Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #kosmetologia #dieta #skora #tradzik #kosmetyki
Mam 25 lat i 2 tygodnie mam idealna skore na czole, potem 2 tyg mam gówno i krajobraz ksiezycowy? O co moze chodzic? juz mnie to wkurza. Używam kosmetyków tołpa które znacznie poprawiły moja skore. Robie tak:
Peeling twarzy, potem mikrozłuszczjący płyn na waciku a na końcu krem do nawilżania. Nie robię żadnych maseczek (bo to pedalskie). Jak żyć? Większość dnia skóra jest matowa i o nią dbam. Na czoło nie opadają włosy. Nie dotykam czoła brudnymi rękami. A trafi się taki pryszcz z dupy nagle. Rozowepaski dajcie jakieś konkrety bo na YT znalazłem tylko "domowe sposoby na " xDD
  • 12
Peeling twarzy, potem mikrozłuszczjący płyn


@borrow: robisz to codziennie? To nie rób ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie rzeczy max 3 razy w tygodniu. Nie powinno się maniakalnie oczyszczać twarzy bo zmywasz naturalną warstwe i nakładasz samą chemię. Do tego oczywiście dochodzi dieta - jeśli jesz czipsy, czekolade, ostre rzeczy to może Cię przez to wysypywać.
A "domowe spooby na" są super, bo lepiej naturalnymi rzeczami walczyć z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@revolt1337: które hormony sprawdzić?
@consummatumest: no ale jak nie będę tego używał to będzie mi się świecić skóra a te mikrozluszczajace płyny mają własności antybakteryjne. Poza tym tylko czoło mam słabe.
@borrow: mapa syfów xD skóra Ci się będzie świecić, bo musi się natłuszczać. przez to, że tak ją oczyszczasz codziennie to brakuje jej własnego nawilżenia i musi sama się nawilżać, więc produkuje więcej sebum. to co robisz nie ma sensu. najpierw ją ostro wysuszasz (peelingi i te inne mają dużo alhokolu i są bardzo agresywne) a potem nakładasz krem nawilżający. niby sens jest, ale nie tędy droga raczej. jak masz problemy