•  

Kilka dni temu zadzwonił telefon. Patrzę - jakiś obcy numer, pewnie telemarketerzy. Postanowiłam zrobić sobie heheszki, a przy okazji połączyć przyjemne z pożytecznym, żeby więcej mi nie dzwonili z super ofertami.

Odbieram, mówię halo, pani sie przedstawia, mówi że super oferta, dla mieszkańców miasta Takiego, w przedziale wiekowym 40-70 lat.

(Umowa jest na mojego tatę, a mieści sie w tym przedziale)

No i pani pyta, czy mieszcze się w tym przedziale. No to mówię, ze niestety, ale ja mam dopiero 16 lat. Pani zaczyna mnie przepraszać, ale pyta, czy może ktoś z dorosłych nie byłby zainteresowany. Mówię, że nikogo nie ma w domu teraz. Więc pani ponownie przeprosiła i się rozłączyła.

Mam 23 lata, co prawda i tak bym sie nie miescila w tych kategoriach wiekowych, ale stwierdziłam, ze jak zrobię się na niepelnoletnia to gdzieś zanotują ten fakt i nie beda dzwonić. Lubię fakt, że głos mam jak gimbus, czasem się przydaje.
    No i wygląd też jak gimbus, ale to już inna kwestia xD

Dzwonili też do mojego niebieskiego, odebrałam, pani powiedziała formułkę, a ja zatykając nos i trochę zaciągając powiedziałam: "łoj paaniii, ja z mjaasta X nie jezdem, to za daleko dla mnie tam jechadź".
    No i pani sie rozłączyła.

Tak że polecam.

#callcenter #heheszki #logikarozowychpaskow ?

+: salmonistasty, C.............a +2 innych
    •  

@pingwinowa:
      -Dzień dobry, jestem z Pańskiego banku blabla bla i dzwonię zaoferować Panu superlokatę blablabla
      Wysłuchuję co Pani ma do powiedzenia, Pani się nakręca. W pewnym momencie przerywam Pani że chciałbym zadać jej jedno pytanie. Ofc pani zamienia się w słuch i...
      -Czy może mi Pani powiedzieć jaki ma Pani biust ?
      -.... ..... Ale ja nie mogę takich rzeczy mówić!!!
      -Proszę Pani, wymaga Pani abym w zaufaniu powierzył dużą sumę a Pani nie jest w stanie udzielić mi prostej informacji ?
      Pani zaczyna się jąkać co kwituję tym iż nie będę trzymał kasy w instytucji która ma przede mną ukrywa nawet tak banalne rzeczy i rozłączam słuchawkę.

-Dzień dobry, nazywam się Anon Anonowski i dzwonię aby przedstawić Panu ofertę najzajebistszego operatora sieci komórkowej na świecie.
      -Przepraszam Panie Anon, ale muszę zadać to pytanie: Czy jest Pan gejem?
      -... wtf?
      -Proszę Pana, jako aktywny przedstawiciel społeczności homoseksualnej nie życzę sobie obsługiwania przez jakiegoś pieprzonego heterozboczeńca. Proszę mnie przełączyć natychmiast do konsultanta który jest homoseksualistą!
      -Eeee ale eeee...
      -Nie będę rozmawiał z takimi zboczeńcami! Rozłączam połączenie.

Dziwne ale na ogół już więcej ¯\_(ツ)_/¯nie dzwonią