Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kiedyś nabrałam kolegę anglika, że takie buty to element tradycyjnego polskiego stroju ludowego. Uwierzył od razu, choć mówił, że to trochę okrutne dla kretów ale cóż, skoro takie były czasy.

  #humorobrazkowy #heheszki #uk

  odpowiedzi (18)

 • avatar

  Ja i mój ojciec sprzedawaliśmy swoje samochody. Oba w świetnym stanie, z salonu itd. Kupiec ojca spytał o zwyczajowe zejście parę stówek (ojciec się zgodził), ale chwalił samochód, a jak dojechał do domu to zadzwonił, że jeździ się świetnie i dziękuje za taki super samochód z salonu od pierwszego właściciela i że trudno byłoby mu taki drugi znaleźć.
  Mój kupiec cały czas wyrażał swoje niezadowolenie (nie handlarz), choć było widać, że chce kupić. A to ryska na zderzaku, a to kropka na kokpicie. Pojechał na stację diagnostyczną, przegląd zrobił sam na sam z diagnostą. Pytam się, jaki werdykt (choć wiem, że sprzedawałem bardzo dobry samochód). Mówi, że "panie, tragedii nie ma, ale zawsze jest czego się uczepić, ile pan zejdzie z ceny". Pytam, do czego przyczepić, jakie wady. On, że "no tragedii nie ma, ale tak ogólnie zawsze można się przyczepić" (czyli żadnych konkretnych wad diagnosta mu nie przedstawił). Zwyczajowo zszedłem trochę z ceny (w ogłoszeniu była umyślnie zawyżona, żeby obniżyć) i podpisaliśmy umowę. Janusz pyta o opony zimowe: mówię, że nie mam. No to pojechał na letnich i będzie musiał kupić. I teraz mam w garażu niepotrzebne dwuletnie opony zimowe, opchnę za grosze na olx, ale ni chuja, Januszowi nie dam, skoro tak nieładnie mówił o moim ulubionym samochodzie, o który bardzo dbałem przez lata.
  #zalesie #gorzkiezale #januszemotoryzacji
  pokaż całość

  odpowiedzi (81)

 • avatar

  Moi Drodzy !!! Mirek, który wylicytował 2 obrazy z motywami maków, wpłacił pieniążki z prośbą abym oba te obrazy wystawił ponownie na licytację (ʘ‿ʘ) Zapraszam więc na aukcje tych obrazów olejnych z przeznaczeniem na terapię komórkami macierzystymi oraz bieżącą rehabilitację mojej córki Pauliny chorującej na ciężką postać Stwardnienia Rozsianego...więcej o niej na jej stronie http://pomagamypaulinie.pl a oto linki do licytacji na allegro https://allegro.pl/maki-czerwone-obraz-olejny-i7682554930.html oraz https://allegro.pl/maki-impresja-obraz-olejny-i7682557700.html
  #robertt1969 #pomagamypaulinie #ciekawostki #wykop #pomagajzwykopem #wykopefekt #allegro
  pokaż całość

  odpowiedzi (58)