Wpis z mikrobloga

#realmadryt
-sprzedaj Ronaldo więc możesz w końcu zrezygnować z "człowieka pracującego" Benzemy w ataku stworzyć coś nowego
-kupuj jakichś młokosów i niech dalej gra Benzema xD

polityka transferowa tego klubu to jakieś nieporozumienie, jak nie przyjdzie ktoś mocny do przodu to sobie mogą pomarzyć o pierwszej trójce
  • 10
@Czarzy: akurat z ocenami Asensio bym się wstrzymał, bo do tej pory w Realu był beton z przodu i zawsze grające BBC. Teraz, jeśli nie przyjdzie nikt na skrzydło to się to zmieni i Asensio wskoczy do podstawy, a regularna gra może mu tylko pomóc. Ale kurła, dajcie mu jakąś klasową 9 żeby miał kto kończyć jego piłki, bo arabus znów będzie się kopał po czole i ustrzeli 5 bramek w
@Czarzy: Przecież on dopiero co przeprowadził się do Madrytu. W każdym meczu w Stanach dostał swoje minuty, więc nie wiem o czym ty piszesz w ogóle. Vini był już zaklepany do Realu zanim zaczął się hajp na Mbappe. Poza tym uwielbiam to rokowanie, które miejsce w tabeli zajmie dany klub zanim w ogóle zagra jakikolwiek poważny mecz- szczególnie po zmianie trenera.
@Kroos123: no właśnie fajnie by było, jest Isco, jest Asensio, jest Bale, ale co mają strzelać bramki z 30 metrów? Bez snajpera to nawet ofensywna gra Marcelo będzie daremna
@Marseloo: zmiana trenera, pozbycie się najlepszego piłkarza który ciągnął zespół na garbie, pozostawienie na szpicy napastnika strzelającego 5 bramek na sezon zachowującego się w polu karnym jak słoń, upieranie się na Hazarda (tacy piłkarze już przecież są...) zamiast jakiegoś Lewego czy
@Czarzy: Zmiana trenera z miejsca oznacza, że drużyna będzie grała gorzej? Wczorajsza pierwsza połowa z Romą to dla mnie najlepsza połowa Realu od grudnia - tak wiem, że mecz o nic - bardzo przyjemnie się to oglądało. Jeśli chodzi o Ronaldo to już pisałem to wiele razy i według mnie to była korzystna operacja dla każdej ze stron. Udało się zarobić jeszcze spore pieniądze, może przestaniemy grać jak wcześniej wszystko na