Wpis z mikrobloga

Kto zwleka z bólem do roku czasu?


@Nemezja: ten komu wmówili ze ma zdrowe zęby, mimo bolu. zaufałem jednej dentystce, wiec nie chodzilem. leczenie tez drogie wiec tak sobie wmowilem ze będe tylko wyrywał ale dopiero jak juz bedzie bolec mocno.
@Ambiwalentnik: To należało zmienić stomatologa. Wiem, że leczenie jest drogie ale moim zdaniem zawsze warto walczyć o swoje zęby. Wyrywać? to jest ostateczność. Skoro boli to należy ustalić przyczynę. Poszukaj w swoim mieście dobrego lekarza.
To należało zmienić stomatologa


@Nemezja: zebym wiedzial ze on jest wtedy niedobry

Wiem, że leczenie jest drogie ale moim zdaniem zawsze warto walczyć o swoje zęby


jak sie nagle zepsulo 6 zebow i kolejne 6 czeka w kolejce... to tak na kazdy zab kolo tysiaca kanalowo. kto to ma, glupota ze nie leczylem wczesniej i mam po ptakach

Skoro boli to należy ustalić przyczynę


i ta jest nieznana mimo rtg
@Ambiwalentnik:

zebym wiedzial ze on jest wtedy niedobry

skoro zlecił tylko rtg i stwierdził, że boli bo boli to trzeba było zmienić gabinet

jak sie nagle zepsulo 6 zebow i kolejne 6 czeka w kolejce... to tak na kazdy zab kolo tysiaca kanalowo. kto to ma, glupota ze nie leczylem wczesniej i mam po ptakach


W wielu gabinetach jest system ratalny, to jest bardzo fajne rozwiązanie. Spokojnie, znajdź dobrego lekarza, który