Wpis z mikrobloga

Śniło mi się, że poszedłem z kumplem z pracy na wódę do jakiejś knajpy. Na początku ja postawiłem kilka kolejek, wypiliśmy, pogadaliśmy i fajnie. Później patrzę, kumpel kupuje 9 kieliszków. Myślę, fajnie, odwdzięcza się za te co ja postawiłem. Gdy nagle patrz a ten wypija wszystkie sam przy barze i jakby nigdy nic wraca do stolika.

I teraz pytanie jak tu mu spojrzeć w oczy dzisiaj w pracy. Niby sen ale niesmak pozostał...

#sen #niewiemjaktootagowac
  • 9
ciekawe, pewnie jakby Ci się dziewczyna/żona obraziła z rana bo ją zdradziłeś w jej śnie to byłaby wielka afera ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@hokuspokus123: wtedy pewnie nie, ale gdyby to różowa miała ten sen, że ją niebieski zdradził, to awantura by była na 100 procent.

@el_rupert: kiedyś śniło mi się, że przyłapuje niebieskiego na zdradzie. Rano nie mogłam na niego spojrzeć, powiedziałam, co mi się śniło i że oczywiście wiem, że to tylko sen, ale gdzieś w środku było to #!$%@?. Przeszło mi po kilku godzinach, zachowywałam się absolutnie normalnie, żadnej afery, ale jak tylko na niego spojrzałam to zaciskałam szczęki xd mózg to bulwa czasami.