•  

MPK Poznań - jak kilkoma decyzjami spieprzyć sobie opinię u kilku grup społecznych.

Podpisz umowę z grupą wspierającą #lgbt w sprawie nośnika reklamowego na tramwajach, zerwij umowę przed jej zakończeniem, bo na fejsiku janusze krzyczo, że się nie podoba.

Oj, pewnie będzie o tym głośno.

#poznan #lgbt #neuropa

źródło: mpk.png

• poprzednie komentarze (121)

•  

@ParsecV: No cóż. Miejskie przedsiębiorstwo ugięło się pod „naporem” małej grupki rozhisteryzowanych katofaszystów. Terroryzm.

•  

@prawa_reka_sorosa: wywieszając te flagi nie pomyśleliście o tym, że ludzie będą was porównywać wg własnych racji, szkalować i starać się zepchnąć na dalszy plan?

•  

@siemankojanko niech ludzie heteroseksualni przestaną obnosić się swoimi związkami publicznie, to będziemy w domu. Nie chce wiedzieć, że jakaś kobieta obciąga swojemu chłopakowi, nie chcę widzieć, jak wychodzą na miasto za rękę, niech się tym nie afiszują. Pasuje? Tobie takie porównanie pasuje i jest zwyczajnym objawem ignorancji, bo naprawdę nie wiem jak można nie odróżnia homoseksualizmu od pedofilii i jeszcze się tym chwalić.
      @James_Earl_Cash prawa do zawierania związków małżeńskich, a co za tym idzie masa formalności i ułatwień takich jak podzielność majątkowa, czy dostęp do dokumentacji medycznej w razie hospitalizowanie partnera. Nie mogą też podjąć się adopcji, takie tam bzdety.

•  

psychologia
      nauka

@Paul_Proteus: wybierz jedno, a potem pytaj o coś "psychologów"

•  

@siemankojanko: No i? Nie można dać się terroryzować grupce oszołomów.

•  

@dingi_dong:

O masz.

No tak! Psychiki nie widać więc jej nie ma, ale ja byłem głupi.

•  

wywieszając te flagi nie pomyśleliście o tym, że ludzie będą was porównywać wg własnych racji, szkalować i starać się zepchnąć na dalszy plan?

@siemankojanko: Zazwyczaj nie spodziewam się chamstwa i wrogości od ludzi, nie.

•  

@Nidor: czy mi to pasuje? Tak jest od zawsze, kobieta z mężczyzną tworzą rodzine, mogą się rozmnażać i wychować normalnie dziecko. To wy tutaj jesteście inni, wy chcecie zmienić coś tak fundamentalnego jak rodzina.

•  

@ParsecV: mi to wygląda na zastraszenie MPK przez radnych PiSu i biskupów.

•  

@prawa_reka_sorosa: no to jesteś po prostu naiwny skoro tego nie przewidziałeś. To jest normalna kolej rzeczy, wystawiając coś publicznie wystawiasz się na krytykę, taką, która czasami jest naprawdę sroga.

•  

Kolejna piękna dyskusja.
      Można obrażać katolików (ostatnio bardzo popularne na wykopie)
      Można obrażać żydów.
      Można śmiać się z niepełnosprawnych.
      Można śmiać się śmiać z murzynów.
      Ale nie można ani jednego złego słowa powiedzieć o osobach homoseksualnych - bo jest się - cytuje z poprzednich wpisów - zacofanym, uwstecznionym, degeneratem, ciemnotą, debilnym prawakiem itp.

•  

@Moris299: dobrze napisane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@siemankojanko jacy wy, czy ja gdzieś napisałam, że jestem lesbijką? Nie muszę nią być, aby popierać związki homoseksualne. Masz niestety płytkie myślenie i przykro mi, że można tłumaczyć, a i tak ludzie tacy jak ty pozostaną przy swoim. Jako kraj jesteśmy tak poważnie w dupie w ciemnogrodzie, że szkoda gadać.

•  

@siemankojanko:

no tak, ale komunikacji uzywaja tez normalni ludzie, ktorych to razi w oczy jak i zreszta mnie. Na szczescie posluchali niezadowolonych ludzi, ktorzy stanowia wiekszosc i koniec zabawy. Jak mozna ludziom wmawiac, ze to jest normalne i zaakceptujcioe nas. Za kilka lat moze pozwola im adoptowac dzieci :/ a najlepszy ich argument jest, ze pingwiny i inne zwierzeta tez sa homo, no zajebiscie porownywac sie do zwierzat XDDD

o kurwa myslalem ze to troll, a potem przeczytalem reszte, kruci jednak nie xD

+: jaunas
    •  

@ghostface: ludziom to przeszkadzało widocznie. Tez maja jakieś prawo głosu i nie trzeba od razu tego podpinać pod wszelkie homofobie i ciemnogrody

•  

@Nidor: nie mówię, ze jesteś lesbijką, ale popierasz homoseksualizm, więc zwracam się do was, nie do ciebie

•  

@prawa_reka_sorosa:

W jaki inny sposób mamy pokazać ludziom ze jesteśmy normalnymi ludźmi [...]

Żyć kurwa jak normalni ludzie no lol xD

•  

A co jeśli to powoduje że trochę zadowolili i jednych i drugich? ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

jak kilkoma decyzjami spieprzyć sobie opinię u kilku grup społecznych.

@ParsecV: jednej grupy społecznej - poprawiłem

pokaż spoiler chociaż tak ogólnie to mi się też nie podoba zerwanie umowy przed czasem bo janusze się zagotowali jak bigos

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

•  

@Marynowane_Gowno jak mają normalnie żyć, skoro nie są tolerowani? Będą cicho, to z ogóle będą sobie mogli pomarzyć o wyjściu za rękę na miasto ze swoim partnerem, jeśli teraz muszą liczyć się z konsekwencjami, pomimo że ciągle jest o tym głośno. No zajebiście łatwo powiedzieć coś takiego z perspektywy człowieka, który może ze swoją połówką lizać się z przestrzeni publicznej i nikt mu uwagi nie zwróci, bo to przecież "normalne".

•  

Jak to jest, że wiele wyborców PiSu popierających "dekomunizację", po wódce przyznaje, że wg nich za PRLu było lepiej, tylko ludzie u steru byli nie tacy, jacy powinni być?

potrzebne_źródło.jpg
      Ciężko się dyskutuje z czyimiś urojeniami.

Jak to jest, że partia rzekomo walcząca z komuchami, kopiuje praktyki z czasów PRLu? xd

A może po prostu ktoś chce abyś uważał, że się kopiuje? Posiadanie wątpliwości to cnota.

Jak to jest, że za rządów partii rzekomo odcinającej się rękami i nogami od komuny, widzimy galopujące:
      -socjalizm,

Zależy co masz na myśli. 500+? Owszem, choć osobiście uważam, że należało poczynić jakieś kroki by zwiększyć dzietność, albo skazalibyśmy przyszłe pokolenia na upadek ZUSu i ściąganie rąk do pracy z chujwiekąd.

-walki klas (obwinianie o niepowodzenia proletariatu nauczycieli, rodziców niepełnosprawnych, gejów, lekarzy, etc.),

Niepowodzenia proletariatu? Potrzebne_źródło.jpg(2). Przedstawianie grup, które są w danym momencie nie na rękę władzy, to ani wynalazek PiS, ani nawet ich poprzedników. Tylko wystarczy widzieć na dwoje oczu, zamiast jedno zakrywać ręką, bo nie pasuje do postawionej wcześniej tezy

-ciągłe straszenie obywateli złym, kapitalistycznym (zgniłym) zachodem

xD Ten zgniły zachód jest po stokroć BARDZIEJ SOCJALISTYCZNY od twoich pseudo komunistów. Pokaż mi w Europie kraj o mniejszym socjalu niż u nas. Najbardziej paradoksalne jest to, że w rzeczywistości, w odróżnieniu od twoich UROJEŃ, oni straszą właśnie socjalizmem, a konkretniej - lewicową ideologią, pozwalającą wpuszczać do kraju rzesze "inżynierów i lekarzy"

-marsz przez instytucje (w tym kościelną),

Soraski, nie rozumiem co tu masz na myśli.

-centralne sterowanie (zniszczenie trójpodziału władzy),

Kompletny mit dla ociemniałych umysłowo. Slogan tani jak bułki w Biedronce. Trójpodział władzy nie ma nic wspólnego z centralnym sterowaniem (termin ten dotyczy gospodarki, nie ustroju państwa, a jeśli już - to w kontekście centrum - peryferie). Po drugie, co powiesz o ministrach (władza wykonawcza), będących jednocześnie posłami (ustawodawcza)? Trójpodział nie polega na kompletnej izolacji rodzaju władz, a na ich względnej równowadze, parówo.

