Wpis z mikrobloga

W dniu wczorajszym byłem wieczorem w makdonaldzie, aby spożyć m.in. pysznego hamburgerka Jalapeno. Ile tam normictwa #!$%@?ło to głowa mała. Czułem się jakbym wszedł na instagram w wersji 3D. Mnóstwo wyćwiczonych mężczyzn 185cm+z tatuażami i dziewczynami 7+/10, wyszykowane ładnie ubrane dziewczyny na pogaduszkach z koleżankami, itp. Zapłaciłem za zakupione produkty i udając się w stronę ubikacji spotkałem się wzrokiem z blondynką 7/10 przytuloną na stojąco do swojego chłopaka SUCHOKLATESA około 190cm, głowę miała poniżej jego klatki piersiowej. Spotkałem się wzrokiem z tą dziewczyną, A minę miała taką obojętną, zdawała się mówić "nie jesteś z tego świata i nigdy nie będziesz"
Czułem się tam dziwnie jak jakiś duch.
Później pewnie w domu uprawiali lubieżny s*ks, a jego ogromny #!$%@? (pamiętajmy, że istnieje dodatnia korelacja między wielkością ciała a wielkością penisa) dawał jej najlepszą przyjemność jaką miała w życiu.

A wy jak tam, dalej siłownia 4 razy w tygodniu, żeby znaleźć fajną ładną dziewczynę? To taka tylko drobna złośliwość z mojej strony, lepiej mieć tą masę mięśniową niż nie mieć :) ale musi być nieziemsko wkurzający taki widok, dla kogoś kto przelał hektolitry potu wykonując ciężkie ćwiczenia i musiał trzymać restrykcyjną dietę, aby osiągnąć dobre wyniki.

#przegryw #zwiazki #feels #tfwnogf
LajfIsBjutiful - W dniu wczorajszym byłem wieczorem w makdonaldzie, aby spożyć m.in. ...

źródło: comment_Hd5tyGP0TSxltevmOZcYIJtFqTWWK1Ft.jpg

Pobierz
  • 32
@Jambolada: "Opublikowane w 2007 roku badanie 3300 włoskich nastolatków w wieku 17-19 lat, wolnych od wad rozwojowych prącia oraz od schorzeń endokrynologicznych, dało średni wynik długości penisa podczas erekcji jako 12,5 centymetra[14]. W badaniach tych zauważono dodatnią korelację z wielkością ciała."

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmiary_prącia_człowieka

moze byc takie zrodlo?

@czlowiek_smiec: ja tez mam male libido ale tu nie chodzi o ruchanie
@LajfIsBjutiful: #!$%@? jesteś i tyle, niczym się nie różnisz od menela, każdy ma swoją historię, każdy jest pokrzywdzony tylko przez innych

albo się chcesz #!$%@?ć albo chcesz płakać i się użalać, jak chcesz się użalać to przynajmniej nie kłam że chcesz się #!$%@?ć i robisz mi nadzieje :/

albo chwytaj za broń i baw się w elliota

ale na to też jesteś cip,a tylko wyszczekany w necie