•  

  Test słuchawek Bose QuietComfort 35 II
  Drażni Was czasami marudzenie żony, teściowej czy w przypadku sporej części Mirków - mamy? ( ͡º ͜ʖ͡º) Tu idealnie sprawdziłyby się albo nauszniki ochronne, albo też słuchawki z krwi i kości z aktywnym systemem wygłuszania otoczenia. Te drugie przydadzą się również w podróży - czy to w pociągu, komunikacji miejskiej czy też samolocie. Dzisiaj na warsztat bierzemy taki właśnie model w postaci Bose QuietComfort 35 II.

  Cała publikacja dostępna jest tutaj, ale dla leniuchów mamy też TL;DR:
  https://www.purepc.pl/audio_foto_video/test_sluchawek_bose_quietcomfort_35_ii_dzwieki_ciszy

  ---

  Po intensywnych testach musimy przyznać, że doskonale rozumiemy dlaczego niektórzy tak bardzo uwielbiają słuchawki Bose. Zastosowany przez producenta system redukcji szumów spisuje się fenomenalnie i jest idealnym sposobem by odciąć się od niechcianych hałasów otoczenia. Jeśli połączyć to z olbrzymim komfortem oferowanym przez łączność Bluetooth oraz bardzo dobrą jakością brzmienia, to dostajemy kombinację, której naprawdę trudno się oprzeć. Co ważne, piszemy to jako osoby generalnie niechętne słuchawkom bezprzewodowym. Czy Bose QC35 II są w takim razie słuchawkami idealnymi? Bynajmniej. Lista ich wad okazuje się być dość długa i choć wszystkie bledną w porównaniu z mocnymi stronami słuchawek to jednak warto być ich świadomym. Przede wszystkim warto pamiętać, że oferowane przez nie brzmienie dalekie jest do uniwersalnego i choć bez problemu spisze się w większości gatunków muzycznych, tak w filmach czy grach może być już gorzej. Ponadto - skoro już przy marudzeniu jesteśmy - w tej cenie spodziewalibyśmy się lepszych materiałów użytych do ich wykonania. No i wreszcie nie sposób zignorować kwestii Asystenta Google, który w Polsce póki co jeszcze nie działa.

  Czy w takim razie warto zdecydować się na zakup Bose QC35 II? To już zależy przede wszystkim od naszych oczekiwań. Jeśli jesteśmy audiofilami, którzy poszukują jak najwyższej jakości dźwięku, to nie warto - za 1500 zł znajdziemy wiele słuchawek, które po kablu zaoferują o wiele lepsze brzmienie. Jeżeli ogranicza nas budżet i szukamy sprzętu jak najbardziej opłacalnego, to tutaj również mimo wszystko mam poważne opory by Bose QC35 II polecić. Jeżeli jednak jesteśmy w stanie zaakceptować ich wysoką cenę, a przy tym zależy nam na jak najlepszej redukcji szumów, to na ich zakup można decydować się w ciemno. Ba, nawet jeśli funkcja ANC nie jest dla nas kluczowa, a chcemy po prostu bardzo dobre słuchawki bezprzewodowe klasy premium, to tutaj Bose QC35 II również okazują się być jednym z najlepszych wyborów na rynku, w związku z czym z czystym sumieniem możemy wystawić im nagrodę "Polecamy".

  #purepc #pcmasterrace #audio #hardware #technologia

  źródło: purepc.pl

  +: d_k_, A......u +7 innych