•  
  4.....B

  +18

  KATOLICYZM = lucyferiada starożytnych, babilońskich okultystycznych symboli, znaków i rytuałów. (patrz zdjęcie wieży katedralnej).

  W swojej naturze jest religią śmierci z obrzędami energetycznego kanibalizmu, składania ofiar z ludzi aby ubłagać okrutnego "boha ojca" by ich nie wrzucił do piekła by potem smażyć całą wieczność w bólu i cierpieniu.

  Mało kto wie, że msza opiera się na rytuałach i świętach żydowskich. Żydzi w święto paschy zabijali baranka na ołtarzu swemu pustynnemu bożkowi. Roczny baranek, który jeszcze nie kopulował z owieczką szedł na ołtarz dla Jahve. Tam kapłan z plemienia Lewitów nożem rytualnym podrzynał mu gardło - ŻYWCEM i spuszczał krew. Baranek w konwulsjach konał, a dobry "buh miłości" odpuszczał Żydom ich grzechy. Ważne było, aby tą krew zabrać ze sobą i pomazać nią drzwi swoich domostw, by "anioł śmierci" ich ominął. Zresztą w paschę, dla uczczenia zabicia przez Anioła Jahve pierworodnych Egipcjan. Każda rodzina żydowska była zobowiązana Prawem Mojżeszowym, aby zarżnąć takiego baranka.

  Jeszua zaczął im mówić o wyjściu z matriksa i opuszczeniu religijnych programów kontroli umysłu, o porzuceniu synagogi, nazywając kapłanów synami węża, a ich kościół "synagogą szatana" więc go zabili składając w ofierze swemu bogu.

  Co mówi o tym religia katolicka?

  Że Jezus to "Baranek boży, który gładzi grzechy świata". CO TO ZNACZY?

  Oni go złożyli w ofierze paschalnej dla Jahve. I teraz co mszę kapłan w czerni (jakże to znamienne) dokonuje ZŁOŻENIA OFIARY PO RAZ KOLEJNY. Mówi się nawet "OFIARA MSZY ŚWIĘTEJ".

  Dogmat mówi, że nie dzieje się to symbolicznie, ale DOSŁOWNIE. "W czasie przeistoczenia (Trans_substancjacji) kapłan swą mocą ZMIENIA chleb w CIAŁO, a wino w KREW."

  JEZUS, na wezwanie kapłana MUSI się stawić, ABY TEN ZŁAMAŁ GO, ZŁOŻYŁ W OFIERZE DLA SEMICKIEGO BÓSTWA (boga ojca).

  Tym razem nie tylko trzeba się umazać tą krwią, ale JĄ PIĆ!
  A CIAŁO CZŁOWIEKA JEZUSA ZJEŚĆ!
  Kult śmierci, ofiar z ludzi i kanibalizmu.

  NIe wierzysz? I słusznie. NIE WIERZ MI. SAM SPRAWDŹ w kodeksie kanonicznym i dogmatach kościoła Rzymu.

  Wtedy nie pozwolisz zamydlić sobie oczu perfidnymi tłumaczeniami, że miliony pomordowanych wolnych ludzi, dzieci, kobiet i mężczyzn, to była kwestia błędów ludzi, bo "kościół składa się tylko z ludzi. Sam jest święty, a oni grzeszni."

  Zwróć uwagę jaki sposób najbardziej umiłował Rzymski Katolicyzm do mordowania? Poza torturami rzecz jasna, jak łamanie kołem, nabijanie na pale, miażdżenie palców, kończyn i kolan, obcinania piersi, wbijania w pochwy specjalnych rozwieraczy, wieszanie za dłonie rękoma związanymi na plecach w nadgarstkach, przecinanie piłą, odcinanie kończyn, cięcia pasów skóry żywcem? SKĄD TAKIE UMIŁOWANIE W ZADAWANIU CIERPIENIA, BÓLU i ŚMIERCI? Od swojego "Pana".

  Czyli co z tych wszystkich sposobów umiłował RZYM najbardziej? STOS! PALENIE ŻYWCEM.

  Znów mało kto rozumie, że to również SEMICKI RYTUAŁ zaczerpnięty z Sumeru, Babilonu i Egiptu.
  Ofiarowywanie zabitej ofiary na stosie z ułożonych wiązek drewna Biblia nazywa OFIARĄ CAŁOPALNĄ DLA JAHVE (boga ojca). Kiedyś mówiono CIAŁO_PALNĄ.

