Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
163 cm w wieku 23 lat (facet). Na dodatek babyface. Już nawet nie licze na żadną miłość, bo dla 99% kobiet jestem przegrany na starcie, zwłaszcza tych 20+, gdzie wyglądam przy nich jak gimbus. Co wy sądzicie o takim facecie #rozowepaski ? Smiejecie sie z takich? #przegryw #tfwnogf #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Z moich obserwacji to #rozowepaski są bardziej tolerancyjne i mniej skłonne do krytyki niż niebiescy. I to mimo tego co się mówi o obgadywaniu itp. Wiadomo, są też suki, ale mówię o ogólnych tendencjach i według mnie prędzej niebieski z pozuciem niższości będzie się próbował dowartościować krytyką innych niż różowa.
Tak więc nie, raczej sie nie śmiejemy (a przynajmniej ja tego nie robię), poza tym radzę uświadomić sobie, że świat
@AnonimoweMirkoWyznania: nie pękaj. Trenuj jakiś sensowny sport (np. sztuki walki) i rozwijaj się intelektualnie (czytaj wartościowe książki, ucz się fajnych umiejętności, np. programowania, stolarstwa, gry na instrumencie). Sporo kobiet przymyka oko na cechy fizyczne, jeżeli facet jest po prostu mentalnie interesujący, życiowo zaradny, a do tego zabawny.
Jak będziesz przy tym dobry w łóżku to już w ogóle...
Baby face to też nie jest problem bo sporo dziewczyn, wbrew stereotypom, lubi
@Nozyce: Faceci się nabijają często, jak wiedzą/sprawdzili, że masz do siebie dystans. Jak nie masz i masz jakiś faktycznie kompleks, to nikomu się nie chce sobie dupy zawracać Twoimi urażonymi uczuciami i wolą ominąć temat.