Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Cześć mireczki

  Mój znajomy z Chin poprosił mnie o pomoc w promowaniu jego nowego sklepu na #aliexpress. Zaproponowałem mu zorganizowanie małego #rozdajo na wykopie, żeby dotrzeć do większej publiczności ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Tutaj link do sklepu: https://www.aliexpress.com/store/4413194 a przedmiotem #rozdajo będzie dowolny produkt w nim dostępny (wygrany wybiera) oraz przesyłka. Jak widzicie, kolega sprzedaje tam głównie case do różnych modeli #telefony #smartfon .

  Ponadto, specjalnie dla mirków przygotowaliśmy zniżkę ( #promocje ). Z kodem #tylkomirko dostaniecie 30% zniżki na produkty kosztujące $7,99 oraz 10% na resztę asortymentu. Kod wpisujemy w wiadomości do sprzedającego w czasie składania zamówienia, następnie NIE płacimy za nie i czekamy aż sprzedający dostosuje cenę.

  pokaż spoiler potem już płacimy :P


  Jeśli ktoś ma specjalne zamówienie (coś czego nie ma w sklepie), możecie napisać do sprzedającego przez aliexpress, powiedział że postara się znaleźć. Ale to już poza rozdajo. Jeśli macie jakieś sugestie, jakie akcesoria do telefonów powinny się znaleźć tym sklepie, to chętnie przekażę koledze.

  Losowanie przez mirkorandom, jutro (19.08.2018) o 23:00 czasu polskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  pokaż spoiler Psst, nie zapomnijcie o #cashback jakbyście coś zamawiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  odpowiedzi (44)

 • avatar

  #rozdajo

  Właśnie nawiedziło cię najpotężniejsze #rozdajo w historii wykopu.

  W pełni sprawne psp wraz z pokrowcem i zestawem gier. Używane onegdaj przeze mnie, ale teraz na grę nie mam czasu ani chęci, więc tylko się kurzy na szafce.

  Wystarczy, że zaplusujesz ten wpis i masz szansę wygrać to zdjęcie.

  Zielonki jak wiadomo dupa cicho.

  LOSOWANIE JUTRO O 22.
  pokaż całość

  odpowiedzi (60)

 • avatar

  Dobrze to robię?

  #badoo #heheszki

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (64)