Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej, poszukiwany #dentysta z #wroclaw, który podejmie się leczenia totalnie zepsutych zębów (brak jedynki, dwóch szóstek, reszta zepsuta, wdają się stany zapalne) na NFZ - o ile jest w ogóle taka możliwość lub rozłoży mi to na raty. Ważna jest też dla mnie empatia dentysty, wiem, jak bardzo zaniedbałam sprawę, dopiero wychodzę na prostą, a bez tego to nawet nie ma mowy o dobrej pracy plus poczucie wartości bardzo nisko, i ostatnio jestem ciągle na ketonalu z bólu zębów. Chętnie przyjme tez porady co można zrobić w takim leczeniu wszystkich zębów, jakie są możliwości. Pomocy. :(
#kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: TheMan
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 10
PlujacyŻniwiarz: jak to nie można dobrej pracy bez zębów? czyli pracodawcy dyskryminują

a zęby lecz na nfz te które można sensownie, zęby 1-3 robią wypełnieniem w kolorze zęba, a w przypadku dalszych i tak nie widać więc co za różnica. nie ma co być frajerem i nabijać kasę prywaciarzom. ale implanty raczej trzeba prywatnie

@budus2
przecież na NFZ jest pełna obsługa zębów 1-3, a ona pisze że nie ma jedynki
tylko