Wpis z mikrobloga

Siema sportowe swiry!

Podsumowanie.

Przypominam, ze pierwsze wazenie i mierzenie odbylo sie 4 tyg temu. Pierwszy trening tydzien pozniej.
Na samej praktycznie diecie zjechalem 3,3kg w ciagu tygodnia. Oczywiscie duzo wody z organizmu tez ucieklo.

-----------------
19-07
Waga: 106,9
W pasie: 126cm
-----------------

Piatek byl bardzo intensywny i nie mialem mozliwosci za bardzo picia dostatecznej ilosci wody. Stad tez prawdopodobnie bledne wskazania ilosci tluszczu w organizmie.
Musze miec rozwiazanie na takie sytuacje.
2 tygodnie temu spieprzylem strasznie w piatek. 2 dniowy grill + chlanie. Wycisk jaki dostalem przez caly nastepny tydzien, by odrobic straty dal mi do myslenia i spowodowal pewna zmiane nastawienia.

Na ostatnim treningu robilem dwa sety cwiczen, do ktorych potrzebna byla tylko mata i pilka lekarska. Pozniej na dworze cos a la amerykanskie samobojki.
Na koniec intensywne boksowanie. Boks bedzie dosc spora czescia treningu. Oczywiscie najwiekszy i najwaznaiejszy trening dzieje sie w mojej glowie.

Jestem juz umowiony z szefem na sparing, takze troche dylemat co bedzie jak mu wpieprze i czy w ogole wypada. Troche latwiej bedzie jesli on wpieprzy mi. :P

Ilosc wylanego potu byla znaczna ;]

Jak juz tu jeden z kolegow nadmienil, musze uwazac na stawy, a najbardziej na kolana.

Moja diete zmienilem tak bardzo, ze nie jestem w stanie przejesc tych wszystkich kalorii, ktore powinienem. Jem wszystko na co mam ochote ale warunkiem jest robienie wszystkigo samemu ze swiezych produktow i trzymanie limitu kalorii(ktorego o dziwo ostatnio nie moge dogonic). Odrzucilem slodycze i szitowe zarcie. Na poczatku musialem sie do tego zmuszac ale w 3 tygodniu juz bylo spoko i przechodze w sklepie miedzy polkami ze slodyczami oraz alkoholem nie zaszczycajac ich nawet spojrzeniem. Przedwczoraj w piatek mialem maly kryzys slodyczowy. Naszlo mnie, ze w sumie jak zjem tabliczke czekolady 100g, to nie przytyje za bardzo. Parcie bylo #!$%@? silne. Przed samym sklepem obiecalem sobie, ze spoko, ze kupie ale w sobote na wieczor po treningu jesli moja waga podczas pozmiaru zejdzie ponizej 100.

Zeszla.

I wiecie co? Dzis jest niedziela, a ja nadal bez czekolady, bo szkoda mi bylo jednym gownem spieprzyc prace, ktora wykonalem. Glownie chodzi mi o to co w glowie. ;]

Dzis zamykam kolejny tydzien.
-----------------
11-08
Waga: 99,7.
W pasie: 115cm
-----------------

#numberone ##!$%@? #mikrokoksy i w sumie #chwalesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz urwis69 - Siema sportowe swiry!

Podsumowanie.

Przypominam, ze pierwsze wazenie ...
źródło: comment_e4kMOAN5cjZdErEK4SkNmw0gGBzszAWs.jpg
  • 5
Wiem kolego i dzieki za rade ale poki co nie moge. Chodzi o zmiane przyzwyczjen w sumie, a wiem, ze jeszcze jestem zbyt slaby by nie dac sie poniesc. Ale przyznam sie, ze w nagrodę wczoraj zjadlem trochę orzechow wymieszanych z prawdziwym polskim miodem. Pycha!