Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Atreyu: ja jestem tym jedynym ktory nie sra do zwira, jestem codziennie w domu.

Jakby ci się zasłona oberwała to też byś serwis wzywał? XD


@Maciek5000: zadzwonilem na infolinie i tam otrzymalem pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie znam się na mobilnych serwisach ciężarówek w UK, ale dlaczego nie mogłeś tego zrobić sam?


@24-Sto: powod jest prozaiczny, nie mialem sruboretu. No i nie jestem mechanikiem-serwisantem
@dob3k: nie mówimy o remoncie silnika, tylko o wymianie żarówki, zwykłej podstawowej rzeczy ;P

wiem, że kiedyś to był zawód kierowca-mechanik, teraz to sam kierowca ale ja osobiście miałbym to gdzieś czekać kilka godzin, żeby mi wymienili żarówkę ;)
@24-Sto: Ale naprawa to nie jest Twoja praca. Nie placą Ci za to. Oni wola zebys sie nie tykal zadnych napraw i nie pogorszyl sprawy. Jak sam zaczniesz cos naprawiac to masz duza szanse wyleciec z pracy z wpisem w papierach z ktorym Ci trudno bedzie znalezc prace jako kierowca.
A co do czekania to nie widze problemu. Odpalasz laptopa i wlaczasz film i czekasz na mechanika. Jestes w pracy i
@24-Sto: Jak to co? Dzwonisz na baze i czekasz az kogos podesla co ja zmieni.
Nie wiem gdzie jezdza ale chyba w jakiejs nieciekawej firmie albo sami z siebie sa tacy nadgorliwi. Tyle ze jak im sie cos stanie albo z autem to oni za ta nadgorliwosc bekną. Nie znam przypadku zeby pracodawca polecil kierowcy samodzielna naprawe czegokolwiek.