Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wrocław, 740PLN (oczywiście plus opłaty xD)

coś czuję że od 01.10 zamieszkam w pięknym kartonie niż znajdę coś normalnego

#wroclaw

odpowiedzi (57)

Liga saudyjska ma coś w sobie z # ekstraklasaboners ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #meczgif

odpowiedzi (25)

Ludzie spod tagu #bekazkatoli i #bekazprawakow to taki nowy gatunek hipstera prawnika vegana, który wchodzi do sklepu i mówi "Dzień dobry jestem ateista, jebać KK, poproszę dwie kajzerki".

Przecież tego się już czytać nie da. Wy nie jesteście ateistami, tylko przeciwnikami KK.

Wchodzisz na Mirko i pierwsze co widzisz?
    "hehehe jestem na imprezie rodzinnej hehehe się zdziwia rodzice jak i powie że jestem ATEISTĄ i że nie idę do kościoła hehehehe"

Kurwa serio? Na tym polega ateizm? Żeby każdemu i wszędzie prezentować nawet na siłę swoją odmienność?

Jesteście ja te stare baby które krzyczą "buzię widzę w tym słońcu" albo jak mohery które idą do kościoła i wzywają sąsiadki podczas mszy.

Nie wierzysz? Super, ale nie nasmiewaj się z osób które wierzą. One nie są w żadnym stopniu od Ciebie gorsze, a to że patrzą na inne sprawy inaczej to nie jest powód żebyś je obraża.

Każda grupa społeczna ma swoj margines. #gimboateizm akurat zebrał się u nas.

W sumie i tak się spotkasz na chrzcinach swojego dziecka czy ślubie z tymi osobami, bo taki z Ciebie ateista od poniedziałku do piątku, więc uszanuj wiarę innych.

I dla ciężko myślących.
    Nie, nie bronię KK
    A stosunek do wiary mam taki jak 99% wykopu. Nie chodzę do kościoła, ale wychodzę z założenia że gówno to kogo obchodzi.

#zalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (66)