-inwigilacja obywateli (chyba zapomniało się, że dzięki PiSowi służby bezpieczeństwa, jak np. policja, mogą teraz dowolnie nas inwigilować i zbierać haki, bez nakazu),

XDDDDDDDDDDD

potrzebne_zrodlo.jpg(3) Jaka ustawa/dekret/rozporządzenie czy chuj wie co tam sobie uroiłeś, pozwala "teraz dowolnie nas inwigilować"? Serio? Kurwa naprawdę tak łatwo robi się wam wodę z mózgów?
      Wiesz dlaczego ta twoja kompromitacja śmieszy podwójnie? Bo to właśnie za PO padały rekordy współczesnej Europy w ilości podsłuchów, bo to właśnie za PO nielegalnie inwigilowano około setki prawicowych dziennikarzy, co zresztą bada sąd po dziś dzień.

-propaganda 24/7 w mediach ludowych, etc.

No tak. A co powiesz na TVN, dziecko spółki ITI, która korzeniami sięga WSW i lat 70tych? Gdzie istnieją dokumenty potwierdzające fakt, iż powstała ona właśnie z inicjatywy służb specjalnych PRL? Gdzie właściciele na dzień przed planowaną w 2006r. ustawą dezubekizacyjną/lustracyjną, poprzepisywali swe majątki na żony, gdyż miała ona ich objąć swą mocą? Gdzie jako eksperci zapraszani są generałowie WSI, szkoleni przez GRU w Moskwie?

Dzieciaku... prośba... cisną ci w mózgownicę papkę dla głąbów... wstyd takie rzeczy powtarzać, serio...

@wielooczek:

•  

@powaznyczlowiek: dwóch co najmniej. Nie jestem LGBT i spieprzyli sobie opinię u mnie i wszystkich tu komentujących nie psychoprawaków. Już masz kilka.

•  

@ParsecV i super w końcu wróci normalność

•  

@siemankojanko a bilbordy z plodem juz spoko?

•  

@Moris299:
      Co się zobaczyło, to się nie odzobaczy:

osoby homoseksualne i ich dzieci

(-‸ლ) (-‸ლ) (-‸ლ) (-‸ლ) (-‸ლ) (-‸ლ) (-‸ლ)

+: MikiGRU
    •  

@fraciu: jeżeli by to porównać z natręctwem lgbt?

•  

@Nidor: Homoseksualizm sam w sobie ni mnie ziębi ni grzeje, ale jednak wydaje mi się że bez tych wszystkich parad i innego cudowania ludzie by to mieli po czasie po prostu w dupie, zobaczyli by na ulicy parę homo raz drugi trzeci, z początku może by kręcili nosem a potem i tak każdy by się przyzwyczaił, byłoby to zjawisko które po prostu, najzwyczajniej w świecie po cichu weszło do społeczeństwa. A teraz? HURR DURR PATRZCIE NA NAS JACY MY NORMALNI PARADY CHORĄGIEWKI PATRZCIE NA NAS, NORMALNI, CZEGO WY NIE ROZUMIECIE? NOR MA LNI, nie byłoby to tak propagowane to ludzie by mieli zwyczajnie w dupie i by się w końcu przyzwyczaili

•  

mi to wygląda na zastraszenie MPK przez radnych PiSu i biskupów.

@le_waq:

i Reptilian. Nie zapominaj o reptilianach.

•  

dwóch co najmniej. Nie jestem LGBT i spieprzyli sobie opinię u mnie i wszystkich tu komentujących nie psychoprawaków. Już masz kilka.

@Naxster: kilku wykopków na wykop.pl to jeszcze nie grupa społeczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@ParsecV: no i kurwa prawidłowo, dlaczego nie ma flag o białych hetero?

•  

@ParsecV: wystarczy wejść na komentarze pod postem by zobaczyć tę "większość". Większość jest wkurwiona usunięciem, większość likuje wszelkie komentarze negatywne.
      Co ciekawe, wszystkie pozytywne wyglądają na pisane przez psychofrustratów.
      "No bardzo dobrze, bo strasznie źle się czułem wracając dziś" (tramwajem z dwoma małymi flagami na dachu...
      "I BARDZO DOBRZE NIE MA CO WSPIERAĆ DEWIACJI"

Typowo, większość zastraszona przed drącą mordy psychomniejszość.

•  

@ParsecV: Pyszny ból dupy na zmianę lewarków-gejozy i prawaków-katoli xD

Brawo mpk, szanuję za wkurwianie hołoty xD

•  

@powaznyczlowiek: owszem jest, z definicji. Komentarzy negatywnych pod postem MPK też jest więcej. Reakcji negatywnych też.

No ale widzę bordo to od razu wiadomo, że to alternatywna rzeczywistość.

•  

No ale widzę bordo to od razu wiadomo, że to alternatywna rzeczywistość.

@Naxster: no i jesteśmy w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

dlaczego nie ma flag o białych hetero?

@murdoc: bo NAJWYRAŹNIEJ ich kurwa nie potrzebujemy, skoro jest i nikt nie używa. Ale łatwiej płakusiać jak płaskoziemcy, którym na Antarktydę nie pozwolą popłynąć mroczne siły.

źródło: crwflags.com

•  

@Paul_Proteus: widzę, że kolega ładnie wypiera rzeczywistość.

•  

i bedziecie te dzieci wychowywac zeby tez byly homo?

@siemankojanko: szkoda że ciebie rodzice nie wychowali żebyś nie był takim głąbem xD

•  

ludzie by to mieli po czasie po prostu w dupie

@Marynowane_Gowno: jakby ludzie mieli homoseksualizm w dupie to nie marnowaliby czasu na pisanie w necie jak bardzo to jest dewiacja itd Nie organizowali band by na nich polować.

Tymczasem:
      https://www.wykop.pl/link/4461723/kontrowersyjny-billboard-w-poznaniu-wladze-miasta-zawiadamiaja-prokurature/
      (choć moderacja i tak najgorszy chłam pokasowała)

Wybacz, ale to jest typowy gównoargument od bierności + projekcja
      TY miałbyś gdzieś, być może. Ocean psychoprawaków, katotalibanu i januszostwa nie. Kobiety pewnie też nigdy by nie miały prawa głosu gdyby nie powiedziały dość. Tylko dla ciebie jest już abstrakcją to że mogłyby nie mieć. I spokojnie, za 50lat równą abstrakcja miejmy nadzieję będzie myśl, ze osoby LGBT były dyskryminowane. Na ten moment jedyne co można to iść przed siebie i mieć gdzieś, ale opinie o tym jakie to niepotrzebne i że komuś tęcza wadzi w oczy.

Bo prędzej czy później i tak wychodzi na to, że nie o jego życie się rozchodzi, a równouprawnienie osób LGBT nie odbiera mu kompletnie
      absolutnie
      nic.
      I tyle samo znaczy zdanie takiej osoby.

•  

@Naxster: opanuj się, uspokój, weź leki, usiądź.

•  

@Salieri_: nie nie mów, że w rodzinie homo nie ma dużego prawdopodobieństwa na to, że dziecko również będzie chciało stworzyć rodzine z partnerem tej samej płci?

•  

@ghostface: o kurde xD kolego mocno płyniesz z tymi inwektywami. Zatknij sobie te flagę w odbyt, albo wytatuuj na czole LGBTQWERTY, ale od pojazdów komunikacji miejskiej to się odwalcie, one są dla wszystkich, nie dla lgbtqwerty

•  

@Paul_Proteus: widzę, że kolega ładnie oszukuje rzeczywistość. możesz robić to dalej, ale nie uciekniesz od konsekwencji oszukiwania rzeczywistości.

•  

Nie wiem dlaczego posłuchali się uwstecznionej ciemnoty i podjęli taką decyzję.

@ghostface: bo kierowali się przy obu decyzjach zyskiem bądź minimalizowaniem strat.
      Swoją drogą nie podoba mi się kierunek, w jakim idzie ruch LGBT. Te nabuzowane testosteronem baby są odrażające i nie chodzi mi o wygląd a o sposób zachowania. Do kurwy nędzy cały ten dorobek naukowy w kwestii niwelowania stereotypowych ról męskich i kobiecych jak krew w piach, bo cioty chcą być na siłę przegięte i zachowywać się jak ostatnie idiotki, a grube lesby szprycują się testosteronem żeby przemienić się w mentalnego sebixa. Zamiast znosić podziały międzypłciowe jebane ameby jeszcze brną w te odgórne formy do skrajności.

•  

•  

@Salieri_: nie nie mów, że w rodzinie homo nie ma dużego prawdopodobieństwa na to, że dziecko również będzie chciało stworzyć rodzine z partnerem tej samej płci?

