Wpis z mikrobloga

Przechodzę drugi raz #gothic po chyba dwuletniej przerwie i trochę mi się pozapominało.

Jestem prawie na początku i już mam problem. Diego nie chce uczyć mnie siły, a rączka - włamywania. To znaczy nie ma takiej opcji dialogowej w ogóle.

Boli mnie szczególnie to drugie, bo muszę okraść tego starego alchemika w obozie na bagnach, a bez włamywania to tak nie bardzo. W ogóle mam tylko jeden wytrych (który i tak się łamie niezależnie od tego, czy robię na lewo czy prawo) i nie wiem skąd wziąć więcej.

Ambitnie chcę pozostawić Wrzoda przy życiu tak długo, jak się da. Prawdziwe wyzwanie (szczególnie psychiczne), ale chyba dam radę.
  • 3
@haes82: wszystkie opcje dialogowe z Diego wypróbowałeś? Skrzynki, do których potrzebny jest klucz, nie otworzysz wytrychem, spróbuj na innej. Wytrychy na pewno możesz kupić od Mordraga i chyba od Fiska.
@haes82: Diego będzie miał opcję jak pogadasz z thorusem o dołączeniu do SO, wytrychy znajdziesz w okolicach chaty cavalorna, przetrząsnij jaskinie za jego chatą, klucz jest w jego kufrze, nic nie zrobi jak sobie go weźmiesz. Do tego wieże która stoi obok za drewnianym mostem.