Wpis z mikrobloga

@fervi: No i do tokenów takie coś wystarczy, po co udawać decentralizację której i tak się nie da utrzymać?
Według mnie spieprzyli tylko to że skopiowali pomysł ze steema z kontami z loginami normalnymi.
Przez to muszą być płatne portfele, bo ludzie by pozajmowali masowo najlepsze kombinacje.
Żeby mieć konto na tym trzeba zapłacić 30$.
Przecież to odstrasza ludzi na starcie. #!$%@? totalnie...
Oni zrobili token Raiden do tego! Po co to jest niby?


@cyberpunkbtc: jak to po co zeby wyciagnac kilkadziesiat baniek od frajerow

ETH scam hmmm może nie, ja bym powiedział że nieprzemyślany projekt który przypodobał się oszustom, ale ze względu na swoją ułomność nie był w stanie znaleźć innego zastosowania. Teraz ETH idzie na dno z ICO scamami... RIP
@WeselnyGiermek00: To wiem, ale ciekawi mnie jak oni to argumentowali? Że niby po co ten toke? Do czego on ma tam służyć? No przecież Raiden to kopia LN. Do czego ten token? Jakoś chyba musieli ściemniać jego użytecznosć...

@fervi: Wiem, ale tokeniarzom to nie przeszkadza. Oni się cieszyli...
Gdyby nie te 30$, pospamowali by dłużej ETH to może by przeszła jakoś społeczność scamerska do nich
jak to po co zeby wyciagnac kilkadziesiat baniek od frajerow


To jest oczywiste, ale ciekawi mnie jak oni usprawiedliwiali istnienie tego tokenu. Do czego niby miał służyć według nich. No coś musieli ściemniać.

ETH scam hmmm może nie, ja bym powiedział że nieprzemyślany projekt który przypodobał się oszustom, ale ze względu na swoją ułomność nie był w stanie znaleźć innego zastosowania. Teraz ETH idzie na dno z ICO scamami... RIP


Też uważam
@Smule: ale widzisz to jak w małym księciu najlepiej rozchodzi się coś w czarnym pudełku czego nikt na oczy nie widział ale KAŻDY widzi w nim to czego chce w danej chwili, o problemach eth mówiono już na starcie że potrzebuje zbyt wiele miejsca by działać i dlatego jest bez sensu.
Ja kojarzę z ksywy z 3-4 deweloperów którzy mówili że blockchain bloat ich #!$%@? no i jest 1.4 TB teraz
@cyberpunkbtc: ale EOS nie spamowal eth tylko fomo3d takie ponzi na eth by rozgłos na sobie skupić że atakują ETH tzn niby tacy popularni są itp...( ͡° ͜ʖ ͡°)

EOS to EOS już 3cie podejście dana do krypto więc i szybsze jest , i też bardziej przemyślane. Przynajmniej nie udają wielkiej decentralizacji z 21 jakby kopaczami. Pytanie jest czy ktokolwiek napewno potrzebuje EOS do czegokolwiek gdzie lepiej