Wpis z mikrobloga

Jak czytam wysrywy spod tagu #bekazlewactwa i #bekazprawakow to mam wrażenie, że dwie grupy gimnazjalistów obrzucają się swoimi pseudo argumentami, próbując wytknąć głupotę innym a tak naprawdę sami pokazują swoją.
I tak o to dla przykładu mamy wpis @prawa_reka_sorosa który w 2h zdobył 100 plusów wyśmiewający @JakTamCoTam dotyczący tego, że homoseksualizm może być nabyty. Nie będę tutaj zgrywał mądralę ale chyba każdy z nas ceni Dawida z programu Naukowy Bełkot. Nikt nie może mu zarzucić stronniczości czy braku elementarnej wiedzy. I ten Dawid w swoim filmie poświęconym homoseksualizmowi sam stwierdził, że występują 2 rodzaje homoseksualizmu wrodzony i wynikający z wychowania.
Najgorsze jednak, że tak jest w każdej dyskusji te grupy zachowują się jak daltoniści widzą albo białe albo czarne i żadnych szarości po za tym.Także wprowadzam nowy tag #bekazideologow i wrzucam tam każdego prawaka i lewaka, który bez opamiętania spamuje gównem nie sprawdzając nawet tego.
źródło: comment_JbCZuiRt3kx20WuPc2p7BwZhY8lchli9.jpg
  • 8
Nie będę tutaj zgrywał mądralę ale chyba każdy z nas ceni Dawida z programu Naukowy Bełkot. Nikt nie może mu zarzucić stronniczości czy braku elementarnej wiedzy. I ten Dawid w swoim filmie poświęconym homoseksualizmowi sam stwierdził, że występują 2 rodzaje homoseksualizmu wrodzony i wynikający z wychowania.


@rakiwo: No i co z tego ze jakiś tam Dawid zrobil sobie filmik i wrzucil go na youtube, skoro to bzdury?

Stanowisko Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego
Dla porównania do końca lat 80-tych światowa organizacja zdrowia nie uważała palenia tytoniu za szkodliwe dla zdrowia.


@rakiwo: Dla porównania w latach 80-tych amfetamina była świetnym środkiem na chudnięcie. Takie porównania wsadź sobie w tyłek. Medycyna to nie jest teologia, zmiany w niej zachodzą przez wieki.

PTS nie jest grupką lewaków, ale ciałem decyzyjnym, które nadaje certyfikaty seksuologa klinicznego oraz prowadzi placówki lecznicze, jeśli dla Ciebie grupa zawodowych lekarzy jest słabszym
@rakiwo o dziękuję a sam oglądałem filmik Dawida i między innymi z jego kanału się o tym dowiedziałem. W każdym razie nie chce mi się prostowac tych lewackich śmieszkow, bo po co? Wszystkie dyskusje kończą się na pluciu przeważnie że strony #neuropa ))¯_(ツ)_/¯