Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zrozumiem idiotów z #lgbt
Którzy domagają się swoich praw, poprzez #!$%@? wszystkich dookoła. Zamiast robić to ociepleniem wizerunku pogłębiając akceptację społeczeństwa.

Kiedyś mieszkałem kilka lat w Holandii. W pracy mieliśmy 40'letniego geja. Był bardzo spoko gościem. Mieliśmy do niego szacunek.

On na imprezy firmowe przychodził ze swoim chłopakiem. Wiedział że dla Nas to nie jest miły widok, więc nie całowali się w naszym towarzystwie. Nie zochowywał się ostentacyjnie. My tak samo, unikaliśmy zachowań które mogłyby sprawiać przykrość.

W Polsce jak w chlewie obsranym gównem. Idioci na paradach zachowują się ordynarnie, a z ich strojów wylewa się sex.

Chooj, dupa, gówno nas obchodzą wasze nastroje i odczucia. Ale wy musicie akceptować nas bo my to elyta lgbt, ale my was już nie.

#przemyslenia #homoseksualizm #paradarownosci #neuropa #4konserwy
  • 33
@Za_jakie_grzechy dlatego piszę, że narzucanie na siłę swojej orientacji nie doprowadzi do niczego dobrego.

Prawda taka, że dwóch calujacych się facetów to dla mnie niemiły widok. Ale ja mogę wzrok odwrócić i nie patrzeć. Gorzej jak jestem bombardowany..
@GreenShot: Gdyby społeczeństwo nazywało ciebie pedofilem nawet nie znając ciebie, a znajomi i bliscy unikali ciebie lub szydzili to w na wszelkie sposoby próbował byś się bronić, jesli masz choć trochę determinacji starałbyś się pozbyć opinii społecznej o tobie i tobie podobnym, bo dlatego że urodziłeś się inny nie oznacza że masz być traktowany jak odmieniec.
@Za_jakie_grzechy domagasz się akceptacji. A sam nie akceptujesz grubasów?

Domyślam się że srający pies, nie jest dla nikogo przyjemnym widokiem. A jakoś ludzie go zaakceptowali..

@kiken nie chce mi się szukać, bo mnie marsze nie interesują. Interesuje mnie tylko to że jestem bombardowany homopropagandą.

@GoroncoMi słowo klucz - akceptacja. Ale nie siłowa czy propagandowa. A dobrowolna ze strony społeczeństwa.
@GreenShot:

Idioci na paradach zachowują się ordynarnie, a z ich strojów wylewa się sex.

nie chce mi się szukać, bo mnie marsze nie interesują


Skoro marsze cię nie interesują, nigdy na żadnym nie byłeś i nie chce ci się szukać aktualnych zdjęć, a nie tych 2-3 starych jakichś wyuzdanych dzbanów, którzy pojawiają się raz na sto marszów to skąd powyższe stwierdzenie o sytuacji na paradach? Z fantazji? Przeczysz sam sobie.
@GoroncoMi dzisiaj jest lepiej, niż było np. 10 lat temu. Nie mów że nie ma większej akceptacji niż wcześniej. Problem w tym że ostatnimi laty, homopropaganda zrobiła się wręcz agresywna. I jak kiedyś akceptowałem homoseksualizm, to teraz ta sytuacja nawet mnie zaczyna mocno denerwować.

@kiken widziałeś dzisiejszy wykop i ilość zdjęć z marszu? Nawet jakbym nie chciał, to tyle tej homopropagandy, że wylewa się uszami.
@GreenShot: jedź jeszcze do Niemiec na saksy i każ im pościągać flagi niemieckie, pod pretekstem, że to dla ciebie nie jest miły widok. Albo poproś ich żeby nie mówili po niemiecku.
Cebulactwo level over 9000, jedzie taki prostak do kraju o innej kulturze (gdzie związki homo są czymś normalnym od dziesiątek lat) i będzie lokalsom mówił jak mają się zachowywać w jego obecności.
W dupie mam lgbt, nie lubię tylko takich
@MiloszPrzemily jebnij się w czoło młocie.

Napisałem wyżej że to nie jest dla mnie miły widok, ale ja mogę się obrócić i nie patrzeć.

Tak samo jak srający pies nie jest dla nikogo miłym widokiem (prócz ciebie). Ale jakoś ludzie to akceptują, i nikt nie robi afery.

Albo jesteś trollem, albo idiota hipokryta..

To jest właśnie akceptacja, że pomimo tego że coś ci się nie podoba.. To akceptujesz to w swoim otoczeniu.