Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jeśli nastroje się nie zmienią wcześniej to inwestowanie w szity może się opłacić dopiero po halvingu na BTC.


@Manah: nie pisz tak bo jeszcze ktoś uwierzy. ICO i tokeny to nie jest nowy pomysł, te z 2014 roku nie przetrwały, szansa że tym razem będzie inaczej jest bliska zeru.
@Manah: w 2016 było dużo kasy która nie miała gdzie się rozejść więc trafiło się tym z 2016 potem fomo i gotowe. Obecnie na rynek wbiło z 4000+ projektów 1na100 coś pokaże ciężko będzie trafić w tej loterii. Bo jak się naprawdę zastanowić nad większością projektów czy alternatywa bez tokena nie była by lepszą to naprawdę nie wiele zostaje w grze. Jak kupowałem tokeny to deweloperom z 20x się zmieniało po
@pawlo74: @WeselnyGiermek00: Rzeczywiście powinienem dodać by nie inwestować w trupy. Pojawi się sporo "nowych lepszych" szitów i uważam, że świeże projekty kupione na początku przed pompą dają szansę na łatwy zarobek. Oczywiście prędzej czy później braknie ludzi, którzy będą się nabierać na następne scentralizowane alty. Możliwe, że następna bańka to będzie ostatnia z udziałem szitów.
@Manah: jakaś tam pompa będzie pewnie , będzie też granie w hooja kto ilu ma użytkowników i takie tam( ͡° ͜ʖ ͡°), no i powitajmy że skamy najlepsze zawsze są. CEO muzin to już z 50proc sukcesu. Muzycy zawsze wala najlepszą scieme w mieście
@Smule: siedzę tu tylko dlatego, że kiedyś nie było nikogo kto dzielił by się doświadczeniami chociaż szukałem, dopytywałem się, chłonąłem wszystko od tych co byli przede mną. Albo nie chcieli mówić albo nie mieli o czym, nie wiem. Zobaczymy czy tym razem historia shitcoinów powtórzy się. Wszystko wskazuje, że tak.
@Manah: wyobraźni nie masz?
może pewnego ranka wszystkie btc wykonają taniec śmierci i skończą na adresach do których nikt nie będzie miał kluczy
bo algorytm generujący klucze zostanie złamany
@cypherpunkbtc: to wtedy bez wchodzenia na konto bankowe możesz somie pójść skoczyć z clifu bo jak takie zabezpieczenia będą łamać to trzeba będzie znów z torbami gotówki chodzić a tobie magicznie może z konta w banku kasa wyparować, bo SSL 128bit jest w hooj prościej złamać niż sha512( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wtedy zatoczymy koło i wrocimy do papieru wszędzie.
@Manah: będzie się wydłużać długość klucza proporcjonalnie do mocy obliczeniowych tu akurat btc ma izi bo ma blok 1000tx na 10min więc masz Wielki zapas na weryfikację, a coin jak eth ma problemów tam więcej trzeba w krótszym czasie sprawdzać
@WeselnyGiermek00:

bo SSL 128bit jest w hooj prościej złamać niż sha512( ͡° ͜ʖ ͡°)


o czym Ty chłopie piszesz? Chyba chodziło Ci o algorytmy kwantowe dla RSA polegające na faktoryzacji dużych liczb złożonych na iloczyn liczb pierwszych (banki) i dla ECDSA (kryptografia krzywych eliptycznych w skończonym ciele) polegające na rozwiązaniu problemu logarytmu dyskretnego (krypto). Wtedy rzeczywiście łatwiej jest złamać RSA.

SHA-256 w bitcoinie jest operacją nieodwracalną (bo