@siemankojanko: No nie ma, co zostało wykazane w badaniach już z milion razy, ale oczywiście prawacka ciemnota wie lepiej xD

•  

@Salieri_: w dupie mam te wasze „legitne” badania

•  

@Paul_Proteus: Urocze, że opłacony (wnioskując po jakże żywotnej aktywności w walce z nieprawomyślnymi) troll implikuje mi niesamodzielne myślenie i wyprany mózg xd

Posiadanie wątpliwości to cnota.
      Takich wątpliwości jakie sam pokazałeś w swoim wypierdzie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Soraski, nie rozumiem co tu masz na myśli.
      Nie dziwi mnie to. Marsz przez instytucje to jedna z domen marksizmu/komunizmu. Polega na tym, że przez wiele lat wpychają swoich agentów wszędzie tam, gdzie będzie im to w przyszłości procentować (a więc również w kościele katolickim), by w chwili rewolucji mieć wsparcie medialne, prawne, kulturowe, etc..

Ale widać, że ktoś tu komunę zna tylko ze śmiesznych memów, więc ciężko oczekiwać znajomości tematu.

potrzebne_zrodlo.jpg(3) Jaka ustawa/dekret/rozporządzenie czy chuj wie co tam sobie uroiłeś, pozwala "teraz dowolnie nas inwigilować"?

Ustawa inwigilacyjna z 2016 roku.
      http://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/2016/03/ustawa-inwigilacyjna.aspx

co zresztą bada sąd po dziś dzień.
      I będzie badał jeszcze tak długo, jak długo będzie to kiełbasą wyborczą na lemingów. Bo nic nie znajdą. Wszak nie chodzi o to, aby króliczka złapać, tylko aby go gonić.

parówo
      O, widzę ładnie się pan przedstawił przed milionami słuchaczy xD

+: rzep
    •  

Homoseksualizm sam w sobie ni mnie ziębi ni grzeje, ale jednak wydaje mi się że bez tych wszystkich parad i innego cudowania ludzie by to mieli po czasie po prostu w dupie, zobaczyli by na ulicy parę homo raz drugi trzeci, z początku może by kręcili nosem a potem i tak każdy by się przyzwyczaił, byłoby to zjawisko które po prostu, najzwyczajniej w świecie po cichu weszło do społeczeństwa. A teraz?

Dokładnie tak jest, tolerancja i wejście do codzienności takiego zjawiska to tylko kwestia czasu. Ja sam nie mam pojęcia czemu służą te marsze, bo nie będą one miały żadnego wpływu na zmiany prawne w kraju. Osoby z tego środowiska i je popierające powinny raczej świadomie oddawać głosy w wyborach na swoich przedstawicieli/partie, które zapewnią im spełnienie ich postulatów, a tak to serio czy ktoś z nich myśli, ze machanie tęczowymi flagami wywrze wpływ na taką kato-bolszewicką partie jak PIS? Nieważne ile sobie tych marszów zrobią PIS NIGDY nie dopuści do legalizacji tego typu małżeństw, NIGDY tego nie zrobi.
      Więc jak dla mnie te wszystkie marsze i parady spierdolenia, które są już chyba co tydzień, obwieszanie wszystkiego tęczowymi płachtami i jeszcze naklejanie tego na mpk xD no są gdzieś granice tych nic nie wartych i bezskutecznych działań. Niech idą z tymi flagami pod dom prezesa, żeby im zalegalizował te małżeństwa zamiast obwieszać tym barachłem miasta co tydzień.

•  

W ogóle te gadki, że ten ruch jest przeciw dyskryminacji, a akronim lgbtqwerty odnosi się do gejów, lesbijek itd., nie ma tam miejsca dla heteroseksualistów. Ruch lgbtqwerty jest dyskryminujący, fashystowski i powinien zostać zdelegalizowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@ParsecV: Ja pierniczę, ludzie naprawdę są zacofani (stąd zresztą takie, a nie inne, wyniki wyborów) - u mnie w pracy te chorągiewki to był normalny temat rozmów, pośmialiśmy się, jakieś hehe żarciki dotyczące orientacji poszczególnych osób w firmie i tyle, wszystko z humorkiem, tylko jedna koleżanka stwierdziła w normalny sposób, że po prostu się nie podoba. A januszeria w tym czasie robi wielkie halo bo BEDAŁY WSTRĘTNE PLUJOM NA POLSKIE WARTOŚCI KŁIII KURŁŁŁŁŁA

•  

Ustawa inwigilacyjna z 2016 roku.
      http://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/2016/03/ustawa-inwigilacyjna.aspx

To teraz, uwaga:

Pod względem prawnym nie jest to zupełnie nowy zestaw przepisów, ale nowela istniejących już kilku ustaw wymuszona przez wyrok Trybunału Konstytucyjnego wydany w 2014 roku.

I taka to z tobą rozmowa, głuptasku. Czytaj chociaż to co wrzucasz. Szkoda mojego czasu, bo ani wiedzy, ani pomyślunku u ciebie nie uświadczyłem.

Urocze, że opłacony [...]
      że przez wiele lat wpychają swoich agentów

I nie zapomnij wziąć tabletek, bo ewidentnie cierpisz na jakiś rodzaj paranoi.

@wielooczek:

•  

@Salieri_: w dupie mam te wasze „legitne” badania

@siemankojanko: no wiadomo, jak każdy porządny prawak, dlatego właśnie jesteś takim matołem xD

•  

@Nidor: na zachodzie moga sie zenic i adoptowac, a i tak sa marsze, po co w takim razie?

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

Ale kwik komuchów xd

•  

@ParsecV: jestem pewien ze przecikow było więcej B)
      Ale fakt, po co w takim razie podpisywali umowę jeśli ja teraz zerwali. Już mogli o końca trzymać te tęcze i napisac posty na fb. Teraz tylko kary zapłacą

•  

swoją drogą homoseksualiści to chyba jedyna grupa społeczna która swój charakter opiera na orientacji

+: meres
    •  

@ParsecV: Bardzo dobrze ze sciagneli te flagi, tak trzymac!

•  

@Nivele Niby masz to w dupie a srasz się o te flagi jak debil. Jedzie sobie tramwaj z flagą i co ci to przeszkadza? Reklama jak każda inna. Widać w tym wątku że wcale nie prezentujesz postawy neutralnej tylko taką zgrywasz a tak naprawdę nie roznisz się niczym od prymitywa @siemankojanko

Co do MN to tak się składa byłem na nim i to zwykle seanse nienawiści. Praktycznie żadnych patriotycznych haseł tylko krzyki o lewakach.

•  

•  

Powiedz lepiej co sadzisz o tym zeby geje mogly posiadac dzieci? :)

Oczywiście, że osoby LGBT powinny mieć możliwość posiadania dzieci.

@ghostface: Ale jakim cudem skoro nie są w stanie się rozmnażać? ;(

•  

@siemankojanko: propsuję za trolling. Bo aż tak głupim być chyba nie można? xD

•  

@siemankojanko: Jesteś upośledzony, ale użytkownicy wyżej ci już to udowodnili. Nie różnisz się niczym od komunistów, czy nazioli, którzy zaglądali innym do łóżka.

•  

@ghostface: Myślę że wraz z Siemankojanko zeszliście na zły tor.
      Tęczowe flagi i reklamowanie LGBT zakrawa o taki baner "Dzięki komunizmowi wytępiono wiele chorób i analfabetyzm". Jest to prawda, jednak sam komunizm nie jest specjalnie lubiany przez opinię publiczną. Tak samo tolerancja wobec homo jest ważna, jednak samo LGBT nie kojarzy się dobrze. Gdyby pedzie nie chowały się za tajemniczymi organizacjami tylko były same sobie okrętem, żaglem i kapitanem łatwiej by reszcie społeczeństwa przychodziły pewne kwestie związane z homo.

+: prawo, Furki
    •  

@ghostface ale że #lgbt w Polsce to rak to Ty wiedz, żaden normalny queer ich nie popiera.

•  

@ghostface: No i fakt że osoby nie rozumiejące homo nazywasz ciemną masą też nie świadczy najlepiej o LGBT i homo.

•  

@ghostface: kolega widzę taki postępowy :)))

•  

@ghostface: tak dla twojej informacji, homoseksualiści to nie są normalni ludzie. To jest 3% osób które mają zaburzenia na tle seksualnym.

