Wpis z mikrobloga

@Issac: w tym przypadku - kolegaberlin działa już dłuższą chwilę, zaczynał od sprzedaży pod fora dla pasjonatów, na olejach od niego jeździły grube projekty i nie było nigdy podejrzenia o jakość olejów. Jakby się coś zmieniło to momentalnie poleciałaby mu opinia, bo bardzo dużo jego klientów to ludzie kręcący się wokół tuningu, zlotów i zawodów.

Oryginalność oleju może potwierdzić Ci tylko badanie, ew. kontakt z producentem (ale pudełko zawsze może być
@cotamguwniaki: ja zakupiłem u niego 2mc temu olej liqui moly top tec 4100 5w40.
Niestety olej okazał się podróbką. Szkoda, że nie zaświeciła mi się czerwona lampka, że u niego za 130pln, a ogyginał kosztuje 221pln ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Pieskor: @OptiFinance: poczytajcie sobie opinie na google których on nie może edytować.
A co do oleju który ja kupiłem. Porównałem butelki którą kupiłem u Niego i u autoryzowanego sprzedawcy. Po drugie w serwisie pokazali mi jak wygląda olej który zlali od Niego z mojego silnika po przejechaniu kilku tys. km. Na gołe oko było widać, że to jakiś chłam. Wolę zapłacić więcej i kupić już od autoryzowanego sprzedawcy niż od
@Pieskor: Ja szukam na stronie np Motula lub Liqui Moly gdzie mają najbliższej sklep mojego zamieszkania lub po drodze do pracy. Mam niby 20km do najbliższych ich sklepów ale warto. Zmieniam olej co prawda kilka razy w roku bo staram się co 10k km.
@Pieskor: sprawdziłem trochę te ich certyfikaty i żaden adres nie pokrywa się z adresem który mają na certyfikatach. np ulica ta sama ale kod pocztowy czy numer już inny albo całkiem inna ulica.
I tutaj już mi zaczyna śmierdzieć po prostu ¯\_(ツ)_/¯
@Nelson2004: Kurczę, aż niewiarygodne żeby tak duża firma miała się bawić w podrabianie certyfikatów. To nie mieciu z allegro :P Mają kilka sklepów w Wawie, może dlatego adres inny