Wpis z mikrobloga

Jakiś autysta po raz kolejny próbuje wyłudzić zakup mojej karty graficznej na Allegro. Przy pierwszej próbie zakup był z konta zawieszonego na paczkomat w Libiążu który był znacznie oddalony od podanego adresu kupującego. Na maila dostałem wiadomość "witam pisze w sprawie zakupu , wykonalam przelew na poczcie prosze o wysylke na podany paczkomat bardzo prosze zrobic to w nastepny dzien poniewaz za kilka dni wyjade za granice i nie bede mogla odebrac skan przelewu w zalaczniku" - No i faktycznie, skan jest, ale kwota z dupy tak samo jak numer konta. Po odpisaniu brak jakiegokolwiek kontaktu, telefon nie działa. Dzis ta sama sytuacja po ponownym wystawieniu aukcji. Dane kupujacego totalnie inne, adres paczkomatu ten sam, tez bardzo oddalony, telefon tez nie działa, tyle ze inna metoda płatnosci bo przez Pekao wiec zgaduje ze ponownie nie zostanie zapłacone. Nie wiem co zrobić w tej sytuacji jako ze próbuje karte sprzedać ale po raz kolejny ta osoba ściąga mi aukcje i blokuje moje działania na parę dni

#allegro
Pobierz TheWolfi - Jakiś autysta po raz kolejny próbuje wyłudzić zakup mojej karty graficznej...
źródło: comment_Yv1Qk8JeddZDNPVBaUfFJrWTLoYKluMi.jpg
  • 3
"witam bisze w sbrawie zakupu , wykonalam brzelew na boczcie brosze o wysylke na podany baczkomat bardzo brosze zrobic to w nastepny dzien boniewaz za kilka dni wyjade za granice i nie bede mogla odebrac skan brzelewu w zalaczniku"

@TheWolfi teraz legitny scam.