Wpis z mikrobloga

@Diamond-kun: @Jotu: nie mam aż tyle sprzętu by dociągnąć do 40 a odjęcie batalionów raczej by osłabiło dywizje, zdaje sobie sprawę z kar na tej rozpiętości, ale chyba nie prrzeważają nad korzyściami ponadto prawie nigdy nie zajmują całego combat widtha.
SPA


@TenebrosuS: to wsparcie artyleryjskie nie plot, zaś logistyka przy tym ile te dywizje żrą zaopatrzenia i przez jakie zadupia czasem przejeżdżają wydaje mi się niezbędna.
@Xardin: Jaką rolę toto ma spełniać?

Dywizji pancernej? Za mało czołgów.

Dywizji piechoty? Za drogie i ciężkie do zaopatrzenia żeby pokryć jakikolwiek większy front.

Takie trochę do wszystkiego, do niczego. Choć przeciw AI zadziała. Jak wszystko.

Wywal artylerię wsparcia i wstaw tam kompanię techniczną. Osobiście wywaliłbym też szpital i wstawił kompanię sygnałową, ale to już bardziej dyskusyjne.
@myzael: Mam zbyt silny przemysł by się bawić w dywizje piechoty, i tak nie wykorzystuje wszystkich fabryk. TO jest oryginalna dywizja piechoty po wszystkich przeróbkach, pancerne różnią się tym że mają tylko 3 zmechy i 3 czołgi. Kompania sygnałowa tylko przyspiesza uzupełnienia, co jest bez sensu przy tak żałosnych stratach (szpital trochę też, ale robiłem to gdy jeszcze te dywizje były normalniejsze). Serwisową pewnie wrzucę. W sumie myślę nad podwojeniem produkcji
Kompania sygnałowa tylko przyspiesza uzupełnienia, co jest bez sensu przy tak żałosnych stratach (szpital trochę też, ale robiłem to gdy jeszcze te dywizje były normalniejsze).


@Xardin: Piszę zawsze pod kątem MP, gdzie masz przeciw sobie sensowne dywizje. Sygnałowa jest krytyczna, szczególnie dla czołgów.