Wpis z mikrobloga

#axeliocontent
Powiem tak. Obejrzałem 40minut z tego materiału video. Typ trzymał ją krótko. Narzucał jej wszystko, zero swobody bo gdy nie zrobiła czegoś to podnosił głos. Nie dziwię się, że coś takiego się wydarzyło. Najlepszym lekarstwem na choroby psychiczne jest robienie czegoś nowego, ale osoby które są chore nigdy tego nie zrobią bo z góry wmawiają sobie, że się nie uda, po co itp

@Axelio, po wypowiedziach i zachowaniu które kierujesz w jej strone jestem pewien, że Ci zależało na niej tylko dlatego, że to pierwsza osoba która tolerowała Cię i twoje #!$%@? hobby. Może nie wiesz ale prawda jest inna, ona nie miała niczego innego do wyboru, siedziała z Tobą z przymusu przez lęki/#!$%@?ą głowę a nie dlatego, że Cie kochała / lubiała - Osoby z problemami takimi jak ona się borykała szukają osób do towarzystwa którzy są skromni, mało mówią.

Powinno być inaczej, ty nie powinieneś być z nią tylko powinieneś być jej przyjacielem. "Pokazać świat", żeby poznała ludzi z twojego towarzystwa NORMALNYCH (skoro Ciebie akceptowała to reszte spociuchów żyjących w retro świecie raczej też by ) którzy będą ją szanować. Ale cóż można oczekiwać od prawiczka. Myślałeś, że poruchasz, może nawet pojedziecie gdzieś na wakacje.

Zresztą po fakcie, wiem #!$%@? się czyta, #!$%@? stylistyka, #!$%@? składnia. Ale co mogę napisać do #!$%@? człowieka, z #!$%@? hobby w #!$%@? sytuacji po #!$%@? sytuacji?
yestemukryty - #axeliocontent 
Powiem tak. Obejrzałem 40minut z tego materiału video...
  • 9