Wpis z mikrobloga

@AvantaR Nie łudzę się, ze bylem pierwszy ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja chyba celowalem w stronę morza, nie pamiętam już... Ale na pewno tez wyedytowałem jako czarno białe. Podeślę kiedyś, jak znajdę.
@AvantaR przerobiłem już wszystkie konfiguracje ( ͡º ͜ʖ͡º) Obecnie samochód i namiot stacjonarnie tzn w jednym miejscu plus piesze wypady w ramach osobistego wyzwania (to teraz takie modne :D) a samochód na dalsze wypady.
@AvantaR Tak. Jeszcze nigdy nie widzialem tu takich temperatur. Dodatkowo brak opadow (miejscowi mowia, ze od trzech miesiecy nie padal taki solidny deszcz). Dzis w nocy sytuacja troche sie zmienila, bo przeszla burza i od rana wieje (na polach wrecz urywa leb). Ale juz wychodzi slonce, wiec pewnie powoli temperatura sie rozkreci...

Btw taki (troche naciagany) ksztalt Bornholmu dzisiaj rano "wychodzilem":
Pobierz chuckd - @AvantaR Tak. Jeszcze nigdy nie widzialem tu takich temperatur. Dodatkowo br...
źródło: comment_BlSLqLwtO2CQ1FIzDk6ZDTGpwx7IYnYB.jpg
Dodatkowo brak opadow (miejscowi mowia, ze od trzech miesiecy nie padal taki solidny deszcz).


@chuckd: Kłamią, jak byłem jakieś 3 tygodnie temu to jeden dzień cały lało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale faktem jest, że był to ponoć pierwszy deszcz od kilku tygodni. Jak widać – ostatni. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@AvantaR pytanie, co to znaczy prawdziwy deszcz? W nocy byla burza i lalo rowno, sciezki jeszcze rano byly mokre, ale na polach sucho, jakby nic nie padalo... Te pola w tym roku (mowie o tym co jeszcze nie zostalo zebrane) wygladaja bardzo zle. Zwlaszcza kukurydza.