Wpis z mikrobloga

@petrelli30: kostki muszą być podpięte obie jedna jest zasilająca druga jest do głośników, ogólnie wszystko co robimy przy układzie elektrycznym powinno się odłączać akumulator, dodam od siebie że ja kiedyś miałem takiego pecha że podczas podłączania radia z któregoś kabla plusowego zszedł kawałek izolacji i dotknął masy, efektem spaliła się ścieżka na płytce, trzeba było rozbierać radio i lutować ścieżkę.
@petrelli30: Tam chyba trzeba jednego pina zmienić ? bo są auta, co mają takie przypadłości. Ogólnie weź miernik/żarówkę i sprawdź czy to to w kostce pokrywa się z tym co ma być na radio (rozpiska pewnie gdzieś tam jest).
@Student_AWAS jak go kupowałem i montowalem to nie idkrzylo. Powiedz mi bo jak najpierw go odpialem to popełniłem głupotę i najpierw odpialem plus, czy to iskrzenie może wynikać z tej pomyłki przy odłączeniu?
@petrelli30: nie. Wierz mi, ze iskrzenie jest normalne. Mozna to zminimalizowac odpowiednio szybkim i pewnym wlozeniem klem na aku. Kolejnosc zdejmowania klem to tylko bhp - jakbys mial auto z plusem na obudowie to pietw zdejmowalbys plusa :).