Wpis z mikrobloga

Uwielbiam ból dupy targujących się januszy. Coś tam wystawione na allegro. Cena nowego 2k. Używka wystawiona za 1k. Półroczna ale bez gwarancji. Bardzo dobra firma, 3 używki na allegro tylko i każda droższa. No ogółem wiem, że do wieczora sprzedam. Dzwonią jacyś faceci - pytają - spoko. Nie, nie sprzedam taniej. Rozumieją. Pisze jakaś babka - daje 700zł z wysyłką. Nie odpisuję nawet, bo nie ma po co. Za godzinę kolejny mail, że nikt jej nie odpisał na poprzedniego. Odpowiadam, że nie widziałem takiej potrzeby, myślałem że to żart. Baba oburzona, jak mogę śmieć śmieć. Ignoruję.
Pik Pik, 3 maile - sprzedałeś / wybór dostawy / wpłata. Git. Spakowane, jutro wysyłam.
Odzywa się znowu baba - widzę, że aukcja nieaktualna - sprzedane?
- Tak, poszło.


¯\_(ツ)_/¯
#logikarozowychpaskow #grazynyallegro #januszeolx
  • 4
@ryceszzz to ja na olx wstawiłem praktycznie nową (użyta na j3dnym zleceniu) gwoździarkę paslode, nówka z 4k ja chciałem 2200 do negocjacji byle poszła ale nie za darmo. Tyle januszostwa dawno nie widziałem...zdjęcia dokładne, sprzęt bez uszkodzeń, wyczyszczony swieci się jak psu...panie, mam tylko 1500 i więcej nie dam a potrzebuję, panie za 800 biere! No cholera jasna, rozumiem targować się o 100-200zł ale nie o 700-1000...ludzie nie mają honoru i szacunku
@ryceszzz: Jeden koleś się ze mną targował dając max 50% kwoty, która chciałem dostać. Sprzedałem innemu gościowi, który się nie targował, a ten pierwszy z mordą, że tak się nie robi, bo przecież pisał, że się zastanowi xD