Wpis z mikrobloga

@Cheater Oto jak wygląda dyskusja na "poziomie". Wrzucamy statystyki z mocno nie obiektywnej strony a na pewno nie naukowej, które pasują pod twój światopogląd -> super bijemy brawo.
Ktoś próbuje podjąć dyskusje, pokazać swój punkt widzenia lub pokazać dlaczego jego zdaniem podane badania/ statystyki są nieprawidłowe --> Kasacja komentarzy No brawo.
Usuwanie komentarzy
Filmik odnośnie homoseksualizmu i pedofilii
Homoseksualizm a pedofilia i wykorzystywanie seksualne dzieci
Stanowisko organizacji naukowych
#lgbt #statystyka #gruparatowaniapoziomu #homoseksualizm #pedofilia #4konserwy #neuropa
  • 17
@plackojad: Komentarz był dość krótki, z tego co pamiętam zauważyłem, że strona nie jest naukowa i jest dość jasno ukierunkowana ideologicznie co może wpłynąć na obiektywizm ( autor najpierw obrał tezę, a następnie opracował wzór i formułę by wyniki się zgadały z tezą. Chciałem też napisać 2 komentarz ale jak się okazało dostałem blocka i nie mogę komentować.
@Cheater:

że twoje "badania naukowe" to kłamstwa dla pelikanow, a moje zgadzają się z liczbami i statystykami.

Nie ma naszych i waszych badań naukowych Nauka jest jedna i ma jasne zdanie co do tematu, ty natomiast znajdujesz jedno badanie, które jak już mówiłem zgadza się z twoim światopoglądem i automatycznie negujesz inne. To jest naprawdę smutne.

. Teraz pozostaje wam tylko argument pt. "liczby są homofobiczne" xD

Czy ja tak kiedykolwiek
@Stokuj: XDDDDD Cicho bądź przecież te twoje badania i jakiś tam konsensus w świecie naukowym to kłamstwa dla pelikanów, tylko to co się zgadza z moimi poglądami to jest prawda, tak było XDDDD

Tak serio to daj sobie spokój z dyskusją, @cheater nic się nie ustosunkowuje do Twoich wypowiedzi, daje tu nagle z dupy jakąś masturbacje od przedszkola czy coś. Poza tym i tak nie ma co dyskutować, o tym że