•  

•  

niepelnosprawni nie robią takiej błazenady, nie organizują marszów, nie krzyczą o swoim ucisnieniu przez społeczeństwo, nie ma ich w każdym serialu netflixa, nie włażą z butami w kazdy aspekt życia innych, nie chcą krzywdzić dzieci i nie rzucaja inwektywami na prawo i lewo o patusach, prymitywach i ciemnogrodzie

@Nivele: Mylisz się niepełnosprawni przez lata walczyli o swoje prawa głośniej niż osoby homo
      poczytaj sobie o ruchach emancypacji osób niepełnosprawnych o tym że w pewnym okresie w każdym niemal serialu był jakiś kaleka... wtedy tez krzyczano że za dużo tego XD

źródło: www-tc.pbs.org

•  

LGBT nie kojarzy się dobrze. Gdyby pedzie nie chowały się za tajemniczymi organizacjami tylko były same sobie okrętem, żaglem i kapitanem łatwiej by reszcie społeczeństwa przychodziły pewne kwestie związane z homo.

@ZercaMirkoslaw: po chuj ta mikro agresja i lgbt to nie jest tajna organizacja... to nawet nie jest organizacja XD

•  

@ParsecV:
      Brawo MPK, skoro pasażerowie masowo składali skargi a są de facto klientami miejskiego publicznego przewoźnika i spółka wysłuchała ich to nic tylko się cieszyć. Widać że firma dba o PR i zadowolenie klientów.

Sam słyszałem że motorniczy nie chcą z tym jeździć na dachach bo im zwyczajnie wstyd. W tym momencie również popieram reakcję MPK że dba o samopoczucie swoich kierowców nawet kosztem swoich zysków. W końcu zadowolony kierowca - uprzejma jazda i pomoc pasażerom.

MPK popieram! Bardzo dobry ruch!

pokaż spoiler Swoją drogą tramwaje nie są miejscem do promocji dewiacji seksualnych, ich miejsce jest w łóżku.

•  

@Nivele jeśli w serialu masz około 20 postaci, to statystycznie jedną z nich musi być homo. poza tym możesz dalej oglądać swoje seriale gdzie nie ma gejowizny, np ojca Mateusza

•  

@MikiGRU: ta, widać jak poinformowani byli ci ludzie - jeden motorniczy odmówił prowadzenia pojazdu, bo twierdził, że tęcza oznacza popieranie pedofilii...

Poza tym flagi Watykanu albo Lecha Poznań też były wywieszane na poznańskich pojazdach i jakoś wtedy nie słyszałem o kontrowersjach.

I ludzie LGBT też są klientami, co widać w komentarzach na facebooku. A akcję popierały również osoby heteroseksualne. Więc teraz MPK przegrało zaufanie obu grup. I dodatkowo za zerwanie umowy będzie trzeba pewnie płacić kary z budżetu (czyli z podatków).

•  

@ghostface: To normalne, że wymysły jakiejś biurwy z centrali nie powinny wymuszać tego co będzie na publicznych pojazdach którymi jeżdżą kierowcy gdzie większość społeczeństwa jak i tych kierowców nie identyfikuje się z wymysłami tych ugrupowań.
      @ParsecV mniejszości ich nie interesują, to publiczne mienie i nie ma takiej samowolki gdyż zaraz by jeździli w koszulkach konstytucja a na koniec dogadali by się z ONR i flagi z sierpem by wozili. Tramwaj czy autobus to nie miejsce do agitacji.

•  

@ParsecV okej, ludzie wkurwienie, ale.co to właściwie zmienia, skoro i tak ludzie potrzebują korzystać z komunikacji miejskiej?

•  

@Wrath_of_the_Tyrant:
      No właśnie, flagi Watykanu i Lecha są wywieszane bo ludzie się z tym utożsamiają bardziej lub mniej ale generalnie większości nie przeszkadzają. Flagi dewiacji seksualnych jak widać ludziom przeszkadzają.

To problem jest w ludziach czy flagach tęczowych?

Mamy zmieniać ludzi czy flagi?

•  

To problem jest w ludziach czy flagach tęczowych?

@MikiGRU: oczywiście, że problem jest w ludziach.

Jeżeli kogoś widok tęczowej flagi wprowadza w taki szał, że trzeba wylać wiadro pomyj na pewną grupę ludzi, to znaczy że z taką osobą nie do końca wszystko jest w porządku.

Jak w warszawie całkowicie legalnie stała tęcza i ciągle ją podpalano, to wtedy problem był z podpalaczami czy z tęczą?

A ludzi nie trzeba "zmieniać". Tylko trzeba im pokazać, że homoseksualiści to nie są kosmici, tylko normalni ludzie. Często jak widzę co niektórzy piszą o osobach LGBT to mam wrażenie, że widzieli ich tylko na zdjęciach na wykopie albo frondzie. Zerowa wiedza, rzucanie ciągle jakimiś fałszywymi hasłami oraz mitami.

•  

@ghostface: dla normalnych ludzi homoseksualizm to choroba (dla WHO też był, dopóki lewactwo nie zaczęło naciskać), pozdrawiam

•  

•  

dla normalnych ludzi homoseksualizm to choroba

@SzymonCzarownik: dla "normalnych ludzi" to kiedyś czarny kolor skóry, bycie żydem, cyganem albo leworęcznym było chorobą.

Czasy się zmieniają. W takiej Irlandii już ponad 60% osób popiera małżeństwa homoseksualne oraz adopcję dzieci przez rodziców jednej płci.

•  

@Wrath_of_the_Tyrant: jak 60% ludzi pójdzie skakać z mostu to też pójdziesz? jak kiedyś gwałty były uważane za zło tak dzisiaj mają być uważane za coś normalnego? poczytaj co napisałeś

•  

jak 60% ludzi pójdzie skakać z mostu to też pójdziesz?

@SzymonCzarownik: powyżej wiele osób napisało, że skoro "większość" pisała skargi, to usunięcie flag jest uprawnione. Inna sprawa, że nikt nie wie czy osoby którym się to nie podobało były faktycznie w większości (bo mogły być po prostu głośne) oraz to, że zerwano prawnie wiążącą umowę reklamową.

jak kiedyś gwałty były uważane za zło

Gwałt jest jednoznacznie zły, bo wolność jednej ze stron jest całkowicie naruszona.

Bycie czarnym, żydem, cyganem, leworęcznym, homoseksualistą albo paroma z tej listy na raz nie jest złe. Bo będąc np. czarnym leworęcznym gejem nie narusza się poprzez swoje istnienie czyjejś wolności.

•  

@Wrath_of_the_Tyrant: dlaczego porównujesz bycie czarnym do bycia homoseksualistą? uważam to za rasizm

•  

@Wrath_of_the_Tyrant:
      Czyli jako lewicowiec chcesz zmieniać ludzi z takimi jacy są na takich jak Ty chcesz żeby byli ( ͡° ͜ʖ ͡°) cóż za hipokryzja

Może ludzie nie chcą być uświadamiani Twoimi mądrościami? Dajesz im na to możliwość?

Wyciągasz wnioski na podstawie wpisów na wykopie?
      To zobacz jaką zbiórkę chciałem przeprowadzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      https://www.wykop.pl/wpis/34239995/prosze-wszystkich-mirkow-i-mirabelki-o-wykop-efekt/

Porównywanie przestępstwa (tęcza w Warszawie) do zwyczajnego braku aprobaty dla takich treści (flagi w Poznaniu) jest bardzo brzydkim i tanim chwytem.

•  

@MikiGRU:

Czyli jako lewicowiec chcesz zmieniać ludzi z takimi jacy są na takich jak Ty chcesz żeby byli

Nie zmieniać ludzi, ale ich podejście do tematu. Popatrz na sprawę np. globalnego ocieplenia. Jeżeli jako ludzie nie zaczniemy zmieniać naszej mentalności i nie zabierzemy się za ten temat, to za jakiś czas może nas już na tej planecie nie być. I nie mam tu na myśli bycia na Marsie.

Porównywanie przestępstwa (tęcza w Warszawie) do zwyczajnego braku aprobaty dla takich treści (flagi w Poznaniu) jest bardzo brzydkim i tanim chwytem.

Tylko, że ten brak apropaty dla tęczy sprawił, że podpalacze zrobili to co zrobili i dodatkowo zyskali duży poklask. Parę razy widziałem zdjęcie faceta machającego flagą Polski na tle płonącej tęczy podpisane jako zdjęcie, które sprawia, że ktoś czuje się dumny z bycia Polakiem.

PS. Nie jestem lewicowcem.

•  

@MrocznaKapibara: Jehowi to też żadna tajna organizacja, jednak ludzie nie są co do nich przychylni, prawda?

•  

@Wrath_of_the_Tyrant:

Nie zmieniać ludzi, ale ich podejście do tematu. Popatrz na sprawę np. globalnego ocieplenia. Jeżeli jako ludzie nie zaczniemy zmieniać naszej mentalności i nie zabierzemy się za ten temat, to za jakiś czas może nas już na tej planecie nie być. I nie mam tu na myśli bycia na Marsie.

