Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #feminizm #bekazfeministek #rosja #logikarozowychpaskow

  Pani się w głowie poprzewracało. W ramach protestu przeciwko "alfa-samcowocości" w transporcie publicznym, oblewała krocza mężczyzn miksem wody z wybielaczem.
  Z ciekawostek Anna jest studentką wydziału prawa na Petersburskim Uniwersytecie Państwowym, a raczej była, bo za ten "manifest" grozi jej wydalenie z uczelni. Natomiast jej koleżanka (oblewająca) to aktorka Maria Rein. Sprawą zajęły się organy ścigania.

  pokaż spoiler wrzucam jeszcze raz, bo błąd głupi walnęłam i złe tagi (-‸ლ) przepraszam!
  pokaż całość

  odpowiedzi (93)

 • avatar

  ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moja pijana w sztok dziewczyna właśnie powiedziała mi, że uprawiała dotąd seks z ponad 17 kolesiami. Oznajmiła "byłam straszną zdzirą na erazmusie, ale wybaczysz mi, prawda kochanie?". I wtedy najebana zasnęła z głową na moich kolanach. Jesteśmy w związku od dwóch lat i mieszkamy ze sobą. Nie używaliśmy nigdy prezerwatyw. Odp: "-byłam straszną zdzirą na erazmusie" 2 lata * 364 dni/ rok / 17 kolesi = nowy koleś co 43 dnia. Zakładając, że prawdopodobnie uprawiała seks z każdym z tych kolesi ze 3 razy, a przeciętna długość penisa wynosi 14 cm, a średni stosunek mógł trwać ze 100 pchnięć do czasu spuszczenia się: (100 pchnięć / stosunek)* 3 stosunki średnio * ~28cm (14cm pchnięcie w przód - drugie 14cm wyjęcie) = 8400 cm kutasa . 17 kolesi * 8400 cm = 142800 cm fiuta, co daje 1,428 km. Twoja dziewczyna miała Circa ebaut~1.4 kilometra kutasów w sobie. Wsiądź do samochodu i przejedź ~1.4 km i myśl o cudzych kutasach przez cały czas od początku do końca trasy. Ona miała w sobie tyle fiuta.
  #heheszki #seks #zwiazki
  pokaż całość

  odpowiedzi (43)

 • avatar

  Historia jednej kąpieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #heheszki #thebestofmirko

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (16)