•  

  Kilka dni temu zadzwonił telefon. Patrzę - jakiś obcy numer, pewnie telemarketerzy. Postanowiłam zrobić sobie heheszki, a przy okazji połączyć przyjemne z pożytecznym, żeby więcej mi nie dzwonili z super ofertami.

  Odbieram, mówię halo, pani sie przedstawia, mówi że super oferta, dla mieszkańców miasta Takiego, w przedziale wiekowym 40-70 lat.

  (Umowa jest na mojego tatę, a mieści sie w tym przedziale)

  No i pani pyta, czy mieszcze się w tym przedziale. No to mówię, ze niestety, ale ja mam dopiero 16 lat. Pani zaczyna mnie przepraszać, ale pyta, czy może ktoś z dorosłych nie byłby zainteresowany. Mówię, że nikogo nie ma w domu teraz. Więc pani ponownie przeprosiła i się rozłączyła.

  Mam 23 lata, co prawda i tak bym sie nie miescila w tych kategoriach wiekowych, ale stwierdziłam, ze jak zrobię się na niepelnoletnia to gdzieś zanotują ten fakt i nie beda dzwonić. Lubię fakt, że głos mam jak gimbus, czasem się przydaje.
  No i wygląd też jak gimbus, ale to już inna kwestia xD

  Dzwonili też do mojego niebieskiego, odebrałam, pani powiedziała formułkę, a ja zatykając nos i trochę zaciągając powiedziałam: "łoj paaniii, ja z mjaasta X nie jezdem, to za daleko dla mnie tam jechadź".
  No i pani sie rozłączyła.

  Tak że polecam.

  #callcenter #heheszki #logikarozowychpaskow ?

  +: salmonistasty, C.............a +2 innych
  •  

   @pingwinowa:
   -Dzień dobry, jestem z Pańskiego banku blabla bla i dzwonię zaoferować Panu superlokatę blablabla
   Wysłuchuję co Pani ma do powiedzenia, Pani się nakręca. W pewnym momencie przerywam Pani że chciałbym zadać jej jedno pytanie. Ofc pani zamienia się w słuch i...
   -Czy może mi Pani powiedzieć jaki ma Pani biust ?
   -.... ..... Ale ja nie mogę takich rzeczy mówić!!!
   -Proszę Pani, wymaga Pani abym w zaufaniu powierzył dużą sumę a Pani nie jest w stanie udzielić mi prostej informacji ?
   Pani zaczyna się jąkać co kwituję tym iż nie będę trzymał kasy w instytucji która ma przede mną ukrywa nawet tak banalne rzeczy i rozłączam słuchawkę.

   -Dzień dobry, nazywam się Anon Anonowski i dzwonię aby przedstawić Panu ofertę najzajebistszego operatora sieci komórkowej na świecie.
   -Przepraszam Panie Anon, ale muszę zadać to pytanie: Czy jest Pan gejem?
   -... wtf?
   -Proszę Pana, jako aktywny przedstawiciel społeczności homoseksualnej nie życzę sobie obsługiwania przez jakiegoś pieprzonego heterozboczeńca. Proszę mnie przełączyć natychmiast do konsultanta który jest homoseksualistą!
   -Eeee ale eeee...
   -Nie będę rozmawiał z takimi zboczeńcami! Rozłączam połączenie.

   Dziwne ale na ogół już więcej ¯\_(ツ)_/¯nie dzwonią