Tylko że ludzie może faktycznie chcą myśleć tak jak myślą w tym przypadku. Tak jak lubią koty a nie lubią komarów a Ty im wmawiasz że jedno i drugie to zwierze i ma ich traktować jednakowo.

Globalne ocieplenie to inny temat, tam zamiast patrzeć na globalne powody skupiamy się na pierdołach.

Tylko, że ten brak apropaty dla tęczy sprawił, że podpalacze zrobili to co zrobili i dodatkowo zyskali duży poklask. Parę razy widziałem zdjęcie faceta machającego flagą Polski na tle płonącej tęczy podpisane jako zdjęcie, które sprawia, że ktoś czuje się dumny z bycia Polakiem.

Poklask po podpaleniu tęczy i wszystko co piszesz wpisuje się idealnie w wolność słowa o która sam pewnie walczysz.

•  

@siemankojanko: xd porównywać się do zwierząt xdxdxdxd

•  

@ghostface bliżej mi do prawicy niż lewicy ale jak zapłacili za chorągiewki to powinny wisieć i tyle. Założę się że większość ludzi miała je gdzieś a protestowały trolle i inne polityczne świry.

•  

@ghostface: Oooo jak ja uwielbiam wchodzić w dyskusje z takimi postępowymi osobami które są na wszystko i wszystkich otwarte, jakie to one nie są wspaniałe, jak świat wymusza żeby każdy na wszystko był otwarty jak nie można mieć sprzeciwu na nic co kolorowe, jak ten jeden ułamek procenta który jest za tym by wyłamać się z natury i obcować z tą samą płcią uważa, że można narzucić całemu światu ich cudowny pogląd otwartości, jak ładnie można krzyczeć "akceptujcie nas" "jesteśmy tacy sami" . Miej przeciwne zdanie, nie akceptuj, to już jesteś zły, nie rozumiesz świata i że wszystko się zmienia.. krzyczcie, wasza homoparada wykolei się szybciej ;)

+: Furki
    •  

@Garius Ludzie chca po prostu dojechac z miejsca na miejsce autobusem lub tramwajem. Raczej nie potrzebuja ani gejowskich choragiewek ani krzyzy z wiszacym Jezusem. Ludzie z LGBT oraz katolicy lubia jednak ekspansje i wciskanie swoich gadzetow gdzie tylko popadnie.

•  

•  

@MikiGRU: takie "myślenie tak jak myślą" krzywdzi część społeczeństwa.

Tak ciężko o empatię i zdanie sobie sprawy, że statystycznie to ktoś w naszej rodzinie może być homoseksualny. I jeżeli w kraju będzie panować pogarda dla takich ludzi, to będą oni musieli ukrywać się i walczyć wewnętrznie z własną naturą, ponieważ społeczeństwo sprawi, że będą czuli się odrzuceni i być może nawet ich własni rodzice będą chcieli ich wydziedziczyć...

A poklask dla tych którzy łamią prawo jest być może wolnością słowa, ale jest niemoralny. Wysyła wiadomość, że część społeczeństwa akceptuje dane złamanie przepisów jeżeli jest im ono na rękę, przez co ktoś może czuć się pewniej i podjąć próbę np. podpalenia tęczy wiedząc, że ma za sobą ciche wsparcie.

•  

@Wrath_of_the_Tyrant:
      Myślę że świadoma rodzina zaakceptuje taką osobę ale nie będzie to zwyczajnie powód do dumy tak jak takie Pride Week chce ludziom wmówić. Człowieka grubego w rodzinie też można w pełni zaakceptować.

Dla Ciebie niemoralne dla mnie tak. Cała natura relatywizmu moralnego

Ciekawe czy tak edukujesz o moralności w kwestii propagowania przez środowiska lewicowe Che Guevary, komunizmu czy anarchii

Musisz się pogodzić z tym że inni myślą inaczej i mają do tego pełne prawo

•  

Komentarz usunięty przez autora wpisu

•  

To ta mityczna wolność zawierania umów według prawactwa?
      @falszywy_prosty_pasek: myślę że to dokładnie ona, umowę zawarli wolni ludzie, umowę zerwali wolni ludzie. To że przyczyną była opinia publiczna w żaden sposób wolności tej umowie nie odbiera.

Mam nadzieję, że przewidziano kary umowne.
      Prawdopodobnie tak, pewnie protesty były takie że uznano że im się to opłaca. Czysta wolność na moje.

•  

@ParsecV: W ogóle jestem ciekawy, kto i w jaki sposób zgłaszał te problemy z flagami. Zacząłem czytać komentarze pod informacją o odwołaniu na FB i w większości były to głosy poparcia dla pozostawienia flag, a tylko kilku foliarzy popierało nową decyzję MPK (mówiąc foliarze, to tacy serio serio foliarze, chemtrailsy, etc)

•  

Jeżeli kogoś widok tęczowej flagi wprowadza w taki szał, że trzeba wylać wiadro pomyj na pewną grupę ludzi, to znaczy że z taką osobą nie do końca wszystko jest w porządku.

@Wrath_of_the_Tyrant: A jak ktoś ma tak na widok krzyża?

•  

@siemankojanko serio? Jesteś homofobem?

•  

ale powoli zaczyna mnie wkurwiac wciskanie tego siłę wszędzie gdzie się da

@Nivele: otóż to. Tego typu akcje robią więcej złego niż dobrego. Nie mam nic do homoseksualistów, ale zaczynam rzygać promocją LGBT, bo jest zwyczajnie nahalna. Jak widać, w praktyce niewiele przynosi poza inbą, więc zaczynam przypuszczać, że to właśnie i tanią inbę chodzi. Zapraszam wypierdalać.

•  

@ghostface: dziecko potrzebuje matki i ojca
      A ty co, jesteś z jakiejś idealnej wioski na Podlasiu, gdzie nic się nigdy nie stało? Ja np miałem wielu znajomych bez jednego rodzica i, uwaga, DZIECI WYROSŁY NORMALNE. POWTARZAM, NORMALNE.

•  

dowód na ciemnotę, zacofanie i homofobię jaka panuje w tym kraju.

@ghostface: nie zesraj się

•  

@siemankojanko: zakazać tworzenia rodzin heteroseksualnych, natychmiast skończyć z tą patologią

bo wszystkie dotychczas osoby homoseksualne pochodziły z takich rodzin, biologicznie nie ma innej możliwości

+: Probz
    •  

@bidzej w sumie to nie wiem, czy taka kolorowa chorągiewka jest, jak twierdzisz, nachalna. Nie są to przemarsze, pikiety, banery z kontrowersyjnymi hasłami. Ot, zwykła chorągiewka...

•  

@ghostface umieszczebie teczowych choragiewek na tramwajach to walka o rowne prawa osob lgbt? W jaki sposob?
      Chec by spolki panstwowe pozostqly bezstronne ideologicznie to patologia?
      Ile sie slyszy od lewicy o rozdziale panstwa od kosciola, wtedy podzial i bezstronnosc to kwestie konieczne, tutaj nie?
      Ja osobiscie jestem jak najbardziej za zrownaniem praw osob lgbt z normalnymi (malzenstwa, kwestie prawne etc) ale nie podoba mi siw afiszowanie tych postaw (wiec teczowe tramwaje rowniez mi sie nie podobaja) - czy wg ciebie jestem patologia i ciemnota?

•  

Na całe szczęście fagi zostały zdjęte. Przestańcie bóldupić, można się rozejść.
      A’prpops określenia homofobia, ze wskazaniem na fobia, która oznacza strach, a słowo to jest używane w przypadkach opisujących niechęć do homosiów. Wymyślcie wreszcie inne, bardziej trafne pojęcie.

•  

@ParsecV i bardzo dobrze, zwolennicy akcji moga nosić sobie flagi w reku

•  

@JimmyFireClub: proponuję pojęcie głupota, mam nadzieję, że pomogłem

•  

@ghostface: może dlatego, że mamy tako taką demokrację i ludziom się to nie podobało? Tak właśnie powinna działać władza. Brawa dla nich!

•  

@ghostface: jak niezwiązana? Ten powtarzający się argument, ze zaraz pedofile bedą walczyć o swoje prawa jest jak najbardziej słuszny. Bo poprawność

•  

nie wiem, czy taka kolorowa chorągiewka jest, jak twierdzisz, nachalna

@megana_: no nie jest to banda ludzi z dildosami na głowie, ale jednak wpisuje się to w dążenie propagandy LGBT do wciskania się wszędzie. W tym sensie jest to nachalne.

•  

@Garius bo może to i to jest zboczenie, nie wpadles na to?

•  
      Garius

0

@ptr6ty9: a ty nie wpadłeś jeszcze na to, żeby usunąć konto?

