Wpis z mikrobloga

Ten film to trailer detroit z 2013 :P
Akurat to zakończenie było bardzo fajnie przedstawione mi się podobało, bohaterowie tak dobrze napisani że zależało mi żeby przeżyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i rzeczywiscie creepy ta scena co podeslales ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ThrashMetal:
@ThrashMetal: przeszłem dwa razy będąc dobrym i mając cukierkowa zakończenie i będąc Connorem #!$%@? i też wolę to złe xD Teraz gram znowu i znowu Connorem #!$%@? i jest zajebiście :D Wspaniała to gra, nie zapomne jej nigdy, bardzo doceniam że można grać złą postacią. rzadko ma się taki wybór, a jak jest, to jest na odwal się, bo "uuu gracze i tak wybiorą dobrą strone"
@lyman11: Też uważam że jest to świetna gra, ale boli mnie że starzy hejterzy gier Cage'a dalej narzekają i śmieszkują "heheheheheuehueheueheu co za gunwo, musze naczynia myć xDDD". O ile śmieszki przy poprzednich grach były spoko, tak teraz jest to wymuszone i na siłe, bo gra na serio wyszła. Wolę gameplayowe gry i cutsceny zawsze mnie denerwowały, ale rety. Tutaj to jest tak dobrze zrobione.
@ThrashMetal: Wcześniej grałem dobrym Markusem i Connorem #!$%@?, ale teraz właśnie po raz pierwszy Markus #!$%@? : D trzecie przejśćie, a ja dalej nie mam odblokowanych dużych opcji jak krwawa rewolucja Markusa :D kocham tą gre. Chociaż szkoda że nie ma opcji by jako deviant Connor być dalej #!$%@? i zdradzić Markusa.
@mandrake0: No ja właśnie oglądnąłem recenzje Quaza i strasznie narzekał na grę, że dużo scen bez sensu itd... z czym się nie zgodzę, i też nie rozumiem tego narzekania na te "nudne" sceny, mycie naczyń czy podążanie za symbolem, akurat ta druga była bo intensywnej scenie a sama sekwencja trwała 10minut xDD Według mnie dobrze rozłożone to jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lyman11: ja oglądałem przez chwile Wonzia, naczelnego śmieszka Quantic Dream i o ile śmieszki w Beyondzie były w punkt to tutaj facepalm za facepalmem. Co chwile tylko #!$%@? "co ten Kejdż, Kejdż to Kejdż tamto" no już bez przesady. Jeszcze Morda Cage'a wyskakiwała jak ktoś mu dał donejta.

Archonowi się podobało i go za to szanuję :) ogólnie doceniam kiedy ktoś szanuje gry i takie i takie i nie gada pierdół
@mandrake0: Archona nie oglądałem, już się zabieram
tak w ogole to cage mysli nad sequelem, a gra się sprzedaje zajebiscie + przy niewielkim budzecie w cholere zarobiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lyman11: serio myśli nad sequelem? Ja gdzieś czytałem że Heavy Raina nowego chcieli robić. A sequel byłby trudny, tyle wyborów... a dla mnie przecież złe wybory są kanoniczne i co teras. Nie mogą ich porzucić.
Niech robią spin-offa z przygodami Hanka i Connora! Coś jak L.A. Noire.

niewielki budżet? Na pewno? O.o oni spędzili ponad 300 dni na samym mocapie