Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu wszyscy z #pracbaza dostaliśmy 5% podwyżki. Dzisiaj menadżer i sie pyta, czy pomogę mu cos przynieść z samochodu. Wychodzimy na dwór a tam stoi szef i zaczyna gadkę ze obserwowali moja prace (w tym momencie pomyślałem ze dostane #!$%@? za siedzenie na telefonie i odstawianie prywaty w pracy) a on mi mówi ze sie dobrze ze mną pracuje i dostaje jeszcze £1 na godzinę więcej niż reszta.

No zamordowało mnie powiedziałem ze w takim razie jestem zadowolony.

I teraz najlepsze: menadżer mówi "moja praca polega na tym żebyś ty był zadowolony".

Jak sobie przypomnę nastawienie menadżerów w Polsce, którym taki tekst by nawet przez gardło nie przeszedł. To mnie tylko utwierdza ze #emigracja to był dobry krok.

#uk #wygryw #cnc #programista15k
  • 97
@AndyMendy: w umowie mam "programista cnc"
Ale tak naprawde musze przerysowac rysunek w cad napisac program i ustawic maszyne.

@TheEasyPeasy: doswiadczenia mialem kilka miesiecy jako operator i 3 lata jako sprzedawca maszyn cnc. Czyli tak naprawde dopiero tutaj sie nauczylem wszystkiego. A i po technikum jestem technologiem programista cnc. To napewno pomoglo :)

@Vertex5: napewno potrzebuja!
@adekad: miasto w Norfolk haidenhain, hurco. Ale z palca to juz nic praktycznie nie pisze. Wszystko w mastercamie najwyzej jakies poprawki w gcode ale to i tak potem w camie musze zmienic na przyszlosc.
Na tokarkach mamy fanuca ale to nie moja brocha :)