•  

@ghostface: powinni miec dzieci. Jak je wychowacie skoro dziecko potrzebuje matki i ojca, a nie dwoch ojcow no kurwa ludzie. Kobieta jest nierozlaczna czescia wychowania dziecka. Dzieki bogu czy komu tam, ze to wy nie mozecie sie rozmnarzac...

@siemankojanko

Aha, czyli masa dzieci wychowywana tylko przez ojca, albo przez samotną matkę jest jakaś przyjebana i niewychowana xD?

•  

Ale czemu jak jednych boli dupa o to że wiszą chorągiewki to patologia a jak drugich boli dupa o to że ich nie ma to wszystko ok.?

•  

u kilku grup społecznych.
      O kogo konkretnie? Bo nawet wielu homoseksualistów ma serdecznie dosyć homonazizmu wpychanego ludziom do gardeł.

@ParsecV:

@ghostface: Każdego dnia widzimy jak wygląda życie w "postępowej" Europie zachodniej. Bogu dzięki za ten "ciemnogród".

•  

@ghostface: @siemankojanko: Tacy ludzie jak wy tworzą patologie. Wasze zawsze musi być na wierzchu za wszelką cenę. Homo i hetero zawsze byli, są i będą. No offence ale propagowanie, reklamowanie otwarte i nachalne czy to LGBT, katolików, buddystów, marszów płci itp. są po prostu wymuszaniem ideologi. To nie prowadzi do szerzenia tolerancji ale jak widać do ataków. Lepiej zajmijcie się zwalczaniem dysfunkcji własnych środowisk. Nigdy nie widziałem marszu/protestów LGBT w obronie dzieci pokrzywdzonych przez los, a tak domagają się możliwości wychowywania dzieci. Nigdy też nie widziałem otwartego protestu katolików przeciwko "monetaryzacji" Kościoła, a z każdej strony słychać niezadowolenie w tym temacie.
      A co do głównego tematu to MPK jak i inne tego typu spółki powinno mieć zakaz promowania ideologii.

•  

@Opornik Prawakom, bo MPK doprowadziło do podpisania umowy i potem lgbt za zerwanie. Pękające dupy było słychać z każdej strony.

Nie wyskakuj z konkluzjami nie znając kontekstu ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

Komentarz usunięty przez autora wpisu

•  

Bawi mnie jak środowiska LGBT w stosunku do swoich przeciwników używają słów takich jak "ciemnogród" czy "zacofanie".

Dla mnie postęp to wynaleźć lekarstwo na raka albo wysłać człowieka na Marsa. De facto - w czasach kiedy ludzie mieszkali w jaskiniach i nie było wypracowanych norm moralnych - nikomu nie przeszkadzało to jak dwaj jaskiniowcy posuwali się pod sosną więc..... LGBT = powrót do przeszłości.

Po za tym wystarczy posłuchać wypowiedzi takich osób w wywiadach na paradach równości itp. często odnosi się wrażenie, że słucha się debili, jakby ich rozwój gdzieś tam się zatrzymał. Szczerze to nie widziałem jeszcze dobrze wykształconej osoby homoseksualnej - oni zawsze oblegają kierunki humanistyczne na SWPSach i innych tego typu gównouczelniach ( dlatego potem brak pracy i żal do społeczeństwa że niby nierówno ). Mimo szczerej niechęci nigdy nie uważałem homoseksualizmu za chorobę psychiczną ale może pora zmienić zdanie.........

•  

@MikiGRU: co? Ludzie moga myslec jak chca? XD Przepraszam za argumentum ad hitlerum, ale nazistom tez bys tak powiedzial? - ze ich poglady na zydow to tak ogolnie ich sprawa i moga myslec jak chca? I dlaczego traktujecie homoseksualizm jako cos zlego i obrzydliwego?

•  

@siemankojanko: Badania jednoznacznie mowia, ze roznicy zbytniej nie ma w wychowaniu przez pary homoseksualne, heteroseksualne i samotnych rodzicow (ewentualnie jest ona nikla). A kwestionowanie 'legitnosci' badan, ktorych nigdy nie widziales pozostawie bez komentarza.

•  

@ParsecV pedałów już piecze? Niech idą do sądu

•  

@malczan999: robisz kurwę z logiki, parady równości, te flagi i ogólnie wszystko związane z tym tematem to jest wynik wrogości skierowanej do osób utożsamiających się z tym symbolem, to jest reakcja na nienawiść zwykłych ludzi oraz instytucji typu kościół

jeśli jakimś magicznym sposobem od początku świata nikt nie przejmowałby się czymś takim jak orientacja seksualna to takie organizacje nie byłyby potrzebne, ale ludzie jednak wolą wpychać swój wścibski nos w sprawy, które nie mają na nich absolutnie żadnego wpływu

•  

@spere: jak zakażemy rodzin heteroseksualnych to nie będziemy się rozmnażać, już tutaj widać, że homoseksualne nie mogą pociągnąć naszego gatunku.

@megana_: chyba zaczynam być od tego waszego lgbt na każdym kroku, rzygać się chce od tych protestów, parad równości i wszędobylskich flag. Dla mnie jesteście chorzy, a ja jestem chorym dla was, nie przeszkadza mi to.

@Partyzant91: nie jest przyjebana, ale brakuje im pewnej części wychowania, mam wielu rówieśników z tej grupy ludzi i nawet już nazywanie ojca kimś złym, bo nie było go w jego życiu (czy tam matki) od najgorszych już jest czymś czego brakuje.

@Ulyssos: nie obchodzą mnie te badania, to jest dla mnie równoznaczne np. z badaniami o tym, że jedzenie gówna jest zdrowe, to co mam je kurwa zacząć jeść skoro dla mnie jest obleśne i obrzydliwe? Mam te badania po prostu w dupie i nie zwracam na nie uwagi.

•  

@siemankojanko: coś za coś, dzięki temu unikniemy przychodzenia na świat ludzi homoseksualnych

•  

@siemankojanko:
      Ale homoseksualisci moga sie rozmnazac, mylisz homosekuaslism z impotencja.

I my mamy dowody na to ze jestes chory bo homofobia to choroba a homoseksualizm nie jest choroba xd

Jestes chory z nienawisci.

I badania moga cie nie obchodzic ale swiadcza one przeciwko tobie i temu co mowisz. Bycie totalnym ignorantem jest wyjatkowo zalosne i glupie.

Btw jakie badania pokazują ze dla ludzi jedzenie gówna jest zdrowe?

•  

@Kyrtap575: żadne badania, porównałem je z waszymi badaniami, żeby pokazać jak mnie one interesują. Bycie chorym w waszych oczach pokazuje mi tylko, ze mam jeszcze jakieś wartości w życiu i jestem jak najbardziej normalny.

A rozmnażać mam na myśli, że jak spuścisz się w odbyt swojego chłopaka to nie musisz się martwić/cieszyć, że zajdzie w ciąże, łapiesz już zielonko? FACET NIE ZAJDZIE W CIĄŻE, BO TAK CHCIAŁA MATKA NATURA OD ZAWSZE!

•  

@Opornik: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Tyle ze w postepowej Europie jest duzo lepiej.
      Lepsze emerytury
      Sluzba zdrowia
      Zarobki
      Szacunek do praw człowieka
      Szaniwanie wyborców
      Lepsza jskosc powietrza
      Bezpieczniej na drogach.
      Brak łamania konstytucji

Zamiast tego masz male ryzyko mniejsze niz u nas szansa na potrącenie przez samochód ze jskis terrorysta cie zabije

W Polsce wiecej ludzi ginie przez zatrute powietrze niz na zachodzie przez terrorystów ale niektorzy i tak woleliby wierzyc w kłamstwo ze ciemno gród to cos dobrego xd

•  

@siemankojanko:
      Ale nasze badania istnieją xd
      Twoje nie xd

I nie jestes normalny. Normalny człowiek nie zionie nienawiścią do innych jak ty

Ale homoseksualiści moga sie rozmnazac. I jak sie spuścisz w odbyt dzuewczyny to tez w ciaze nie zajdzie xd

•  

@Kyrtap575: ale jak spuszczę w jej łono to już tak, a twój chłopak łona nie ma, a nawet jak przejdzie operacje i zmieni siusiaka na łono to i tak nie będzie mógł być w ciąży, czaisz, czy nie jeszcze? XDDD

•  

@siemankojanko:

Ale to ty nie czaisz ze to nie ma zadnego znaczenia, ponieważ homoseksualiści moga miec dzieci wiec problem o którym mówiłeś nie istnieje i nigdy istniec nie będzie?

Btw czemu uważasz ze jestem gejem? Xd
      Czy w twojej prymitywnej glowie kazdy kto popiera lgbt to gej?

