Wpis z mikrobloga

Moja #listawstydu na #3ds
Po prawej tytuły w które grałem i odłożyłem. Aktualnie przechodzę YO-KAI, ale to w sumie bez żadnej fabuły jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Questy w stylu "zaprowadź yokaia do kibla, wejdź na wzgórze, porozmawiaj z rodzicami zanim pojedziesz do babci" więc nie wiem czy dam radę skończyć. Szkoda że tak dziwnie się stworki zdobywa, sama walka fajna nawet, szkoda że nie turowa. Byłaby większa władza nad przebiegiem
Ocarina mi nie podeszla jakoś.. Może jak przyjdzie mi lbtw i ją skończę to znowu spróbuję. Db fusions jest po prostu nudne. Ciągle to samo, takie same walki, grind. Co do lewej strony to nie mogę się doczekać Radiant historii i bravely.. Demo bravely second mi podeszlo. Zobaczymy jak będzie z tymi tytułami
Pobierz gumis112211 - Moja #listawstydu na #3ds
Po prawej tytuły w które grałem i odłożyłem. ...
źródło: comment_OtPqQgNlU6bY7Np4gp6D9P4h92Gemrd0.jpg
  • 7
@bartowsky zdążyłem poprawić :-D odlozylem.

Mi tak nie szła ta gra ze szok. W sumie to ze 2 tyg temu skończyłem botw i trochę zmieniłem nastawienie do zeldy. Może więc się uda za pół roku ()
@Krupier: Nie otwierałem nic co mam po lewej, więc mogę się jeszcze rozmyślic i sprzedać w piździec jako nówki. Słyszałem opinie właśnie że jest okropna, że kiepsko się gra, a z drugiej strony że jak wciągnie to nie puści aż do końca. Ze cudowna fabuła, że klimat