Wpis z mikrobloga

@Taktojaaa: Uwielbiałem tą grę. Nigdy mi się nie udało przejść dalej niż do 3 misji bo nie wiedziałem jak robić niektóre rzeczy, ale nie obchodziło mnie to. Dla mnie w grze było najważniejsze patrzenie jak rozwija się państwo, jak budują się poszczególne budynki, jak rolnik hoduję świnkę, świnkę zabiera rzeźnik i przerabia ją na jedzenie. Albo jak rośnie zboże, jak kosi je rolnik, skoszone zboże wędruje do młynarza który przetwarza je
@Taktojaaa: To była moja 1wsza scrackowana gra, którą musiałem jeszcze samemu "docrackować".
Nie miałem dyskietki nr 1, tylko 2 i 3. Normalnie dyskietka 1 miała filmik i pełną grę, odpalając z dyskietki nr 3 gra się ładowała w trybie demo. I tak miesiące grałem w to demo, aż pewnego razu gra się załadowała w trybie pełnym. 2 godziny spędziłem na odtwarzaniu co robiłem, co się zmieniło.
Ostatecznie okazało się, że w
@szynall: @wielki-elektronik: Pamiętam jak rano wstawałem w wakacje z bratem i prędko do amigi. Pewnie jakaś godzina 5-6 rano :D Mieliśmy wspólny pokój i długą meblościankę z funkcją stołu na której stał sprzęt. W ciągu dnia graliśmy w super froga i settlersów a wieczorami próbowaliśmy sił w Elvirę i Alone in the dark. Próbowaliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)