Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę wdałam się w debatę polityczną w domu, nawet nie jestem lewakiem a jest lincz xd
"Uważam że każdy ma prawo do własnych poglądów politycznych i do ich respektowania przez innych, bez wzgledu czy sa odmienne czy nie"
I leci kontra
"No właśnie, nie ma tego respektu, dopiero teraz jest dobrze, to co rząd obiecał to jest nie to co te lewaki"
...

XD już nie wspomnę jak się klocilismy jak to Ziemkiewicza do #uk nie wpuscili XDDDD ja #!$%@?ę, można nie mieć poglądów politycznych a nadal być zjechanym za lewactwo bo "nie lubię 500+"
Już mi się przypomniało dlaczego nigdy nie podnoszę tematów politycznych przy rodzinie
#gownowpis #niewiemjaktootagowac #polityka #rodzina #bekazlewactwa #bekazprawakow #zalesie #niematojakwdomu
  • 9
@nowywinternetach w sumie to najpierw wytknelam hipokryzję (nt. porównania "wybierania" prawdy przez prawicową a w przeszłości też lewicową telewizję), a potem to gowno samo się wylało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chociaż przynajmniej dzisiaj nie zostałam zmiażdżona argumentem "gowniara w dupie była, gowno widziała w zyciu" xD
@PaulStanley: z zona mam zasade ze u nas w domu z goscmi nierozmawia sie o polityce, chorobach i pieniadzach.
Do tego niemamy telewizora od dobrych 10lat albo i dluzej sporo osob sie dziwi. A mnie nieraz irytuje ze jak kogos odwiedzamy w polsce to przewaznie telewizor jest wlaczony jeszcze najczesciej na jakims programie informacyjnym. I zamiast milo rozmawiac jestesmy bombardowani z ekranu polityka i reklamami lekow na zaparcia