Wpis z mikrobloga

Brawo @Lawrence_z_Arabii, tym wpisem udowodniłeś mi jaka bieda umysłowa panuje po stronie #katolicyzm, brak jakichkolwiek argumentów,
jedyne co potraficie to ten #!$%@? argumentum ad wiekum i ad personam, #!$%@? o że jesteśmy prostakami i prymitywami, bo umiemy streszczać nasze myśli w śmieszkowych krótkich wpisach oraz memach,
a wy robicie ścianę bełkotu, w którym nazywacie innych gimbusami i prymitywami i #!$%@? te swoje głupoty ( "argumenty" ), które inni obalają w ciągu 2 minut. ¯\_(ツ)_/¯

Mówisz o merytorycznej dyskusji, jak ktoś ma z wami merytorycznie porozmawiać, jeśli przez cały mój okres bawienia się mnie w tą wojenkę ( 3 miesiące ), nie podaliście ani jednego
sensownego argumentu za teizm, jedyne co to ciągle widzę te same osoby którym trzeba powtarzać, że nie można udowodnić nie istnienia,co to teoria naukowa itd.

A i tak w połowie dyskusji, albo przestają odpisywać, albo dają na czarno. Ciekawe dlaczego? ()


#bekazkatoli #gimboateizm #bekazprawakow #takaprawda #religia
  • 69
@KiraQueen: kolejny atencjusz, co to musi robić osoby wpis, żeby napisać komentarz?

Jeszcze, żeby to było coś mądrego, ale to puste wulgaryzmy i ból tyłka.

, pi%*&nie o że jesteśmy prostakami i prymitywami, bo umiemy streszczać nasze myśli w śmieszkowych krótkich wpisach oraz memach,


Jaskinowcy też posługiwali się piktogramami.

Masz ból dupy o to, że wyśmiałem wpis, gdzie sam OP przyznał, że pisze głupoty, dla zdobycia popularności, bo według niego gimboateiści
@Lawrence_z_Arabii: Nie bronie lakukaraczym, mam go gdzieś, ja nie bronię ateistów, bo co chwile widzę jak jakiś debil napisze coś od dinozaurach w bibili, odnoszę się do tego że ciągle jedyne co robicie argumentum ad personam i ad wiekum, nazywacie innych prymitywami, a przez te 3 miesiące nie widziałem ani jednego nowego argumentu, ciągle te same bezsensowne.( )
@KiraQueen: ja mam taką myśl - filozofowie i teolodzy spierają się od wielu, wielu, wielu lat, czy Bóg istnieje, czy nie istnieje. Wątpię, czy jakikolwiek wykopek o mentalności polskiego katolika jest w stanie dołożyć jakąkolwiek cegiełkę do tego sporu. Polecam raczej toczyć spór mniej jałowy, czyli o #!$%@? kk z przestrzeni poltycznej w Polsce.
Nie bronie lakukaraczym, mam go gdzieś, ja nie bronię ateistów, bo co chwile widzę jak jakiś debil napisze coś od dinozaurach w bibili, odnoszę się do tego że ciągle jedyne co robicie argumentum ad personam i ad wiekum, nazywacie innych prymitywami, a przez te 3 miesiące nie widziałem ani jednego nowego argumentu, ciągle te same bezsensowne.( )


@KiraQueen: Ależ ja nie zamierzam tu się kłócić na tematy
@KiraQueen tak propo argumentów teistycznych - to szczerze powiem że musiałem chwilę odczekać aż mi mózg zaskoczy na argument boga-luk w mniej-więcej takiej postaci:

nie potrafimy przewidzieć wyniku obserwacji w mechanice kwantowej więc wynikiem obserwacji może kierować jakaś siła wyższa, coś à la Kot Schrödingera

to był najlepszy argument z jakim się tutaj spotkałem, może dlatego że był kreatywny :)