•  

@Kyrtap575: mi chodzi o NATURĘ, mówi Ci to coś? Naturalne rozmnażanie się, a nie sztuczne.

•  

@siemankojanko:
      Ale odpowiedź mi na pytanie. Dlaczego piszesz do mnie jak do geja?

I nie mówiłeś nic o naturze. Mówiłeś o rozmnażaniu. Nie ma znaczenia jak dzieci beda rozmnażanie. Nie wplywa to na ich rozwój.

•  

@Kyrtap575: zwracam się tak, bo nie widzisz nic złego w używaniu przez dziecko zwrotu tata jeden i tata dwa albo huj wie, może na jednego mama.
      To teraz mówię o naturalnym rozmnażaniu, którego nigdy osoby homoseksualne nie posiądą, z natura nie wygrasz i wg natury homoseksualiści nie mogą przetrwać. Niestety poprzez pieniądze wygenerował się popyt i możecie za pomocą nauki posiadać dzieci, co jest niezgodne z natura, a za razem chore.

•  

•  

@siemankojanko:
      A jaka jest udowodniona korelacja naukowa pomiędzy zgadzaniem sie na to a byciem gejem? Dowody prosze

Moga. Natura jest rowniez tym co ksztaltuje człowiek. In vitro jest dla ludzi w potrzebie naturalne. Wiec mylisz sie, juz wygralismy z naturą w tym aspekcie. Natura to nie jest tylko to co bylo stare.

Natura sie zmienia i ciagle kształtuje
      Wiec to naturalne ze geje i lesbijki moga miec dzieci.

•  

@Kyrtap575: in vitro to jest obejście natury, a nie życie w zgodzie z nią. Chodzi o połączenie dwóch ludzi, którzy z niczego tworzą coś, wam jest potrzebny jeszcze naukowiec i kupa szmalu żeby to zrobić

•  

@siemankojanko:
      Nieprawda in vitro jest zgodne z naturą. Powtarzam, natura kształci sie ciągle.

I z jakiego niczego stworzyc cos? Lol xd

I nadal czekam na badania które potwierdza to co mówisz xd

•  

@Kyrtap575: z niczego stworzyć coś mam na myśli, ze potrzebujemy tylko kobiety i mężczyzny, wy potrzebujecie nasienia mężczyzny i trzeciego członka rodziny, który wam to dziecko urodzi, no i lekarzy i sprzętu. Czyli ja teraz idę z kobieta do łóżka i mam dziecko, a ty najpierw zbierasz kupę kasy, szukasz kogoś kto te dziecko urodzi, a potem drugiemu partnerowi mówisz - masz to Twój syn XDDDD
      Coś z niczego, czyli brak pieniędzy, aparatury i lekarzy. Widzisz już różnice, czy nadal nie?

+: skunior
    •  

@siemankojanko:

No i? To samo potrzebują osoby ktore np. Potrzebują zabiegu in vitro. Nie umniejsza to ich dzieciom

Nadal dziecko to dziecko i nadal nie jest to tworzenie z niczego xd
      Jezeli ktos chce to moze sobie na to pozwolic. Lub skorzystsc z pomocy surogatki np.

Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Jaka jest udowodniona korelacja naukowa pomiędzy zgadzaniem sie na to a byciem gejem? Dowody prosze

•  

@Kyrtap575: ja nie będę tutaj pokazywał badań jak wy, dla mnie jest to po prostu logika i wyczucie dobrego smaku. Nie chce mi się szukać w necie informacji o tych dewiacjach, sam sobie poszukaj, na pewno nie jestem jedyny na świecie.
      Ty mi lepiej powiedz jak dziecko zwraca się do dwóch ojców, tate jeden i tate dwa, czy po imieniu? XD

•  

@siemankojanko Spokojnie Mirosław ( ͡º ͜ʖ͡º) nie atakuj;) chodzi o to, że to nie jest jakaś bezczelna akcja, kontrowersyjne slogany, zdjęcia, przenarsze i chooj wie, co tylko kolorowa chorągiewka...żeby zwrócić uwagę na to, że osoby innej orientacji to ludzie jak ja i Ty, żeby zdać sobie sprawę, że są, tyle ;-) nie oznacza to,że ktoś od razu krzyczy o swoich prawach etc

•  

@siemankojanko:
      Ale to co robisz nie jest logiczne xd
      To co mowisz rowniez, wiec nadal oczekuję odrobiny racjonalnosci u cirbie xd

I to na tobie spoczywa ciezar dowodu nie na mnie. Doksztalc sie, prosze

A co do twojego pytania to nie ma ono nic wspólnego z dyskusja. Ot, kolejna proba dygresji.

•  

@megana_: no to ze jesteście wiemy już bardzo dawno, ale wy musicie mieć więcej, nawet prawo do wychowywania dzieci, do tego momentu miałem w dupie homosi, ale kurwa psuć tak fundamentalną rzecz jak rodzina to już was poniosło.

@Kyrtap575: nie będę się dokształcał o rzeczach, które mnie brzydzą.

•  

@siemankojanko ej stary, kto powiedział, ze jestem homo xd w ogóle dlaczego używasz przekleństw? ;( ja do Ciebie tak grzecznie, a Ty z mową nienawiści...ech, nie ma sensu taka rozmowa, zakładam, że nie znasz ani jednej homoseksualnej osoby osobiście nawet, a opinie opierasz o to, co dostarczają media, przykre, pozdrawiam tak czy siak:-)

•  

@siemankojanko:

Powinienes sie doksztalcac bo robisz z siebie posmiewisko xd
      I rodzina jest zarowno homoseksualna i hetero seksualna xd

I nie masz na to wpływu

•  

@megana_: znam, miałem kilka sytuacji gdzie gej proponował mi obleśne rzeczy lub po alkoholu się przystawiał, bederzigol.jpg
      Przepraszam w takim razie za przekleństwa i nie uważam Cię za homo, uważam Cię za kogoś kto jest za legalizacją tego, kogoś kto to akceptuje. Ba, mam w pracy nawet osobę, która zmienia płeć, 25 lat była kobietą, brzydką i mało kobiecą, która w końcu została lesbijką wg. mnie z powodu braku akceptacji u mężczyzn (ale co ja wiem, jestem w końcu z ciemnogrodu), a teraz już poszło to dalej i niedługo ma operacje zmiany płci. To jest dla mnie tak chore, że aż robi mi się niedobrze. Opinie opieram na swoim dobrym smaku i wartościach jakie wyniosłem z wychowywania się w normalnym świecie.

•  

@Kyrtap575: być pośmiewiskiem w twoich oczach to kompletnie nic złego w moich.

•  

@siemankojanko:
      Nie ma co sie chwalic ze nalezysz do patologi xd
      I nie tylko w moich. W większości wypowiadajacych sie tutaj tez.

Jak widac racjonalizm i inteligencja to nie sa twe mocne strony

Aha i nie byles wychowany w normalnym swiecie xd
      Gdybys byl nie robił byś problemów osobom lgbt

•  

@Kyrtap575: ja normalnie kurwa nie wierze, żegnam człowieku wychowanym w normalnym świecie.

•  

@siemankojanko:
      Xd
      Ja bylem wychowany w normalnym swiecie. To akurat wiem :p

•  

@siemankojanko Jak dla mnie to większość z nich baituje, nie chce mi się wierzyć, żeby wykopki tak broniły tego homoseksualizmu xD

•  

@Xyleth: ja tez jestem przerazony tym ile osob nagle znalazlo sie za tym homoseksualizmem i mam nadzieje, ze chociaz 50% to baity

•  

@siemankojanko > zielonka z kontem od 3h aktywnie biorąca udział w dyskusji

•  

@Xyleth: jak ja u prawie wszystkich tu jestem na czarno, bo nie potrafili odpowiadac na niektore pytania, a potem poprzychodzily zielonki, hmm :D

•  

•  

•  

@Ulyssos: Naziści mordowali innych ludzi, a to że innym nie podoba się wasz kolorowy mały świat jest najnormalniejsze w świecie. Argument totalnie wyssany z... mam nadzieje palca.
      To wy zachowujecie się jak faszyści narzucając wszystkim swój sposób myślania

•  

@siemankojanko: widzisz, wychowałeś się w tradycyjnym modelu rodzinnym a jednak wyrosłeś na kretyna.

•  

@czarnyalibaba: mowia, ze damskie sie nie liczy, ale wasze to az pobudza do dzialania <3

•  

@ParsecV: Nie wiem po co miały by być tam jakiekolwiek chorągiewki. Nie przeszkadza mi homoseksualizm ani nic w tym stylu, ale czemu trzeba promować te parę % społeczeństwa tak bardzo? Są homo, to są i co z tego?