  Ustawiało się stos całopalny, a na nim kładziono zabitą ofiarę. Zdarzały się ofiary z ludzi. Właśnie między innymi z tego powodu Babilończycy najechani Izrael i zniewolili, za czasów proroka Jeremiasza. Tak również Jahve kazał Abrahamowi złożyć sobie w ofierze długo wyczekanego jedynego syna Izaaka podrzynając gardło. A następnie jego ciało ofiarować na stosie całopalnym. Potem okazało się, że to miała być tylko taka "próba". Okrutne poczucie humoru - nie sądzisz?

  Ofiara całopalna dla Jahve na płonącym stosie. Co mówił kapłan katolicki, gdy podkładano ogień pod stosami? "Oddaję Twoje ciało szatanowi na zatracenie, aby ocalić duszę w dzień sądu ostatecznego. Niech ogień oczyści Cię z grzechu."

  I najciekawsze. O tym mało kto wie - o znaczeniu słowa "HOLOKAUST". Żydzi zrobili na tym słowie największy biznes XX i XXI wieku. To słowo oznacza właśnie "OFIARA CAŁOPALNA DLA JAHVE".

  Wrzućcie sobie w google "niemiecki stosy całopalne w Warszawie i w Polsce w czasie II Wojny Światowej. Nieustanie płonęło w Warszawie kilkanaście stosów na których palono Polaków! Często gestapowcy (Zakon Gestapo zbudowany na wzór Zakonu Jezuickiego i zgodnie z zaleceniami Ignacego Loyoli, nawróconego na rzymski katolicyzm maga kabalistycznego, talmudycznego Żyda i założyciela Towarzystwa Jezusowego) woleli zamiast stosu, zagonić Polaków do stodół i szop i palić ich żywcem! Stoi za tym Watykan i jego możnowładcy.

  Kto jeszcze nie wierzy, że nazizm był katolickim konceptem, niech sobie przypomni, że to faszysta Mussolini - "wierny syn kościoła" nadał mu prawa miasta państwa na mocy Traktatów Laterańskich (1928). Że to hitlerowski Berlin jako pierwszy podpisał konkordat (umowa o stosunkach międzynarodowych) z Watykanem. Niech sobie przypomni, kto pomógł Amerykanom przerzucić do Am. Płd i USA kilka tysięcy najgorszych zbrodniarzy wojennych w ramach operacji "PaperClip" i kto dostarczał im fałszywe dokumenty z pieczątką Watykanu i przebrania księży.

  A wiesz co jest symbolem faszyzmu? WIĄZKA DREWNA NA STOS CAŁOPALNY NA OFIARĘ DLA JAHVE. Była ich symbolem wtedy. I jest ich symbolem dziś. Dwie wiązki drewna z toporem, ozdabiają do dziś salę kongresu amerykańskiego. Współczesnego faszystowskiego hegemona, który sterroryzował cały świat i podporządkował korporacjom skupiającym w swoich sejfach całe złoto i pieniądze świata.

  Czas otworzyć oczy i zrewidować źródło powstania Rzymskiego smoka, jego cele, motywy i działalność przez wieki. A potem oczyścić się od wszelkich okultystycznie wczepionych rytuałów, które oni nazywają "sakramentami".

  Wiem, że Polacy są przywiązani do tradycji i widzą to inaczej, bo kościół ma na ustach miłość bożą. Ale czas zedrzeć maski obłudy tym szubrawcom z pysków i zobaczyć ich prawdziwe oblicze. Obłudy, nienawiści, pazerności, chęci władzy, homoseksualizmu, pedofilii, handlu dziećmi, handlu bronią i pornografią.

  Po co być "przywiązanym" do czegoś, skoro można być wolnym? Człowiek nie jest jakimś straconym grzesznikiem, ale najpiękniejszą manifestacją boskiej świadomości żyjącej poprzez naturę. Jesteśmy duszą ziemi. Żyjącymi duszami, które ubrały się w ciała zbudowane z pierwiastków ziemi. Ale są wieczną świadomością, cząsteczkami boga.

  Jakże przewrotnym jest również to kłamstwo, że "z prochu powstałeś i w proch się obrócisz"! Z prochu są nasze ciała, które są naszymi ubraniami, rodzajem łącznika z planem fizycznym i pozwalającymi nam doświadczać zmysłowości, uczuć, umysłu i świadomej kreacji. Nigdy się nie zaczęliśmy i nigdy się nie skończymy.

