Wpis z mikrobloga

Ogólny trend jest zawsze wzrostowy


@Cryptonerd_io: nie ma w tym nic śmiesznego to jest zapisane w kodzie. Limitowana podaż i brak inflacji. Co 4 lata podaż spada więc musi być wzrostowy, czysta ekonomia i matematyka. Dlatego kupuję bitcoina a nie Doge czy Ethereum z inflacją w nieskończoność.
Ja mam w domu 50 jajek. Nikt ich nie podrobi, bo nie jestesmy na etapie tworzenia dna i calych struktur komorkowych. 50 unikatowych jajek to o wiele mniej niz 21 000 000 000 000 00 satoshi, prawda? Jutro zjem piec jajek i podaz spadnie. Ale popytu jakos nie ma, bo nikt nie daje #!$%@? o moje jajka. Ale ty masz sen wizjonera, ze juz jutro kazda babcia na rynku bedzie mowila tylko
Pobierz g.....2 - > Ja mam w domu 50 jajek. Nikt ich nie podrobi, bo nie jestesmy na etapie t...
źródło: comment_6TLFFYPMmO89Ki4eXtp7jFJVRUdQ1Xug.jpg
To powiedz bedziesz dokupywal BTC do smierci, a pozniej je komus przekazesz w spadku czy jak??


@kooliber: będę dokupował do momentu kiedy nie stracę dochodu. To jest ograniczone tylko i wyłącznie długością życia, czego nie wydam sam na emeryturze oczywiście przekażę w spadku.
@Bitcoinator: Opowiem Ci pewną historię, kiedyś kupiłem kilka dobrych płyt z muzyką, wiedziałem że jest ich mało na rynku i wiedziałem, że cena #!$%@? w kosmos. I tak się stało. Kupiłem za 50zł 10szt i cena dochodziła do 400zł (po 3latach) na allegro, twórca też widział, że cena jest dobra więc #!$%@?ł reedycje, moje płyty stały się #!$%@? warte, a twórca też nic nie zarobił bo nie o muzykę chodziło, a
Limitowana podaż i brak inflacji. Co 4 lata podaż spada więc musi być wzrostowy, czysta ekonomia i matematyka.


@pawlo74: Nie musi. To co spada to podaż nowych monet, a nie podaż całkowita. Podaż starych monet (tych wykopanych dawno temu, które ludzie sobie trzymają i obracają na giełdach) może nagle wzrosnąć i jeśli będzie większa od popytu to kurs walnie i halving nic nie zmieni