Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mamy antyszczepionkowców, płaskoziemców, teraz jeszcze doszli antyatomiści.

#antyatomizm #rakcontent #heheszki #humorobrazkowy

odpowiedzi (32)

Ostatnio zdarzyła mi się przykra sytuacja z dziewczyną. Po około roku czasu bycia razem zastałem ją całującą się z innym chłopakiem. Postanowiłem się wycofać i przygotować "zemstę". Natknąłem się na pewne ogłoszenie na facebooku gdzie facet chciał oddać gruz za darmo z możliwością "dostawy" za odpowiednią dopłatą. Popisałem z facetem, ugadałem co i jak - zapłaciłem za dostawę podałem adres na który ma dostarczyć "towar" i kazałem wyjebać przed bramę, bramę mojej byłej dziewczyny. Jestem z siebie dumny
    #czujedobrzeczlowiek #logikarozowychpaskow #zwiazki #wygryw #chwalesie #p0lka
    pokaż całość

odpowiedzi (97)

Apple wypuściło kartę kredytową, której odradza nosić w kieszeni czy w portfelu, najlepiej zostawić w domu za gablotką. XD

"Karta może ulec zniszczeniu gdy wejdzie w kontakt z "twardymi powierzchniami bądź materiałami".

Materiałami, które mogą zaszkodzić prestiżowej karcie są m.in. skóra oraz dżins. Firma zaznacza, że kontakt z nimi może doprowadzić do trwałej "dekoloryzacji" Apple Card. To z kolei oznacza, że tytanowej karty nie powinniśmy nosić w kieszeni dżinsowych spodni ani w skórzanym portfelu.

Tytanowej karty nie powinniśmy też trzymać w bezpośrednim kontakcie z naszymi innymi kartami, co może doprowadzić do trwałego zarysowania Apple Card."

#apple #heheszki #truestory #bekazapple #bankowosc #banki #pieniadze
    pokaż całość

odpowiedzi (40)