  (źródło: znalezione gdzieś w odmętach twarzoksiążki https://www.facebook.com/groups/1556321957744478/permalink/1912830325426971/)
  #katolicyzm #bekazkatoli #ateizm #agnostycyzm #gimboateizm

  źródło: scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net

  •  
   4.....B

   +5

   źródło: scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net

  •  
   4.....B

   +3

   źródło: scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net

  •  

   Quality content

   +: 4.....B
  •  

   @41B937B bardzo rzeczowy komentarz. Niestety głową betonu nie przebijesz.
   Dwa ostatnie wersy sugerują, że jesteśmy częścią boskiej świadomości- tu się nie zgodzę. Nie ma powodów aby wierzyć w jakąkolwiek boskosc. Są tylko sprawy, jakich nie można jeszcze wyjaśnić.

   +: 4.....B
  •  

   @41B937B co to za grupa? Post już chyba usuniety

   +: 4.....B
  •  
   4.....B via Android

   +1

   @grzesiek23Gda znalazłem to na grupie "Świadomość ponad wszystko" zdarza sie że piszą tam płaskoziemcy ale czasem wpada jakiś wartościowy content

  •  

   @41B937B:

   17 A Abraham padł na swoje oblicze, uśmiechnął się oraz pomyślał w swoim sercu: Czyżby stuletniemu się narodziło? I czyżby dziewięćdziesięcioletnia Sara miała rodzić?
   18 Zatem Abraham powiedział do Boga: Niech już Iszmael żyje przed tobą.
   19 A Bóg powiedział: Ależ Sara, twoja żona urodzi ci syna i nazwiesz jego imię Ic'hak; i ustanowię Moje przymierze z nim przymierzem wiecznym, dla jego potomstwa po nim.
   20 Ale też wysłuchałem cię względem Iszmaela: Oto go pobłogosławiłem, zatem go rozplenię oraz bardzo, a bardzo go rozmnożę; spłodzi dwunastu książąt i uczynię z niego wielki naród.

   Abraham wierzył, że jeśli zabiję Izaaka, to ten zostanie wskrzeszony, bo "Jahve" mu obiecał, że jego pierworodny będzie miał 12 synów.

   A co do tekstu, to śmierdzi gównem. Tak, gównem. Bo jeśli masz jabłko, orzeszka i ziemniaka, to możesz sobie pysznie zjeść i będzie smakować, ale jak wymieszasz wszystko z gównem, to będziesz żarł gówno. Dlatego kilka prawd i półprawd wymieszane z jakimiś debilizmami nie jest rzeczowe, tylko bezwartościowe.

  •  
   4.....B via Android

   +1

   @grzesiek23Gda wszyscy jesteśmy zbudowani z tej samej materii co gwiazdy, to fakt a co było przed t=0 skąd się to wszystko wzięło jest dla nas zagadką, są różne teorię również ta że to boski plan, jak dla mnie to wyjebane kto w którą wierzy tylko żeby nie budował na jej podstawie sekt które manipulują ludźmi dla wlasnych korzyści

  •  
   4.....B via Android

   0

   @bachuxd a jaka niepodważalna prawda jest w bibli? Masa zabobonów i wierzeń dzikich plemion na siłę przepychana dzis jako metafory, idąc Twoim tokiem myślenia Biblia to tez gowno

  •  

   @41B937B: Niech sobie będzie nawet gównem najgorszym, ale to nie znaczy, że można bezkarnie manipulować jej treścią, bo jako całość jest spójna i wszystko jest napisane czarno na białym. Zresztą ten tekst głównie manipuluje historią i nie trzeba się nawet na Biblię powoływać. Dawno takich farmazonów nie czytałem i jeśli to nie zarzutka, to aż mi wstyd, że w ogóle muszę odpisywać na taki szajs.

  •  
   4.....B via Android

   0

   @bachuxd więc wierzysz w gowno ale takie spójne gowno, aha

  •  

   @41B937B: Jeśli Biblia=gówno, to tak - wierze w gówno i się z tym nie kryję. Problem polega na tym, że ten tekst który przekopiowałeś pakuje gówno do sreberka i rozdaje cukierki. elo

  •  

   @41B937B kiedyś wierzyłem, bo nie wiedziałem że można inaczej. Mam jedynie żal, że jako dziecko cały czas byłem karmiony gównem i tracilem czas, który mogłem spożytkować inaczej.
   Nie wyobrażam sobie bycia przynależności do kościoła patrząc na to, czego się dopuścił przez wszystkie lata istnienia.

   +: 4.....B
  •  

   @bachuxd Biblia to bezwartosciowe gówno stworzone dla ciemnych mas.

   +: 4.....B, PanHagrid +1 inny

Gorące dyskusje ostatnie 12h