Wpis z mikrobloga

@Atencyjny-Kitku:
Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki.
Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

"Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam."

to po 10 sekundach masz

"Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś
@Atencyjny-Kitku: Potem tacy przychodzą na tag #rolki i płaczą "a bo po 10 minutach mnie obciera i mam wszędzie odciski, co za gówniany sport", "noga mi się rusza na boki i kostka boli", etc, etc...

To po prostu skomplikowany sprzęt sportowy - i już. Pierwsze w miarę przyzwoite kupisz w Decathlonie w okolicach 300-350 (Oxelo mf500), w okolicach 600-700 kupisz dobre/bardzo dobre, a za 1000 kupisz top, lub okolice.

Takie rolki
@Atencyjny-Kitku: Bylem z zona kilka miesiecy temu w intersporcie i sprawdzalismy kilka modeli. Szwagierka i jej chlopak jezdza na rolkach duzo, wiec zonka napisala do nich co mysla o takich i takich w okolicach 500-700 dla poczatkujacych co beda zakladac 2 razy w miesiacy to dostala wiazanke od niego "hurr durr, co za patola i bieda, jezdzic w takich, tylko modele super duper za minimum 1200, a w tych waszych to
@budus2: Myślę, że koleżance chodzi o wartościowanie ryzyka związanego z różnymi parametrami jazdy. Większość ludzi będzie w stanie lepiej kontrolować prędkość i kierunek jazdy na rolkach, szczególnie gdy mają do wyboru dużo płaskich, dobrej jakości ścieżek, niż na nartach, gdzie przy minimalnym tarciu suniesz z górki. Dlatego większości ludzi nic się nie stanie w fitach 3 za 160 zł. Ale za to jak kupią buty narciarskie w tej samej cenie to
@budus2: Sporo ludzi jeździ na nartach przez krótki czas w ciągu roku (np. miesiąc na urlopie), a na rolkach można codziennie nawet przez 6-8 miesięcy, dlatego widać dużo powykrzywianych kostek. Gdyby ludzie jeździli na nartach tak często w butach za 160 zł to myślę, że jeszcze szybciej by się doprowadzili do jeszcze gorszego stanu :D Ogólnie do częstszego jeżdżenia powinno się kupować droższy sprzęt jeśli się dba o własnie zdrowie. Ja