Gorące dyskusje ostatnie 12h

,,Miłośniczka wina''
    - Jakie to winko lubisz?
    - Czerwone
    - Mhm. Tylko?
    - Tak wytrawne.
    - Jakieś konkrety?
    - Tzn?
    - No nie wiem. Jakaś apelacja, szczep, region, winnica, nazwa?
    - To bez znaczenia.
    - Mhm. Carlo Rossi?
    - Taaak<3<3<3
    ...
    w 9 na 10 przypadków pod taki wzór można sobie podstawić wiedzę o większości zainteresowań, które ,,miłują sobie'' kobiety na Tinderze.

#tinder #badoo #wino #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (44)

zauważyliście, że jak idziecie do kogoś w odwiedziny i ten ktoś ma zwierzęta to dom zawsze jest czysty, pięknie pachnący, wręcz bije od niego miłość i blask, a domownicy są roześmiani i rozpromienieni, a jak odwiedzacie kogoś kto ma dzieci to wszędzie brud, smród i mizeria, generalnie gęsta, nieprzyjemna atmosfera wisi w powietrzu, cienie i zmarszczki zdobią lica rodziców i co najgorsze wszędzie są porozrzucane klocki LEGO? #gownowpis #kiciochpyta #dzieci pokaż całość

odpowiedzi (31)

Z takich nauczycielskich historii to powiem Wam coś jeszcze. Najgorszy moment mojej kariery pedagogicznej.

Na studiach wielokrotnie powtarzano nam, żeby nie mówić do uczniów "zadzwonię do mamy/taty", tylko "do opiekuna" (albo sobie w ogóle darować takie uwagi), o ile nie wiemy na sto procent, jaka jest sytuacja w domu. A może być różna.

No i pojechałam ja raz na kolonie jako opiekun. Jechaliśmy autokarem i jedna dziewczynka puściła z telefonu Justina Biebera. Powiedziałam jej na to w żartach "oj, chyba zadzwonię do mamy porozmawiać o tym, czego słuchasz".

A ona na to

pokaż spoiler "Ale moja mama nie żyje"

No i chuj no i cześć. Pośmieszkowane.

#frytusiacontent #coolstory #pracbaza #facetka #nauczyciele
    pokaż całość

odpowiedzi (30)