Wpis z mikrobloga

Mirki, jako, że już tylko przesyłka z procesorem dzieli mnie od wstąpienia do grona #pcmasterrace to potrzebuję jeszcze klawiatury. Stwierdziłem, że może zainwestuję w mechanika.

Nie ma to być klawa pod gry, a raczej pod pisanie dokumentów, czyli z tego co się trochę zorientowałem - najlepsze będą na Cherry MX Blue.

Ale mam problem, bo co przeglądam te klawiatury to one wyglądają jak sprzęt dla 13 latków prosto z bazaru wczesnych lat 90. Jakieś światełka, migotania, teńcze, lasery. No serio brakuje tylko, żeby melodyjki wygrywały...

Potrzebuję raczej czegoś stonowanego, może być w ciekawej kolorystyce, ale estetycznej, a nie pseudo "gejmingowej". A poza tym to musi mieć NumPad i fajnie jakby nie kosztowała tyle co nowy procesor.

Znacie coś takiego?

#klawiatura #komputer #komputery #cokupic #hardware #informatyka #sprzet
  • 7
@plusbear: Ok, ale one ciągną za sobą, całą tą stylistykę "RGB", której nie znoszę. Bardziej szukałbym czegoś całościowo schludnego, a jak przeglądam ceneo to jakbym sprzedawali rekwizyty z taniego serialu sci-fi z lat 60... :(
Ja kupiłem tydzień temu corsair k70 rgb i jestem mega zadowolony. Niestety cena jest kosmiczna, ale na prawdę udana klawiatura. Swoją drogą wcześniej kupiłem dwie inne klawiatury i w ogóle mi nie podeszły, a codziennie pracuje na klawiaturze więc stawiam wygodę ponad wszystko. Miałem okazję zobaczyć u znajomego jak się pisze na takiej klawiaturze (u niego akurat bez RGB) i wiedziałem że muszę ją mieć :). Na przyszłość na pewno nie kupię