•  

@siemankojanko wiesz Mirek, mnie też wkurwiają roszczeniowe postawy ludzi, czy to geje, czy madki z dziećmi,czy rolnicy, whatever, ale co innego takie zachowanie, a co innego bycie nie heteronormatywnym normalnym człowiekiem, który chciałby tylko spokojnie żyć, nie biega po ulicy krzycząc jak mu źle i, co mu sie podoba, a co nie, a u nas w kraju niestety nawet taka podstawowa świadomość jak to, że ktoś może być inny, a mnie nic do tego, bo to jego życie, niech robi, co chce jest nie do osiągnięcia. Poza tym umówmy się, to że Ty mi podajesz takie przykłady to nie znaczy, że wszyscy tacy są, przecież wśród hetero też są ludzie za których zachowanie można sie wstydzić cnie. Mogłabym Ci powiedzieć nawet, ze jest ich więcej, bo...w ogóle jest ich więcej, wiec wzrasta ryzyko, ale to głupie jest :D

•  

@megana_
      @siemankojanko w sensie - nie można myśleć o kimś, że jest złym człowiekiem, bo...jest gejem:) wiesz o tym, prawda?

•  

@megana_: tak wiem, nie jestem homofobem jak mnie kazdy tutaj juz nazwal. Pozdrawiam cieplutko :)

+: megana_
    •  

no jak sie moje dziecko zapyta co to za choragiewka to co mam powiedziec?

@siemankojanko: no i czyja to ma być wina jak nie potrafisz byc rodzicem i takich prostych rzeczy wytłumaczyć?

•  

@Wulfee: wczesniej to wytlumaczylem. Potrafie to zrobic, ale nie chce zeby moje dziecko wiedzialo i isteniu takich dewiacji. Ty swojego dziecka nie chcesz chronic od rzeczy, ktore uwazasz za zle?

•  

@siemankojanko:
      Przeciez nic z tego nie dowodzi o jakimkolwiek związku przyczynowo skutkowym pomiędzy pedofilia a homoseksualizmem. To tylko stare i juz dawno obalone badania plus pare anegdotek o zerowym znaczeniu dla nauki xd

Wiec zapytam jeszcze raz, po co sie ośmieszasz takimi rzeczami?

•  

@siemankojanko:
      Homoseksualizm to nie dewiacja. Czemu używasz słów których nie rozumiesz?

•  

•  

@ParsecV

bo na fejsiku janusze krzyczo, że się nie podoba

Weź grubo maści i smaruj.
      Przeważały głosy przeciw, ale demokracja jest tylko wtedy, kiedy coś pasuje lewakom, a nie kiedy pasuje większości.

•  

@siemankojanko:
      Ale to nie jest dwiacja. Nie ty decydujesz o tym co nia jest a co nie

I nikogo nie interesuje na co lubisz patrzeć a na co nie.

I homoseksualiści nie sa wytykani palcami
      W kulturach cywilizowanych z rozumnymi ludzmi.
      Itd. Nie masz zadnych dowodow na to co mowisz.

•  

@Grothar:
      Nie na tym polega demokracja xd
      A na pewno nie ma demokracji na Facebooku xd

•  

•  

@siemankojanko:

Znowu
      Nie lecz swoich kompleksów obrazajac innych ludzi.
      I nie wiesz jak jest ogolnie. Wiesz jak jest w twoim towarzystwie. Ktore patrząc na twoj sposób wypowiedzi jest z rynsztoka.

Btw nie masz zadnych również dowodów na rzekomą prawdziwosc swoich słów.

•  

No nareszcie
      Moze to go nauczy odrobiny kultury

•  

@Kyrtap575

Nie na tym polega demokracja xd

Jak to pasuje lewicy, to właśnie na tym polega

A na pewno nie ma demokracji na Facebooku xd

Demokratyczny głos społeczny jest ważny wszedzie!1oneone

Od razu widzę te rozwrzeszczane japy wycierane demokracją...

•  

@Grothar:
      Ech...napisz mi definicje demokracji. Cala definicje wynikajaca z polskiej konstytucji. Prosze.

•  

@Kyrtap575

@Grothar:
      Ech...napisz mi definicje demokracji. Cala definicje wynikajaca z polskiej konstytucji. Prosze.

Definicja nie ma żadnego znaczenia dla lewaka - ja o tym właśnie mówię. Kiedy im pasuje to tworzą swoje własne interpretacje demokratycznych zachowań - a to "wszyscy chco", a to "większość chce", "cały świat", "a w Europie", "w Polsce jak w lesie" - kiedy tylko pasuje do retoryki to wybierają kolektyw zupełnie z dupy i nazywają yo wolą demokracji.
      Kiedy ten głupi naród wybrał tych złodziei z PiS w demokratycznych wyborach to lewakom popękały dupy, bo chcieli się zesrać ze złości.

•  

@Grothar: Ech...napisz mi definicje z konstytucji naszej. Tylko tyle

•  

@ParsecV: boże, robić taką burzę o jakieś kolorowe horagiewki,serio ludziom już się naprawdę nudzi. Zamiast przejść obok tego obojętnie

•  

u kilku grup społecznych

@ParsecV: kilku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

normalnych ludzi razi homofobia patolni jaką ty reprezentujesz.

@ghostface: homofobia, a wpieprzanie ludziom symboli które im nie odpowiadają to dwie inne sprawy. Jakby powywieszali flagi z krzyżami to byś pierwszy był pianę.

•  

@kamien23 Kilku, bo dźwięk pękających dup ze strony przeciwników również był spory

•  

@ParsecV: tak jak w tych wpisach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

źródło: wykop.pl

•  

@kamien23 Lel mówisz już o sytuacji po zdjęciu. Ból dupy drugiej strony był tak silny, że nie wsiadali do tramwajów, motorniczy nie chcieli wyjeżdżać w trasy. O to chodzi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

•  

Ból dupy drugiej strony był tak silny, że nie wsiadali do tramwajów, motorniczy nie chcieli wyjeżdżać w trasy. O to chodzi

@ParsecV: rozumiem : hur hur bojkotujemy produkt x, gdyż właściciel powiedział że popiera rodzinę - TO ZWYKLY BOJKOT
      Hur hur : nie jezdzimy tramwajem bo popiera lgbt - TO BOL DUPY

Proste i logiczne

•  

No i prawusek ze sreberkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: ParsecV
    •  

@arealhumanbean
      I teraz w kontekscie tego co napisałeś zamiast lgbt wstaw katolicyzm. To to samo tylko Ty nie widzisz różnicy.

•  

@malczan999: nie widzę analogii? katolicyzm w Polsce jest obecny wszędzie i nikt z nich nie jest z tego powodu prześladowany na tak ogólnopolskim poziomie jak homoseksualiści, poza tym katolikom nie nakazuje się zmiany stylu życia, to oni mają problem, że ktoś nie postępuje zgodnie z ich zasadami

•  

@arealhumanbean bez jaj. Nie widzisz ze chociażby na wykopie doszło do tego że każdy ksiądz z góry określany jest jako wyłudzacz pieniędzy albo pedofil ? To nie jest prześladowanie ? Zresztą po co manifestować odmiennosci czy religie ? Chyba tylko po to zeby zostac meczennikiem

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Matka nie poznaje własnej córki XD

GFY

odpowiedzi (20)

Nie ma to jak patriotyczna popielniczka, i gasić pety na godle Polski. Ja pierdole xD

odpowiedzi (14)

Co się odpierdala ostatnio na tym portalu to jest jebany dramat. Ciągłe i masowe jechanie po Katolikach, wierze, kościele i wszystkim co jest powiązane z Bogiem. Jestem na tym portalu od ponad 7 lat, ale takiego wysrywu gówna przez 13 latków jeszcze nie widziałem, bo kto inny ma czas na codziennie robienie spamu i wywyższanie się na hehe oświeconych, bo zobaczyli kilka memów w Internecie. Bo nie sądzę, żebyście mieli jakąkolwiek wiedzę na jakikolwiek temat, nie mówiąc o wiedzy teologicznej czy historii religii. Jesteście zakałą tego portalu i nie mogę się doczekać aż wrócicie do szkoły, a rodzice Was wyślą na korepetycje z angielskiego i nie będziecie mieli czasu na codzienne plucie na innych, tak jak dorośli ludzie, którzy jeśli nie wierzą w Boga to mają na to wyjebane i nie muszą nikogo obrażać, ani udowadniać innym jacy to oni są głupi. Obrzydziliście mi wchodzenie na ten portal swoim jebanym niedorozwojem. #bekazkatoli #gimboateizm #przemyslenia #gorzkiezale #ateizm #religia pokaż całość

odpowiedzi (126)