kiedyś skończyło się to przyjazdem bagiet bo jakaś Janina oskarżyła mnie, że posługuje się sfałszowaną legitymacją. Po okazaniu mojego świętego grala wąsatemu policjantowi dostałem od nich wyrazy szacunku a wysuszonej mumii kazali mnie przeprosić i wjebali mandat za nieuzasadnione wezwanie bagiet

  Mam nadzieje, że przez to nie starczyło jej na leki XD Prezerwatyw oczywiście nie używałem bo jestem stulejem, w domu nadmuchiwałem je i robiłem z nich śmieszne dmuchane zwierzątka.

  Do pierwszej wizyty u lekarza rodzinnego w lokalnej przychodni nie przygotowywałem się długo, postawiłem na klasykę. Przy wejściu byłem chwilę przed otwarciem licząc tylko wchodzące stare baby żeby mniej więcej oszacować liczebność kolejki, gdy ciasne pomieszczenie poczekalni wypełniło się wapnem postanowiłem działać. Otworzyłem drzwi i spokojnym krokiem wszedłem do środka, zgromadzone w środku kółko różańcowe nawet nie podejrzewało co tu się zaraz odjebie XD

  Zamiast standardowego pytania "Kto ostatni?" zapytałem "Kto teraz wchodzi?" Staruchy zaczynały powoli odczuwać, że coś tu nie gra. W ciągu ułamku sekundy otyła 70 latka o kulach i z wąsem odpowiedziała "Ja wchodzę".
  Pomyślałem sobie no na pewno, wejść to możesz do zakładu pogrzebowego wybrać sobie trumnę XD
  Postanowiłem zaregować błyskawiczną kontrą. Odpowiedziałem, że jestem honorowym dawcą krwi i jestem upoważniony do wejścia bez kolejki.

  Hurr durr "Ale jak to? Ja się rejestrowałam telefonicznie na godzine" inna Jadwiga stwierdziła, że "Pan chyba żartuje, tu są starsi ludzie!" Oj są są, właśnie dlatego tu jestem kurwo XD Powiedziałem tylko "Tak to, jestem upoważniony przez samego Ministra Zdrowia który wydał tą oto legitymację."

  Pomachałem im przed pomarszczonymi ryjami moją papierową supermocą i gdy obsługiwany aktualnie pacjent wyszedł z gabinetu kilka sekund później już sciągałem koszulkę przy miłej pani doktor w celu osłuchania. Zawsze narzekałem na lekki kaszel, notoryczny ból głowy czy inna dolegliwość przy której nie można mi udowodnić, że kłamię xD

  Kiedyś przy jednej z wizyt starucha kłóciła się ze mną dobre 10 minut aż zaalarmowany odgłosami z poczekalni lekarz musiał interweniować, oczywiście nie weszła niczym koleś z filmiku "jestem hardkorem" XD po tej sytuacji byłem już gotowy na każdą bitwę i prócz legitmacji zacząłem nosić ze sobą wydrukowaną podstawe prawną XD

  Ta starucha była albo bardzo chorowita albo nudziło jej się w domu bo praktycznie zawsze była obecna w poczekalni, stała się moim największym wrogiem i po tygodniu wiedziałem już o niej wszystko łącznie z miejscem zamieszkania. Do lekarza chodziła zazwyczaj w środy w godzinach porannych, lubiła dominować inne stare baby i być pierwsza w kolejce ale nie ze mną te numery. XD Pewnej środy punkt 7:30 byłem w okolicy jej klatki, siedziałem na ławce w kapturze w bezpiecznej odległości i czekałem aż odziana w beret i laskę pojawi się w zasięgu mojego wzroku, śledziłem ją w drodze do przychodni.

  Gdy tylko usiadła w poczekalni po kilku sekundach wchodziłem ja i już wiedziała, że to nie jest jej szczęśliwy dzień, musiała ustąpić i uznać moją wyższość XD Potrafiłem jej fundować bycie drugą średnio raz w tygodniu a gdy lekarka stwierdziła, że jestem tu za często i podejrzewać hipohondrię specjalnie otwierałem okno w nocy lub włączałem wiatrak żeby się lekko przeziębić.

  Przegrałem tylko jeden raz, trafił mi się zbyt mocny przeciwnik. Gdy standardowo powiedziałem, że wchodzę pierwszy choć często już nawet nie musiałem tego mówić bo większość staruch mnie kojarzyło, odezwał się on. Waga szkieletu, chłodne przenikliwe spojrzenie i drewniana laska. Wyglądał jak starszy brat Bartoszewskiego. Zarówno legitymacją jak i podstawą prawną mogłem jedynie wytrzeć sobie dupe, miał dużo silniejszą broń. Legitymacja inwalidy wojennego, do tego był kombatantem i osobą represjonowaną, pierdolone combo, 3 przywileje w jednej wątłej, starczej osobie.

  Wiedziałem, że jestem bez szans, wycofałem się i upokorzony tego dnia wróciłem do domu. Nawet zakupy w aptece mnie nie pocieszyły, doszedłem do siebie dopiero wieczorem podczas konkretnej openki w tibii i pieniężnym fapie w cottonworldy.

  #pasta #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (43)

 • avatar

  Co się odpierdala ostatnio na tym portalu to jest jebany dramat. Ciągłe i masowe jechanie po Katolikach, wierze, kościele i wszystkim co jest powiązane z Bogiem. Jestem na tym portalu od ponad 7 lat, ale takiego wysrywu gówna przez 13 latków jeszcze nie widziałem, bo kto inny ma czas na codziennie robienie spamu i wywyższanie się na hehe oświeconych, bo zobaczyli kilka memów w Internecie. Bo nie sądzę, żebyście mieli jakąkolwiek wiedzę na jakikolwiek temat, nie mówiąc o wiedzy teologicznej czy historii religii. Jesteście zakałą tego portalu i nie mogę się doczekać aż wrócicie do szkoły, a rodzice Was wyślą na korepetycje z angielskiego i nie będziecie mieli czasu na codzienne plucie na innych, tak jak dorośli ludzie, którzy jeśli nie wierzą w Boga to mają na to wyjebane i nie muszą nikogo obrażać, ani udowadniać innym jacy to oni są głupi. Obrzydziliście mi wchodzenie na ten portal swoim jebanym niedorozwojem. #bekazkatoli #gimboateizm #przemyslenia #gorzkiezale #ateizm #religia pokaż całość

  odpowiedzi (237)