Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z dziewczyną na etapie "przed pierwszym razem" ale daje mi znaki, a przynajmniej tak mi się wydaje że jest na to gotowa. I teraz mam pytanie do bardziej doświadczonych związkow, czy podczas gry wstępnej, ogólnych pieszczot na miejscu jest władanie TAM palców? W sumie bardziej pytanie do #rozowepaski, jak to odbieracie? Lubicie gdy mężczyzna was zaspokaja nie tylko pocałunkami ale też bardziej dosadnymi metodami?

#zwiazki #seksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: TheMan
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: niekoniecznie musisz tam pchac palce mozesz jedynie stymulowac lechtaczke ale w razie w obetnij i wyrownaj paznokcie gdyby jednak. i jak juz wsuniesz palce nie musisz jakos mocno gleboko podstawa to ruch palcem palcami jak bys komus pokazywal chodz tu wiesz ocb ;) i nie zapominaj o piersiach udach itp jest duzo miejsc w ktorych panny lubia dotyk i pieszczoty...
rozowypasekhere: To naprawdę zależy od dziewczyny. Musisz próbować i patrzeć na reakcję. Jeżeli sprawiają jej radość pocałunki ciała i macie odpowiednie warunki (żeby się rozebrać i nie mieć zagrożenia nakrycia przez osoby 3), to podczas gry wstępnej miło by było jakbyś zaczął całowanie od ust, szyi, piersi, przeszedł do pleców, później brzucha stopniowo schodząc w dół, złożył kilka pocałunków "tam na dole" i stopniowo zaczął masować palcami. Nie wpychaj ich, masuj