Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (25)

 • avatar

  Mirki I Mirabelki, tak właśnie wygląda nowe osiedle dla "uchodźców" w Hamburgu. Bloków jest 7 po 2 klatki, w jednej klatce 6 pięter a na każdym piętrze 4 mieszkania. Koszt jednego mieszkania to około 400 000 jełro. Dodam że wszystko jest tu prosto z fabryk. Jak chcecie zdj z mieszkania to dajcie znać.
  #pracbaza #uchodzcy

  odpowiedzi (119)

 • avatar

  Lol, przydziaduj Chrobrego na wyborze miejsca w powietrznym Pekaesie (#Ryanair), dostań z losowania to najdroższe xD

  Aż mi się przypomniało jak kiedyś, trochę na partyzanta, nie mając nawet noclegu, zakupiłem za sto kilkadziesiąt dolarów promocyjny bilet na wieczorny lot z Nowej Zelandii na Tonga, płacąc jakąś kartą podarunkową. Pech chciał, że kilkoro tongijskich pracowników sezonowych zginęło dzień wcześniej pod Auckland i ich trumny musiały zostać przetransportowane do Nukualofy.

  "Ladies and gentlemen, mamy wyjątkową sytuację, czy ktoś z państwa zechciałby polecieć porannym lotem? Możemy wynegocjować dogodne warunki. Nikt? Dżesika, czekaj, tam z tyłu chyba jakiś Seba macha".

  400 dolarów w kielni, hotel, kolacja z butelką wina i lot z samego rana (tylko ze zgubionym bagażem, ale to już inna historia). Chryste Panie, mokry sen Jarosława Kuźniara xD

  Insta | Blog

  #wanderlust - tag z moich opowiadanek i podróży.

  #podroze #podrozujzwykopem #cebuladeals #ciekawostki #samoloty #latanie #transport
  pokaż całość

  odpowiedzi (45)