Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do wszystkich wykopowych prawaków bezustannie krytykujących i wyśmiewających lewicę na zachodzie Europy. Rozumiem że jesteście przeciwni polityce multi-kulti, a co za tym idzie sprowadzaniu imigrantów. I dlatego pytam, co poza #bekazlewactwa jesteście w stanie zrobić by uratować Stary Kontynent? Jaki jest waszym zdaniem najlepszy sposób na podniesienie dzietności w starzejącym się społeczeństwie? Macie jakąś receptę na odwrócenie piramidy wieku? Skąd wziąć pieniądze na emerytury przyszłych białych rencistów? Jaki jest waszym zdaniem sposób na poprawę gospodarki? Czy ktokolwiek z Was uważa, że w przeciągu następnych powiedzmy 20 lat Polska pozostanie jednolita etnicznie tak jak dzisiaj?

#polityka #bekazprawakow #neuropa
  • 21
@Ivaaniusz: Mam pytanie do wszystkich wykopowych lewaków bezustannie krytykujących i wyśmiewających prawicę na zachodzie Europy. Rozumiem że jesteście za polityką multi-kulti, a co za tym idzie sprowadzaniu imigrantów. I dlatego pytam, co poza #bekazprawakow jesteście w stanie zrobić by uratować Stary Kontynent? Jaki jest waszym zdaniem najlepszy sposób na obniżenie przestępczości wśród ludności napływowej? Macie jakąś receptę na wzrastającą niechęć do białych ludzi? Skąd wziąć pieniądze na utrzymanie emigrantów ekonomicznych? Jaki
Czy ktokolwiek z Was uważa, że w przeciągu następnych powiedzmy 20 lat Polska pozostanie jednolita etnicznie tak jak dzisiaj?


@Ivaaniusz: jeżeli rozumieć jednolita etnicznie w rozumieniu rasy, czyli że nie będzie czarnych czy żółtych to tak, natomiast jednolita w rozumieniu że nie będzie ukraińców z polskimi paszportami to nie. Polska nie oferuje niczego konkurencyjnego z zachodnimi krajami i jak taki murzyn ma spylać z Afryki to wątpię żeby masowo wybrali Polskę
@cozadauny: Oho multi w natarciu:D Musisz wybaczyć mi fakt że nie będę brał do siebie słów konta stworzonego do agitacji politycznej:) W dwa dni masz więcej akcji niż niektórzy przez rok:) Także fakt że to konto popiera sprowadzania emigrantów ekonomicznych celem reprodukcji uświadczą mnie w przekonaniu że mam rację:) Dzięki kolego:)
@Ivaaniusz: Każda kobieta, która nie urodzi 3 białych dzieci do 35 roku życia otrzymuje ogromne kary finansowe i zakaz opuszczania kraju. Zakaz sprzedazy prezerwatyw i tabletek antykoncepcyjnych. Obcięcie kobietom zarobków i danie mężczyznom by zachecic kobiety do zostania matkami. Do tego o wiele większe zasiłki socjalne na każde białe dziecko. Do tego promocja #lbgt i innych degeneracji w Afryce i na Bliskim Wschodzie by zmniejszyć ich przyrost naturalny.
@cozadauny: To nie wiem zrób coś pożytecznego i znajdź sobie pracę:) Chociaż z poziomu treści które produkujesz (fajnie by było jakby facet miał waginę), możliwym jest fakt że jeszcze nie posiadasz odpowiedniego wieku by tę pracę zarobkową rozpocząć:)
polska musi postawić na imigrantów [o ile przez to polacy nie stracą pracy] i tyle w temacie bo nie da się inaczej sprawić byśmy się magicznie rozmnożyli


@cozadauny: Polska nic nie musi. Skoro tobie przeszkadza to, że ludzie się nie rozmnażają i stanowi to dla ciebie problem, to jedź do Nigru albo Bangladeszu. Tam jest korzystna demografia, będziesz uratowany.
dziecko drogie,


@cozadauny: Nie zwracaj się w ten sposób do osoby, która mogłaby być (lub kto wie czy nie jest) twoim ojcem.

W Nigrze i Ugandzie będziesz miał do utrzymania niewielką liczbę emerytów.
@cozadauny: Synek, to że ty nie jesteś w stanie czegoś ogarnąć rozumkiem, nie znaczy, że to są wysrywy.

Ale stracę chwilę i napiszę to tak, żebyś to zrozumiał (wątpię w to).

Problem demograficzny, który istnieje, tylko pozornie zostanie rozwiązany poprzez sprowadzenie 20 milionów murzynów albo hindusów. Znakomita większość Polaków nie chce żyć w kraju, gdzie staną się po czasie mniejszością. Dlatego jeżeli ludzie wybiorą świadomie (lub nie) zapaść demograficzną zamiast zastąpienia
@inozytol: Wielkość współczynnika dzietności nie jest jedynym czynnikiem odzwierciedlającym poziom życia w danym państwie, fakt jest jednak niezaprzeczalny, że z roku na rok spada liczba pracujących na emeryturę jednego Polaka. W dłuższej perspektywie grozi to dalszym zadłużaniem państwa, a w konsekwencji upadkiem systemu finansowego.

Nie stawiajmy pytań typu czy warto sprowadzać imigrantów do Polski, tylko ilu ich sprowadzić, jak zasymilować.