Wpis z mikrobloga

Chciałem podsumować która grupa w wojnie #katolicyzm vs #gimboateizm jest bardziej #!$%@?. Oto co udało mi się ustalić:

Katolicy:
1. Biorą moje pieniądze.
2. Zmuszają kobiety do rodzenia śmiertelnie chorych dzieci, które umrą w cierpieniu
3. Wciskają niczym nie poparte bzdury dzieciom, które nie mają szans się obronić, w publicznych szkołach.
4. Zabraniają handlu (w niedziele)
5. Powodują u wielu ludzi poczucie niższości i winy.
6. Mogą przechowywać dane osobowe podmiotów, które sobie tego nie życzą.
7. Mają ulgi podatkowe.
8. Wpływają na prawo które dotyczy nas wszystkich.
9. Przekonują naiwnych, żeby oddawali im swoje pieniądze w zamian za miejsce w niebie.
10. Bardzo im przeszkadza co dwoje dorosłych ludzi robi w swojej sypialni.
11. Hałasują dzwonami.
12. Blokują ulice, żeby wyprowadzić obrazki na spacer.

Gimboateiści:
1. Krytykują/szydzą z religii na portalu vikop.ru

Z pewnością coś pominąłem, dopiszcie w komentarzach.

#bekazkatoli
  • 46
@VodkaDestroyer jak mi ostatnio dziewczyna 16 lat powiedziała, że ludzie zaczęli się od Adama i Ewy, a o czymś takim jak ewolucja na biologii prawie nie wspominali to aż mi się słabo zrobiło.
Naprawdę az nie wierzyłem, że katecheci są na tyle tępi, żeby wciskać młodym takie bajki.
W jaki sposób polskie młode społeczeństwo może w jakikolwiek sposób konkurować z innymi jak w szkołach są uczeni bajeczek o panu w chmurce i
@VodkaDestroyer: Zapomniałeś o wszystkich hospicjach, jadłodajniach, ośrodkach dla niepełnosprawnych prowadzonych przez zakony, cały #!$%@? Caritas przy którym WOŚP się chowa, pomocach doraźnych, ośrodkach dla młodzieży przy parafiach i w #!$%@? innych rzeczach. KK ma dużo wad, ale nie ma w Polsce innej organizacji która robiła by więcej dla tych biednych i odrzuconych.